Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215177
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη σημερα στο Villa με την ελπιδα να πετυχω κατι αλλο.Διαθεσιμα κοριτσια Φλωρα,Ινγκριντ, Αννα.Η Φλωρα δεν ειναι του γουστου μου, για την Αννα τα ειπα σε προηγουμενη κριτικη και εμεινε η Ινγκριντ που την ειχα πετυχει και αλλες φορες αλλα ποτε δεν την τιμησα.Αυτην την φορα ηταν η τυχερη της.
Η Ινγκριντ (απο Σερβια) ειναι ψηλό κοριτσι 1.78 και μαζι με τα τακουνια εφτασε στο υφος μου,καστανομαλλα (τα μαλλια τα ειχε δεμενα πισω)εχει σιλικονατο 3αρι στηθος, μεγαλο κωλο με λιγο κυτταρίτιδα και πεταχτη κοιλιτσα,εχει καποια παραπανισια κιλα δηλάδη αλλα λογω υψους δεν ενοχλουνε.
Μπαινει στο δωματιο μετα απο κανα 10λεπτο αναμονης, σηκωνομαι να την υποδεχτω στα ορθια οπως κανω παντα, μου κανει τριπλα αλλα τελικα σταθηκε διπλα απο το κρεβατι εβγαλε το σουτιεν να παιξω με τις μπαλες τις και μολις ειδε οτι ο τσολιας σηκωθηκε με πηγε στο κρεβατι και στηθηκε στα 4 με εμενα μπροστα της ορθιο στα γονατα, της ειπα να βγαλει το κυλοτακι για να χαιδεψω το γατακι της, πραγματι το εβγαλε και πριν προλαβω να το παρω χαμπαρι με μαλλον μαγικο τροπο μου ειχε ηδη περασει σκουφακι και με τσιμπουκωνε,Τσιμπουκι γισ σεμιναριο , πραγματικα δεν ενιωσα καθολου δοντι, αλλα καπου εκει τελειωσε και η μαγεια γιατι αρχισε να βγαζει καποια ψευτικα βογγητα θελοντας να μου δειξει οτι το απολαμβανει.
Της ειπα να ανεβει απο πανω, καθησε αρκετη ωρα...30 ολοκληρα δευτερολεπτα!!βγαζοντας βογγητα σαν να την γαμουσανε 7 μαυροι...μολις ειδε οτι αρχισα να δινω εγω ρυθμο σηκωθηκε , και επεσε ανασκελα, συνεχισα για κανα 2λεπτο τα βογγητα συνεχιστηκαν και σε αυτην την σταση, αρχισα να τα παιρνω και της ειπα να γυρισει στα 4,ψευτικα βογγητα και εδω, καταθεσα για να τελειωσει το μαρτυριο.
Τιποτα το σπουδαιο με λιγα λογια, γαμησακι που συντομα θα ξεχαστει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Ίνγκριντ
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.600
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Masazonomaxos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2013
'Οπως τα περιγράφει ο φίλος η χειρότερη ξεπέτα. Την είχα τιμήσει πριν κάνα δίμηνο στην άλλη βίλλα με την ίδια συμπεριφορά. ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ....

20 Οκτωβρίου, 2013
γενικα ολες οι κοπελες ειναι γ κατηγορια απο εμφανιση......και δ κατηγορια απο συμπεριφορα.....πιστευο οτι η συμπερηφορα οφειλετε στο δασκαλεμα που τρωνε απο τα αφεντικα.....εγω ειμουν συχνος πελατης και τωρα δε περανω ουτε απεξω...!!!!τισ μαγκιες τους εκει που τους περνει...αλαργαααααααααααα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2