Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 55 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο χρόνος πριν από το Σαββατιάτικο ραντεβού μου με φίλους αρκετός. Έτσι αποφάσισα να τον εκμεταλλευτώ κάνοντας μια τσαρκούλα σε μπουρδελάκια που είχα να επισπευτώ αρκετό καιρό. Ένα από αυτά το Καλύμνιου 48Α. όπου μια ευχάριστη έκπληξη με περίμενε. Η Κατερίνα. Μια γυναίκα με μεγάλη θητεία στα studio και κυρίως στο Α. Μελετίου 37, όπου την είχα τιμήσει αρκετές φορές. MIlf Ρωσίδα, με πάρα πολύ κοντά ξανθά/πλατινέ μαλλιά, αριστοκρατικό πρόσωπο, ενισχυμένο στήθος, ανοιχτή σχετικά περιφέρεια. Με αναγνώρισε, ζεστός χαιρετισμός και η είσοδος στο δωμάτιο μονόδρομος…..

Χώρος αξιοπρεπέστατος και πεντακάθαρος. Μετά από λίγο ήρθε η Κατερίνα. Λίγη κουβέντα και ξεκίνημα με πολλά και καλά προκαταρκτικά με φιλάκια στο στήθος, στο σώμα μου στον λαιμό μου. Ανάλογη περιποίηση και από εμένα, και το στοματικό της αρκετά καλό, βαθύ, υγρό, με ποικιλία. Σε προσπάθεια μου να ανταποδώσω, μου είπε ευγενικά ότι έχει βάλει κρέμα και έτσι η όποια προσπάθεια μου, ναυάγησε εν τη γεννέσει της.

Sex ιεραποστολικά στην αρχή, με σφιχτές αγκαλιές αναστεναγμούς βογγητά, , απέφυγε διακριτικά κάθε προσπάθεια μου για γλωσσόφιλα, για να συνεχίσουμε στα τέσσερα, μέχρι να μας βρει έτσι το τέλος.
Κάθισε δίπλα μου μιλήσαμε για τα παλιά και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Μια αρκετά καλή κατάθεση. Όμως με την Κατερίνα ήμουν «κακομαθημένος». Και τι εννοώ. Στο studio είχα λάβει περισσότερες υπηρεσίες. Όπως, καραμέλωμα στα @@κια, 69, και μερικές φορές κάποια γλωσσόφιλα. Βεβαια άλλο 50 άλλο 20, και έτσι δεν μπορώ να έχω κάποιο παράπονο. Πολλοί φίλοι θα μου πουν πως άλλες τα κάνουν στο 20αρικο, και θα έχουν δίκιο, η Κατερίνα πάντως δεν τα έκανε. Αλλά για τα standards του μέσου μπουρδέλου, πέρασα αρκετά καλά, χωρίς κανένα θέμα με τον χρόνο και με την πρώτη ευκαιρία θα την ξαναεπισκευτώ,

Αυτά για την εμπειρία μου με την Κατερίνα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2013
δύναμη η Κατερίνα, πέρισι την έπαιρνα συνέχεια μαζί με την φιλενάδα της την Μελίνα!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1