Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487224
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είχα δει εδώ και καιρό φωτογραφίες της Πάρις και παρόλα τα δυσμενή σχόλια που διάβασα γι'αυτήν προτίμησα να την δοκιμάσω.
Το στούντιο είναι καθαρό με 2 πόρτες ασφαλείας,ενώ τα δωμάτια καθαρά,λιτά και χωρίς τους ενοχλητικούς μεγάλους καθρέπτες που έχει η αλυσίδα.Το μεγάλο πρόβλημα είναι η εύρεση χώρου στάθμευσης για όσους πάνε με αυτοκίνητο.
Η Πάρις είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες.Περίπου 176 και 50 κιλά,με λεπτό,ωραίο σώμα και μικρά βυζιά.Έχει γλυκό πρόσωπο αλλά όχι και ιδιαίτερα όμορφο.Απλά συμπαθητικό.Διάλεξα το απλό πρόγραμμα και μετά από λίγα λεπτά ανέβηκε στο δωμάτιο.Το κορίτσι φάνηκε ευχάριστο αλλά τα Ελληνικά της είναι εξίσου καλά με τα Σλοβακικά μου ενώ τα Αγγλικά της επιπέδου παραλίας.Ξεκινώντας στην πίπα,ήταν καλή σε διάρκεια,χωρίς ιδιαίτερη χρήση χεριών αλλά που και που είχε και δόντι.Καθόλη την διάρκεια έκανε και ενοχλητικά ψεύτικα βογγητά.
Όταν αποφάσισα πως η πίπα διήρκησε αρκετά της είπα να ξεκινήσουμε με αυτή πάνω.Έβαλε λιπαντικό κι έκατσε πάνω.Κατ'ευθείαν είπε πως θα ήταν δύσκολο καθώς είπε πως είναι στενή και εγώ πολύ μεγάλος.Αυτό,όσο ωραίο κι αν είναι να το ακούει κάποιος,δεν είναι αλήθεια.Δεν είμαι και κανας Τζον Χόλμς-Ρόκο Σιφρέντι.Την έβαλα κάτω λοιπόν και κατ'ευθείαν ζητούσε να μην είμαι σκληρός,να πάω αργά,να μην μπω βαθιά.Προσπάθησα να πάω έτσι,αλλά το κορίτσι πραγματικά δεν είχε καθόλου συμμετοχή.Μετά από λίγο βαρέθηκα και σφυροκόπησα όσο πιο δυνατά μπορούσα για κανά λεπτό κι εκεί έληξε το πανηγύρι.
Εν κατακλείδι,αν θέλει κάποιος να πάει και να πάρει ένα εντυπωσιακό κορίτσι ας το κάνει.Να ξέρει όμως πως θα έχει την ίδια απόκριση με ένα μαξιλάρι ή με μια κούκλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Paris
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2013
εμενα με βοηθησες αλλα εσυ καλυτερα να μην την ξανα-paris
ΑΕ
Αλβανός Εραστής
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1