Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Erika πολύ ευχάριστη, άνετη και χαμογελαστή. Με τη πρώτη κουβέντα σπάει το πάγο. Ωραία ντυμένη και βαμμένη, χωρίς υπερβολές. Το δωμάτιο τακτοποιημένο και καθαρό. Ήμουν βέβαια ο πρώτος πελάτης όπως μου είπε.

Από τη μεγάλη σχολή της Ουκρανίας εμφανισιακά η πιτσιρίκα είναι όπως στις φωτογραφίες με ωραίο χαμογελαστό πρόσωπο, σχετικά ψηλή και αδύνατη μέχρι εκεί που πρέπει. Αν έχανε άλλα κιλά τότε το ωραίο σώμα της θα άρχιζε να παραμορφώνει. Εννοείται ότι στους λάτρεις των νταρντανοειδών με βυζάρες δεν προτείνεται ούτε για αστείο. Το μόνο ίσως ελάττωμα είναι τα δοντάκια της που είναι λίγο στραβά χωρίς όμως να είναι πρόβλημα, απλά εξηγεί γιατί δε γελά στις φωτογραφίες. Τα αγγλικά της πολύ καλά.

Στα του αγώνα: Δε τρώει πολύ χρόνο στο socializing αφού σε λίγα λεπτά σε κάνει να αισθάνεσαι ότι τη ξέρεις καλά. Στο κρεβάτι αυτό που περιμένεις: Ζωηρή, του χεριού σου, δεν λέει όχι στα βασικά, μέτρια πίπα με παιχνιδάκια με τη γλώσσα αλλά χωρίς να στον εξαφανίζει. Εκεί όμως που χάθηκα ήταν όταν με καβάλησε και μπήκα μέσα της. Σφικτή με τέλεια αίσθηση, με τη διείσδυση να γίνεται σταδιακά καθώς κουνιόταν απαλά επάνω μου. Με το που το μπαίνω όλος μέσα της σκύβει και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα που μέχρι τότε διακριτικά τα απόφευγε. Στο μυαλό μου είχα anal (αργότερα έμαθα ότι δε δίνει) και cum in mouth αλλά εκείνη τη στιγμή τα ξέχασα όλα. Τη σταμάτησα να κουνιέται γιατί δεν άντεχα άλλο. Τη γυρνάω στα τέσσερα, αν και δεν είναι η αγαπημένη μου στάση, η θέα σε συνδυασμό με την αίσθηση κέρδισαν κάθε προσπάθεια μου να αναβάλω το αναπόφευκτο.

Στο διάλειμμα λίγη κουβεντούλα χωρίς να χάνει χρόνο αρχίζει να με χαϊδεύει χαλαρά στο πρόσωπο, στο στήθος στο κεφάλι. Μετά από λίγο ξαπλώνει επάνω μου και με μικρές κινήσεις της λεκάνης της φέρνει ένα αποτέλεσμα που δεν το περίμενα. Ξεκίνημα με cow girl και μικρά τσιμπηματάκια και γύρισμα σε ιεραποστολικό που για τους γνωστούς πλέον λόγους δεν άντεξα πολύ.

Το μόνο πρόβλημα το πρακτορείο, το οποίο αν και μου άλλαξε το ραντεβού σε μια ανεπιτυχή προσπάθεια να χώσουν κι άλλο ραντεβού, ένα τέταρτο πριν τελειώσει η ώρα μου άρχισε να στέλνει μηνύματα και να αγχώνει το κορίτσι. Αν δεν με έφτιαχνε τόσο άνετα για να τελειώσω ίσως να είχα πρόβλημα με αυτή τη συμπεριφορά. Με CT πάμε και πληρώνουμε, δε μπορώ να αισθάνομαι σα να είμαι σε μπουρδέλο που χτυπά η τσατσά τη πόρτα.

Συμπερασματικά: Αν και μικρή και σχετικά καινούργια στο επάγγελμα το πάει πολύ καλά, με άνεση και χωρίς άγχος.

ΥΓ: Η ημερομηνία είναι ενδεικτική

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, PSAXTIRI, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2013
Γερο-μύστης Προς γνώση και συμμόρφωση. Γερο-μύστης

Πριν ένα μήνα κυκλοφορούσε στο Mamba με 150€ το ΔΙΩΡΟ.
25 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σ ευχαριστουμε που μας ανοιγεις τα ματια!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2