Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Call-Girls 62325
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω συναντήσει πολλές φορές κοπέλες από το συγκεκριμένο πρακτορείο και γενικά μόνο καλές κουβέντες έχω να πω για αυτό.
Από εκεί και πέρα την συγκεκριμένη κορασίδα όπως κακώς αποδεικτικέ την απεύφεγα γιατί από τις photo μου έβγαζε κάτι άγριο και ψυχρό.
λοιπόν στο δια ταύτα. Η κοπέλα είναι φοβερή ... δεν σε αφήνει λεπτό να πάρεις ανάσα.. πίπα κορυφαία, μικρό σώμα που το κάνεις ότι θες και υπέροχο στήθος.
Η κοπέλα έχει διάθεση,,, έχει χιούμορ... σπάει το πάγο ... και είναι πολύ γλυκιά. Από ότι μου είπε η ίδια βέβαια μεταμορφώνεται αν θέλει ο πελάτης αλλά εμένα δεν είναι του γούστου μου.
Στο θέμα των φωτογραφείων πιστεύω ότι την αδικούν πάρα πολύ... μου έδειξε και κάποιες photo στο κινητό της τις οποίες και συμβούλεψα να ανεβάσει.
αν θα την συναντήσω ξανά!
σίγουρα ναι!

υ.γ. να μην γίνει παρεξήγησει οι φωτογραφίες είναι ακριβής ως προς το σώμα κλπ απλά την αγριεύουν.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2013
Υπάρχει ακόμα αυτό το πρακτορείο?
12 Οκτωβρίου, 2013
ελα ντε.... για το πρακτορειο ? παντως η συγκεκριμενη που την ειδε ο παικτης Έρωτας για μενα μακραν η χειροτερη που εχει φερει ο ¨κ¨ απο κοντα ουτε για πλυστρα πολυκατοικιας δεν εκανε....πολυλογου στα 20 min που ειχαν απομεινει μου ειπε οτι δεν προλαβαινουμε 2ο γυρο..εκνευριστικα και την διαλοστειλα Θυμός καλη πιπα αλλα μεχρι εκει..που εμενα μου στοιχησε τοτε 150 Ε. ημουν μαλ@@@ς αλλα μακραν για εμενα η χειροτερη εμφανιση που εχω συναντησει..τελικα τα γουστα ειναι γουστα Κουλ
12 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα γουστα ειναι γουστα φιλε ακριβως..
εμενα παντως δεν με αφησε να παρω ανασα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3