Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823445
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβαινοντας την οδο φυλης κατευθυνθηκα εις το 102 στουντιο oriental.
Εις το παρακειμενο στουντιο ανοιγοντας την πορτα συναντω την πρωτη φιρμα. Δεν ηταν αλλος απο τον εξαισιο συναγωνιστη lagonisian γνωστος ως Λαγός, ο οποιος καταστρωνε μελλοντικα σχεδια γαμευσης των εκει κορασιδων.
Αφου ειδα τις κορασιδες εντυπωση μου εκανε το μικρο πιπινη η Βανέσα. Η Βανέσα ειναι ενα μικρο 19χρονο Ελληνιδα πιπινι χαριτωμενη μυστηριωδης με βλεμμα πονηρο. Μωρο μελαχρινο με πολυ μακρυ μαλλι και στυλ GOTH και Hard Rock, και παντα με μουτρακι νεανικο, παιχνιδιαρικο, και χαρουμενο.
Αναμενοντας λοιπον εις το ανωθεν δωματιο της αμαρτιας, καταφτανει η Βανέσα, με περπατημα μοντελου. Με ριχνει στο κρεβατι αρχιζωντας ενα απαλο αισθησιακο μασαζ και ενα σουπερ γλυψημο σε ολο το σωμα (στην κυριολεξια σε ολο). Κατοπιν περνει σταση 69 και εχω φατσα καρτα ενα απο το πιο θεσπεσιο και εξαιρετο ροζ, στενο, υγρο, ζεστο,καυλωτικο πιπινομουνακι. Καθως της το χάιδευα και της εβαζα και δαχτυλακι στο μικρο και πολυ στενο μουνακι της το μικρο αρχισε να καυλωνει και να κανει μια πιπα ανευ προηγουμενου, και οχι μονο αυτο, εκανε και παιχνιδια με τη γλωσσα και...βεντουζα!
Κατοπιν εχω τη Βανέσα σε κανονικη σταση και κατα την διαρκεια της συνουσιας με καυλωνουν αφανταστα οι σχεδον παιδικοι αναστεναγμοι και βογγητα της ηδονης που ενιωθε μαζι μου και αναφωνησε πολυ πολυ δυνατα...
-Γάμα με μωρο μου.. Γάμα με δυνατα και σκληρα...
Μετα το περας της συνουσιας αισθανθηκα τις μικρες συσπασεις των ακρων της, των γεννητικων οργανων, του κορμιου της καθοτι οπως ειναι φυσικο ενα 19χρονο ππιπινι κατα την ωρα της συνουσιας ειναι αδυνατον να μην αισθανθει την αναστατωση της ηδονης!!!
Μετα απο αρκετη ωρα κατευθυνθηκα εις το μπαρ του στουντιο οπου και απολαυσα ενα ποτο μαζι με ολες τις κορασιδες του στουντιο, και φυσικα με την αξεχαστη, μοναδικη, και πανεμορφη Βανέσα!
Συμπερασμα... Η βανέσα ειναι τέλεια σε ολα καθοτι ειναι πανεμορφη μελαχρινη,εχει σωμα μοντελου, πολυ μακρια μαλλια τυπου κλεοπατρας και η συμμετοχη της στο σεξ ειναι αριστη, αισθησιακη, και πολυ θερμη. Και το βασικοτερο ειναι και πατριωτησα μας Ελληννιδα Αθηναία!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
ON
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2013
Εις το 104 στουντιο oriental παρακαλω Κουλ
08 Οκτωβρίου, 2013
τύπε καινούργιο στούντιο το 102Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Γλώσσα
09 Οκτωβρίου, 2013
Απορια?
Το αυταρχικο στις υπηρεσιες κοπελας, απο που προκυπτει? συμφωνα με την κριτικη....
09 Οκτωβρίου, 2013
Από όπου και τα γλωσσόφιλα

Χμμμ;
09 Οκτωβρίου, 2013
"Κατοπιν εχω τη Βανέσα σε κανονικη σταση και κατα την διαρκεια της συνουσιας με καυλωνουν αφανταστα οι σχεδον παιδικοι αναστεναγμοι και βογγητα της ηδονης που ενιωθε μαζι μου και αναφωνησε πολυ πολυ δυνατα...
-Γάμα με μωρο μου.. Γάμα με δυνατα και σκληρα..."

Ειχες δεν ειχες, παλι μας καβλωσες...

Αξιος!!!!Μεγάλο χαμόγελο
10 Οκτωβρίου, 2013
Σορρυ το αυταρχικο, σεξ σοου και ισπανικο εσυ πως τα καταλαβαινεις?Χμμμ; Επισης για πες λιγο τι προγραμμα διαλεξες και ειχε ολα αυτα μεσα...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6