Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε ένα break από τη δουλειά, επισκέφτηκα το συγκεκριμένο χώρο. Στο σαλόνι εμφανίστηκε η Κλαούντια. Αεράτη, με αναλογίες μοντέλου (ψηλή και αδύνατη), πέρασα κατευθείαν με απλό πρόγραμμα. Η δεύτερη κοπέλα του προγράμματος είχε πελάτη και δεν μπορούσα να περιμένω.
Η κοπέλα ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο. Από την πρώτη κουβέντα ένιωσα άνετα μαζί της: είναι πολύ γλυκιά και ευγενική. Είναι μισή Ελληνίδα και μισή Τσέχα (σύμφωνα με ότι είπε) και από εμφάνιση είναι όντως με αναλογίες μοντέλου, αλλά -κάτι που δεν είχα προσέξει στο σαλόνι- πολύ πολύ αδύνατη, σχεδόν ανορεξική. Ελπίζω να μην αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα.
Στον αγώνα όλα κύλησαν πολύ όμορφα, ακριβώς μέσα στο πλαίσιο του απλού προγράμματος, χωρίς δηλαδή κάποιο εξτρα. Στην αρχή με φίλησε στο σώμα και στο στήθος και απαλά έπαιζε με το χέρι της τον πούτσο μου, ενώ εγώ τη χάιδευα παντού. Μετά από την πρώτη ανόρθωση, ξεκίνησε μια καλή πίπα με προφυλαχτικό χωρίς να ασχοληθεί με τη γύρω περιοχή. Στη συνέχεια, αλλάξαμε τρεις στάσεις μέχρι που ήρθε το τέλος. Δεν με βόλευε πολύ το στήσιμό της στο πισωκολλητό, αλλά δεν πειράζει, έτσι και αλλιώς άλλη στάση μου αρέσει για τελείωμα Μεγάλο χαμόγελο Γενικά ήθελε να με κάνει να περάσω καλά και αυτό είναι στα συν της.
Εν κατακλείδι, μια ωραία συνεύρεση για απλό πρόγραμμα, με μια εξαιρετική κοπέλα που το μόνο μειονέκτημα της εμφάνισής της είναι τα λίγα κιλά της. Κλαούντια, να τρως!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού