Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τον τελευταίο καιρό είχα την ατυχία να δω πολλά από τα στανταράκια μου να μην είναι διαθέσιμα για πολλούς και διάφορους λόγους. Κάνοντας την ανάγκη φιλοτιμία λοιπόν αποφάσισα να διευρύνω του πορνορίζοντες μου και να αρχίσω τις δοκιμές.
Ανάμεσα στις "τυχερές" ήταν και η Φαίη. Όπου Φαίη μια ψηλή, μελαχρινή κοπέλα με θανατηφόρες αναλογίες και υπέροχες καμπύλες. Κάποιο λένε ότι το πρόσωπο της είναι το αδύνατο σημείο της, προσωπικά όμως μου αρέσει πολύ, ειδικά αυτή η προκλητική αθωότητα που βγάζει.

Η κοπέλα με υποδέχτηκε αρκετά ορεξάτη στο σαλόνι και μετά το απαραίτητο καυλάντισμα συμφωνήσαμε να γνωριστούμε καλύτερα εντός ενός εκ των δωματίων του ιδρύματος.
Μετά από κάνα 20λεπτο (αφού προηγούνταν άλλος συναγωνιστής) εμφανίστηκε στο δωμάτιο συνάμενη-κουνάμενη και άρχισε μια σειρά καλής ποιότητας προκαταρκτικών. Όπως προείπα, η Φαίη έχει ένα σώμα που ονειρεύονται όλοι οι άντρες και μισούν όλες οι Ελεεινίδες και ξέρει πως να το χρησιμοποιήσει.
Συνέχεια με στοματικό, που όπως έχει επισημανθεί από πολλούς είναι το αδύνατο σημείο της. Δεν θα την έλεγα κακή την πίπα της αλλά περίεργη. Προσπαθεί να κάνει διάφορα κόλπα (που μου θυμίζουν τη Μαριάννα από τον ίδιο όμιλο) και παίρνει διάφορες περίεργες γωνίες, το τελικό αποτέλεσμα όμως δεν ικανοποιεί 100%. Στα θετικά ότι δεν χρησιμοποιεί καθόλου χέρι.

Στο κυρίως πιάτο, η κορασίδα μπήκε φουριόζα με πορνοσταρικές διαθέσεις και "επικίνδυνα" ακροβατικά. Γρήγορα όμως της έδωσα να καταλάβει πως εγώ δεν είμαι για τέτοια, οπότε προσαρμόστηκε καταλλήλως. Έτσι μετά από εναλλαγή 3-4 στάσεων η αποστολή στέφθηκε με επιτυχία με εκείνη από πάνω και εμένα να παίζω με το λαχταριστό στήθος της. Μετά από τις απαραίτητες αμοιβαίες ευχαριστίες για την ευχάριστη εμπειρία και μερικά πεταχτά φιλιά στο στόμα η Φαίη αποχώρησε από το σωμάτιο κι'εγώ πλύθηκε και ντύθηκα για να συνεχίσω το δρόμο μου στο νυχτερινό Γκάζι.

Η συνεύρεση μου με τη Φαίη λοιπόν στέφθηκε με επιτυχία, παρά τα οποία μικρολάθη της που μάλλον οφείλονται στην απειρία. Ήδη άλλωστε σχεδιάζω την επόμενη συνεύρεση μας μιας και είναι γνωστό πόσο δύσκολο είναι να βρεις κοπέλες που συνδυάζουν άψογη εμφάνιση και καλές υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Φαίη
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού