Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173461
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τόσα χρόνια που διαβάζω το site το όνομα της Αφροδίτης μου είχε μείνει στο μυαλό, όμως λόγω του ιδιόμορφου σταθερού ωραρίου της ποτέ δεν είχε βολέψει να την επισκεφτώ. Το χρωστούσα όμως στον εαυτό μου να το κάνω κάποια στιγμή, όπως και έγινε.
Όλα τα δωμάτια γεμάτα, ήμουν προετοιμασμένος για τέτοια αναμονή βέβαια. Συνολικά περίμενα 4 άτομα να τελειώσουν μέχρι να έρθει σε μένα, πράγμα που μου έδωσε την ευκαιρία να παρακολουθήσω και τις κινήσεις της τσατσάς στα δωμάτια. Απλώς τέντωνε το σεντόνι με τα χέρια και έριχνε λίγο αποσμητικό χώρου. Σκεφτόμουν, με αυτή την κίνηση που έχει η συγκεκριμένη κοπέλα, πόσοι θα είχαν ξαπλώσει σε αυτό το σεντόνι από το πρωί (ας ελπίσουμε μόνο της συγκεκριμένης ημέρας), όσο δε για τα νερά στο πάτωμα μπροστά από το νιπτήρα ήλπιζα κανείς από τους προηγούμενους να μην είχε μύκητες στα πόδια. Άσε δε που κάποιοι προηγούμενοι βγήκαν από το δωμάτιο μέσα σε δευτερόλεπτα αφ' ότου βγήκε η κοπέλα. OK, ντύνονται πολύ γρήγορα αλλά δεν πλένονται καθόλου; Money Mouth Εννοείται ότι όταν επέστρεψα σπίτι το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν ένα ντους. Ο χώρος γενικά άθλιος, όταν ανοίγει η πόρτα εύκολα βγαίνεις κάρτα στο σαλόνι αν είσαι λίγο απρόσεκτος, καμία σχέση με τα lux καινούρια μαγαζιά αλλά αυτό που μετράει είναι άλλο...
Η Αφροδίτη λοιπόν ήταν πολύ ευδιάθετη και ευγενική, με σκοπό πάνω από όλα να με ευχαριστήσει. Λέει αρκετά καυλόλογα για να σε φτιάξει, αρκετό χρόνο για προκαταρκτικά, πίπα καλή με προσπάθειες για deepthroat, και ωραία στησίματα. Από εμφάνιση δυο λόγια, μιας και νομίζω πως οι περισσότεροι την ξέρουν πολύ καλύτερα από εμένα, ψηλή γύρω στο 1,70, κοντό ξανθό μαλλί, ηλικιακά θα έλεγα ότι κατατάσσεται στην κατηγορία προ-milf.
Όλα καλά, αν και κατά τη γνώμη μου είναι λίγο overhyped. Δηλαδή αυτό που διάβαζα ότι ακόμη και στο απλό πρόγραμμα (30 €) δε βιάζεται καθόλου και έχει super απόδοση δε νομίζω ότι ισχύει, ίσως για πολλούς που είναι πολύ τακτικοί (ίσως και αποκλειστικοί) πελάτες σίγουρα θα είναι αλλιώς. Εγώ διέκρινα μια σχετική βιασύνη (και για τους προηγούμενους παρατήρησα ότι τελείωναν σε maximum 10 λεπτά) και είχα την αίσθηση ότι ιδίως τα προκαταρκτικά ήταν μια στανταρισμένη, κοπιαρισμένη version, την ίδια αίσθηση που έχεις όταν είσαι αρκετή ώρα στο σαλόνι και βλέπεις πολλές φορές το σαλονάρισμα μιας κοπέλας και νομίζεις ότι έχεις deja-vu γιατί είναι ολόιδιο... Βέβαια δεν το κατηγορώ, με αυτή τη μεγάλη ζήτηση που έχει αυτή η κοπέλα και με τόσες πολλές φορές που κάνει σεξ σε μία μέρα νομίζω είναι λογικό.
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν έχω κάτι αρνητικό να πω, νομίζω ότι η Αφροδίτη είναι όντως εγγύηση για το ότι θα περάσεις καλά και θα πιάσουν τόπο τα χρήματά σου, είναι vfm (θα ήταν ακόμη περισσότερο αν ήταν σε έναν πιο ωραίο χώρο) και γενικά μια πολύ ευχάριστη παρουσία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού