Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνιστες. Το Περιστατικο ειναι παλιο, αλλα καλιο αργα...
15αυγουστος και κατεβηκα Αθηνα για δουλεια και βολτα. Μετα απο ενα τζαματο βράδυ με φιλους σκευτικα πως η βραδια θα εκλεινε σωστα με μια καταθεση.
Εωντας προηγουμενος ενημερωθει απο όλους εσας αποφασησα να επισκευτο το σπιτακι στη Λιοσιων 76. Και ετσι βρεθηκα μπροστα στο Ναταλακι, ενα γλυκο βουλγαρικο κωλαρακι. Η πρωτη επαφη περα παο καθε προσδοκι, περνι υφακι και μου λεει "μαγκα θα ερθεις να με σκισεις;". Φουλ μαγκια, φουλ καβλα!

Παμε στο καθαρο δωματιακι αριστερα, καταθετω για να ξεπερασουμε αυτο το σημειο και με αφηνει 2 λεπτα να περιμενω. Δεν ηταν ψηλη, ανυπαρκτο βυζακι και μετριο μουτρακι, αλλα δε με πολυ ενιαζε ειμαι οπησθιολαγνος και απο αυτο εδινε ρεστα (δυστυχως οχικαι αυτο καθαυτο) αγγαλιτσες, κοπλιμεντα, πασπατεμα, αρχιζει και μου την παιζει και γω με την εικονα της στα 4 εχω γινει κιολας τουρμπο. Με ρωταει πως θελω να ξεκινησουμε (ΤΕΛΕΙΑ απο συμετοχη σε ολη τη διαρκεια) της λεω με μια πιπα, με εστρωσε στο κρεβατι και ξεκινησε φουλ, η κωλαρα της πιατο προς εμενα να της τριβω το υγρο μουνακι και να ριχνω ευγενικες δαγκονιτσες στα κωλομερια, συντωμα ακολουθησε το ντογκι 4 λεπτακια να μεσπροχνει βαθια μεσα της ηταν αρκετα, η καταθεση επηλθε πανω στη περιοχη της υδωνης μου. Την ευχαριστησα, φιλιθηκαμε και εφηγε.

Τη συστηνω ανεπιφηλακτα, σιγουρα θα την ξαναεπισκευτω οποτε ξανακατεβω Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
corfiatis13
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού