Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142921
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ιζαμπέλα την είχα βάλει από καιρό στο μάτι, από τότε που είδα τις φωτογραφίες στο θέμα του μαγαζιού και διάβασα τις πρώτες κριτικές, αλλά δε με είχε βολέψει ποτέ το ωράριό της και επιπλέον με είχαν προβληματίσει κάποιες μέτριες κριτικές που γράφτηκαν στη συνέχεια. Αφού αμφιταλαντεύτηκα αρκετά για το αν θα έβγαινα βραδιάτικα ή όχι (για άλλους λόγους) και μιας και βαριόμουν να κάνω βόλτα αποφάσισα να πάω κατευθείαν σε αυτήν βλέποντας στο site ότι δούλευε, και ευτυχώς μου βγήκε σε καλό.
Εύκολο παρκάρισμα λόγω ώρας (μετά τα μεσάνυχτα) μπροστά από την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων δίπλα από το μαγαζί (ήταν παρκαρισμένο και ένα όχημα της Express Service εκεί με έναν τύπο μέσα που προφανώς είχε βαρεθεί τη ζωή του κάνοντας βραδινή βάρδια), περπάτησα λίγο βέβαια μέχρι την πόρτα υπό τους ήχους των αδέσποτων σκύλων οι οποίοι όμως ευτυχώς βρισκόταν εκτός του οπτικού μου πεδίου. Η τσατσά ευγενική, με ρώτησε αν έχω ξαναέρθει και ποιες κοπέλες του μαγαζιού ξέρω, μέχρι που εμφανίστηκε η Ιζαμπέλα και άρχισε να χορεύει στο στύλο. Μιας και στις φωτογραφίες δε φαίνεται το πρόσωπο δεν ήξερα τι ακριβώς να περιμένω, αλλά ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα. Πολύ όμορφο, γλυκό, νεανικό πρόσωπο (δεν πρέπει να είναι είναι πάνω από 23-24 το πολύ, μάλλον λιγότερο), σφιχτό κορμί με πολύ απαλό δέρμα (όπως διαπίστωσα αργότερα) και παιχνιδιάρικη διάθεση. Πέρασα με το απλό των 30 € μιας και γυμνά, γλειψίματα, κτλ δε με ενδιέφεραν στην παρούσα φάση.
Προτού προλάβω να ξεντυθώ (δεν υπήρχε άλλος στο μαγαζί εκείνη τη στιγμή) ήρθε η Ιζαμπέλα στο δωμάτιο. Κλείνει την πόρτα και χωρίς να μετακινηθούμε προς το κρεβάτι, ακριβώς πίσω από την πόρτα δηλαδή, με πλακώνει στα γλωσσόφιλα. Πρέπει να είχε μια καραμέλα ή τσίχλα με πολύ έντονη γεύση φράουλας (ελπίζω να ήταν αυτό και όχι η γεύση από τις καπότες, χαχα), γεύση που μου έμεινε σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης και με ενέπνευσε για τον τίτλο. Φορούσα ακόμη το παντελόνι μου, κάνω κίνηση να λύσω τη ζώνη και δε με αφήνει, αρχίζει να το κάνει η ίδια ενώ τα γλωσσόφιλα συνεχίζονται. Αρχίζει να κατεβάζει το κεφάλι προς τα κάτω μέχρι που κάθεται στα πόδια της και μου βγάζει το παντελόνι. Ξανασηκώνεται, ξανά γλωσσόφιλα και η ίδια διαδικασία για το εσώρουχο. Άκρως ερεθιστική η όλη διαδικασία. Ξαναπέφτει στα πόδια της, με κοιτάει στα μάτια, σαλιώνει το δάχτυλό της και το χρησιμοποιεί για να λιπάνει το κεφαλάκι. Σε αυτό το σημείο το ψιλομετάνιωσα που δεν είχα πάρει γυμνό, αλλά δεν πειράζει, την επόμενη φορά. Περνάει το προφυλακτικό και αρχίζει μια μαινιασμένη πίπα, με προσπάθειες για deep, με γλείψιμο στα μπαλάκια, με eye contact κατά διαστήματα, τα πάντα. Σε όλο αυτό το διάστημα δεν έχουμε μετακινηθεί καθόλου, δηλαδή όλα αυτά συμβαίνουν ακριβώς πίσω από την πόρτα του δωματίου.
Στη συνέχεια βγάζει τα εσώρουχά της, μετακινείται προς το κρεβάτι για να τα ακουμπήσει, και εκεί κάνει τη μεγάλη κίνηση: χωρίς να βγάλει τις γόβες της, σκύβει και ακουμπάει τα χέρια της στο κρεβάτι και τα πόδια της φυσικά όρθια στο πάτωμα. Φοβερή θέα, μετά από λίγο πουτσοτρίψιμο τον έβαλα μέσα στο μουνάκι της. Παράλληλα, συμπτωματικά έπαιζε από τα ηχεία (ραδιόφωνο, CD, δεν ξέρω τι ήταν αλλά ταίριαζε απόλυτα στη στιγμή) το Delerium - Silence και αυτή χόρευε με το ρυθμό, κουνώντας τους γοφούς της δεξιά-αριστερά, κυκλικά... Οι γόβες την έφερναν στο κατάλληλο ύψος και το όλο σκηνικό ήταν πολύ sexy.
Στη συνέχεια βγάζει τα παπούτσια της, ανεβαίνει στο κρεβάτι και με πολύ αργές κινήσεις (για να μου προσφέρει τη θέα της στημένης κωλάρας της) ξαπλώνει μπρούμητα. Εξαιρετική επιλογή στάσης, ξάπλωσα και εγώ επάνω στην πλάτη της, γύρισε το κεφάλι της πλάγια και προς τα πίσω και με γλωσσόφιλα συνεχίσαμε σε αυτή τη στάση μέχρι το τέλος. Όταν τελείωσα δε βιάστηκε, αντιθέτως με κινήσεις της λεκάνης της προσπάθησε να τον στραγγίξει μέχρι την τελευταία σταγόνα. Απόλαυση...
Ελάχιστο social time μιας και γνωρίζει ελάχιστα ελληνικά και αγγλικά, πλύθηκε λίγο στο νιπτήρα και ξαναήρθε κοντά μου, μου άρχισε πάλι τα γλωσσόφιλα και χάδια στον πεσμένο πούτσο που άρχισε πάλι να σαλεύει. Άνετα της έριχνα άλλον έναν στο καπάκι... Με καληνύχτισε και έφυγε. Γενικά μου έδωσε την εντύπωση ότι είχε τρελή όρεξη, ίσως να την πέτυχα σε καλή βραδιά, ίσως πάλι, προσπαθώντας να αποκρυπτογραφήσω όλες τις κριτικές καταλαβαίνω ότι η απόδοσή της κυμαίνεται ανάλογα με τον πελάτη και έχω μια υποψία ότι έχει προτίμηση σε σχετικά νεαρότερες ηλικίες. Αυτό βέβαια είναι απλά μια δική μου θεωρία που μπορεί να είναι λανθασμένη.
Συνολικά εγώ πέρασα εξαιρετικά, θα την ξανασυναντήσω σίγουρα (και πιθανότατα σε κάποιο άλλο πρόγραμμα) και αν συνεχίσει να έχει την ίδια απόδοση θα γίνει στανταράκι μου. Να πω και στο μαγαζί να συνεχίσει να μας ενημερώνει καθημερινά για το πρόγραμμά του, όπως κάνει, γιατί αν δεν το είχα δει στο site πιθανότατα δε θα είχα βγει καν. Κέρδος τους είναι που προμοτάρουν τη δουλειά τους και μπράβο τους κιόλας που το κάνουν και μας γλιτώνουν και από άσκοπες βόλτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Υπηρεσίες
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2013
Ωραια, ζωντανη κριτική!!! Αν και ειχα αλλη αποψη για την Ιζαμπέλα, μαλλον με επεισες να δοκιμασω...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1