Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215100
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη σημερα στο εν λογω studio, ειχα μια ελπιδα να πετυχω ενα τουλαχιστον εκ των 2 κοριτσιων που δουλευουνε αυτο τον καιρο στο studio με τα οποια περναω τελεια αλλα ατυχησα.Οι εργαζομενες ηταν η Αννα και η Φλωρα.Την Φλωρα την προσπερασα στο 1ο σπιτακι και πηγα στο επομενο για να δω την Αννα να κανει πασαρελα.
Η μπουρδελο-εμπειρια μου λεει οτι ξινή στο σαλονι ξυνη και στο κρεβατι και η Αννα επιβεβαιωσε τον κανονα.
Η εν λογω κοπελα ειναι ξανθια με καταλευκη επιδερμιδα με υψος 1.65 πολυ ομορφο προσωπο,μεγαλουτσικο αλλα πεσμενο στηθος με επιπεδη κοιλια και ωραιο πισινο.Στο σαλονι εσκασε μυτη με ξυνο υφος με μια μαλακια σετ εσωρουχων -αυτα που το βρακακι φτανει μεχρι την κοιλια-που φορανε στα γαλλικα καμπαρε-
και ενα ζευγαρι γυαλια ορασεως φορεμενα.Ειναι η κλασικη ξανθια γκομενα με την αλογοουρα τα γυαλακια και το κοστουμι που βλεπεις στις τσοντες να παιζει την γραμματεα ή την δασκαλα.
Μπαινω στο δωματιο περνω απλο προγραμμα και περιμενω, μετα απο κανα 5λεπτο ερχεται στο δωματιο, σηκωνομαι να την υποδεχτω στα ορθια οπως κανω παντα και με σταματαει για να βγαλει τα εσωρουχα, μαζι με τα εσωρουχα εβγαλε και τα τακουνια και εκει που μ'εφτανε υψομετρικα μεχρι τον λαιμο ξαφνικα ειδα οτι να με φτανει μεχρι στο στηθος-Τι εγινε ρε πουστη μοτ λεω μαζεψε η γκομενα??που πηγε η υπολοιπη??Αρχισα να την φιλαω στον λαιμο και αμεσως γυρισε και μου εδωσε για να φιλησω το μπρατσο της και τον ωμο της.Μολις εσκυβα (μαρτυριο και αυτο) να της φιλησω το βυζι μου γυρνουσε πλατη....
Μετα απο αυτα τα συντομα προκαταρκτικα καθεται στην ακρη απο το κρεβατι μου περναει την καποτα και αρχιζει το τσιμπουκι, περασαν 10 δευτερα και της λεω κατσε να ξαπλωσω και συνεχιζεις.
Πεφτω στο κρεβατι και ενω περιμενω να συνεχισει ανεβαινει πανω μου.Καθησε πανω μου 5 ΟΛΟΚΛΗΡΑ δευτερολεπτα , σηκωνεται και μου στηνεται στα 4, τι κανεις εκει ρε της λεω??Εγιναν σκλήρες διαπραγματευσεις για να την πεισω να ξαπλωσει ανασκελα.
Κανω παιχνιδι και μετα απο 2-3 λεπτα μου λεει να σηκωθω γιατι δεν μπορει να παρει αερα αν και στηριζομουνα στους αγκώνες μου και οχι πανω της αλλα τελοςπαντων συνεχιζω με ''ανασηκωμενο'' ιεραποστολικο εκανε καποιες φιλοτιμες προσπαθειες να υγρανθει παιζοντας με την κλειτοριδα της αλλα ματαια.Την γυριζω στα 4 οπου και επιδιωξα να τελειωσω οσο πιο γρηγορα γινονταν γιατι ειχα αρχισει να βαριεμαι,
Μετα το τελος ξαφνικα απο ξυνη μου εγινε λουκουμακι με ρωτησε αν με κουρασε και πως ζηταει συγνωμη αλλα την ενοχλουσανε τα γενιά μου.
Εγινε μανταμ μας επεισες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
iakovos
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
13.598
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού