Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε ένα παλιό διαμέρισμα στο Παγκράτι στην οδό Αστυδάμαντος, λίγο μετά μια ωραία και άγνωστη πλατεία (νομίζω ότι λέγεται πλατεία Μεσολογγίου) συνάντησα την νεαρά τρανς.

Κορμί λαμπάδα που λένε και οι Σαλονικιοί, πρόσωπο όμως λίγο να αντροφέρνει κι άρα κάτω του τοπ επιπέδου άλλων ξένων που έχω δοκιμάσει.

Διάρκεια ματς 45 περίπου λεπτά. Στο ενδιάμεσα λίγο μασάζ (δεν το έχει το άθλημα) και χορός (μου χόρεψε κουνώντας την κολάρα της την επιτυχία των Cali y El Dandee )

Καλή στο γαμήσι και δεκτική σε κόλπα, μάλιστα μου ζήτησε σε κάποια φάση καθώς της τον κάρφωνα άγρια από πίσω στο όρθιο, να της τραβάω τα μαλλιά ! Αν και μου αρέσουν οι αγριάδες και οι καουμπόϊκες φάσεις, για κάποιον ανεξήγητο λόγο δεν . . . . . .

Στα της δράσης : δύο τελειώματα, ένα στο πρόσωπο (το 1ο) και ένα με τα πόδια της ανοιγμένα ψηλά. Στο μεταξύ αλλάξαμε πολλές στάσεις με την πουτανίτσα που υποψιάζομαι ότι το έχει σύστημα να προσπαθεί να σε αποθεώσει με κοινοτυπίες του στυλ τι καλά γαμάς κλπ κλπ. Είπαμε και στον τίτλο : Μου πούλησαν έρωτα αλλα δεν ήταν στο νούμερο μου....

Δυο μικρά θεματάκια : όσο και να λένε διάφοροι λούληδες όλη η ζωή μας είναι μια συνολική εμπειρία και άρα ένας συνειδητοποιημένος συλλέκτης εμπειριών τα κρίνει ΟΛΑ. Υπό αυτήν την έννοια ο χώρος ήταν μετριότατος, παλιό διαμέρισμα και πνιγηρό δεν σε προδιάθετε για ματσάκι ! Πως να το κάνουμε ρε σύντροφοι, αλλιώς να παίζει μπάλλα στο Ολντ Τράφορντ κι αλλιώς στο ξερό στα Λιόσια ! Να περιοριστώ να πω μόνον ότι το ημισπασμένο κρεβάτι, μετά την συνεύρεσή μας ήταν για απόσυρση, άσε δε που καθώς γάμαγα με ορμή ένιωθα ένα ελατήριο να μου πιέζει το γόνατο !

Δεύτερη παρατήρηση : τα 150 είναι πλέον πολλά. ΑΝ (κι αυτό είναι ένα μεγάλο ΑΝ) δεν παιχθεί ένα ματσάκι υπερπαραγωγή, ειλικρινά δεν κατανοώ ένας ενεργητικός παίχτης να μην εκτονωθεί ΆΡΙΣΤΑ στο ένα τρίτο με την ελληνική παροικία και με κορίτσια που τα δίνουν όλα και την ιδρώνουν την φανέλα ( Τζένη, Τζούλι, Αλίσα, κλπ ) !

Πρέπει οι ομάδες που αυτά τα πρότζεκτ από οικονομική άποψη, να αναθεωρήσουν και να το θέμα κόστος.

Αλάνια, καλή δύναμη σε όλους.
Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.432
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2013
Γεια χαρά...υπάρχει τηλέφωνο η site να το στείλεις σε pm?
05 Οκτωβρίου, 2013
ωραια η κρητικη σου μα ποιο ωραιες οι παρατηρησεις σου ρε μεγαλε lycienr...
07 Οκτωβρίου, 2013
παίδες ευχαριστώ για τα καλά σας σχόλια

θα ήθελα με κάποιο τρόπο να μπορούσα να επικοινωνούσα με το γραφείο που μανατζάρει τις τρανς αυτές

είναι ΚΡΙΜΑ ένα φιλότιμο άτομο όπως η Πινκ να αδικείται από το όλο σκηνικό !!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3