Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159143
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ειχα να επισκεφτω το συγκεκριμενο μαγαζι παρα πολυ καιρο μιας και 1-2 φορες που ειχα παει κατα το παρελθον δεν ειχα περασει καλα. Με την αλλαγη διευθυνσης του καταστηματος θεωρησα οτι ισως τα πραγματα να βελτιωνονταν οποτε εκανα μια ακομη επισκεψη (η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη). Στη βαρδια ηταν η βικυ η οποια ειναι ενα ρουμανακι (οπως μου ειπε) πιπινοειδες, με καστανομαυρο μαλλι μεχρι λιγο κατω απο τους ωμους, γυρω στο 1.60, βαρος το πολυ 50 κιλα, ηλικια γυρω στα 23, βυζακι μικρο, και αρκετα συμπαθητικο προσωπο. Με λιγα λογια, ειναι γαμευσιμο μωρο. Στο σαλονι βγηκε με τα εσωρουχα χαμογελαστη φορωντας κατι πλατφορμες που τις εδιναν 15 ποντους παραπανω υψος. Παρολο που φοβομουν οτι θα βγει ξεπετα εδωσα το παραβολο για απλο και περασα. Μπηκα στο καθαρο δωματιο και πολυ συντομα εμφανιστηκε η μικρη. Ηρθε στο κρεβατι, εβγαλε το σουτιεν και ανεβηκε απο πανω μου για να ξεκινησει τα υποτιθεμενα προκαταρκτικα της. Πηρα για λιγο τα μικρα βυζακια της στο στομα μου και στη συνεχεια αρχισε να μου γλυφει τις ρωγες - ολο αυτο ειναι ζητημα να κρατησε ενα λεπτο. Επειτα απο αυτο πηγε κατευθειαν να βαλει καποτα και, κατοπιν προτροπης μου, χαιδεψε για μερικα δευτερολαπτα τη μαλαπερδα πριν περασει τελικα την καποτα. Αρχισε μια πιπα μετριοτατη και χωρις διαρκεια, για περιποιηση (χειροκινητη ή με γλωσσα) της γυρω περιοχης δε γινεται ουτε λογος. Καθοταν σε τετοια σταση που δε μπορουσα να πιασω τιποτα και επειτα απο προτροπη μου ηρθε στο πλαι αλλα μαλλον τη χαλασε αυτο και σε μερικα δευτερολεπτα σταματησε το κλαρινο. Μετα απο την πολυ συντομη πιπα ανεβηκε απο μονη της σε σταση cow girl αλλα σε μερικα δευτερολεπτα το μετανοιωσε και μου ζητησε να παμε σε ιεραποστολικο (αραγε εγω πληρωνα ή αυτη??). Προφανως βαριοταν να κουνηθει - ειχε ηδη φανει απο την αρχη οτι δεν ειχε ορεξη να γαμηθει, ειχε ορεξη μονο να παρει τα λεφτα. Στο ιεραποστολικο ανοιξε τα ποδια και καθοταν σαν επιπλο - δεν εκανε απολυτως τιποτα, ηταν ανεκφραστη. Οπως πηγαινε η δουλεια ο φιλος ερχισε να πεφτει και την γυρισα πισωκολλητο για να τελειωνουμε να σηκωθω να φυγω. Να μην ξεχασω να αναφερω και το εξης απαραδεκτο: στα ποδια ειχε τριχες τουλαχιστον 2-3 ημερων με αποτελεσμα αν πηγαινες να χαιδεψεις γαμπες/μπουτια να νομιζεις οτι χαιδευεις γυαλοχαρτο Κεφάλι σε τοίχο!. Γενικα τοσο αποτυχημενη συνεδρια εχω να κανω παρα πολυ καιρο, ξερω οτι οι περισσοτερες ρουμανες ειναι ξεπετες αλλα πιαστηκα μαλακας για αλλη μια φορα. Οι υπηρεσιες που προσφερει η μικρη ειναι ανταξιες μονο για μπουρδελο του δεκαρικου στο μεταξουργειο και οχι για στουντιο. Φαινεται οτι οι καριολες εχουν θεωρησει οτι τα 50αρικα μας ειναι πετσετακια για να τα πεταμε. Παιδια μακρια, μην πεταξετε τα λεφτα σας σε αυτο το επιπλο. Προσωπικα δεν προκειται να ξαναπατησω στο συγκεκριμενο μαγαζι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
154
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού