Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104460
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο εν λόγο “SPA” με ραντεβού.
Στην υποδοχή η κ Έλενα με 3 κοπέλες. Οι 2 από τις οποίες στην reception και ήταν ωραίες η τρίτη "φαγώσιμη".

Ενημέρωσα πως ήταν η πρώτη φορά. και με ρώτησε η κα Έλενα από που έμαθα για τον χώρο και αν είμαι με κουπόνια. Αφού ενημέρωσα πως όχι, φώναξε μία κοπέλα ("φαγώσιμη") και μου είπε πως θα μου εξηγήσει τις “υπηρεσίες” και να διαλέξω πρόγραμμα. Πήγαμε στο δωμάτιο με την κοπέλα και διάλεξα το πρόγραμμα του μασάζ για 45 λεπτά, 80 ευρώ.

Μπάνιο κανονικά, ξάπλα, και μασάζ. Η κοπέλα πέραν από μασάζ δεν έκανε τίποτα το παραπάνω και ήταν απόμακρη με αποτέλεσμα να μην αισθάνομαι άνετα να ζητήσω το κάτι παραπάνω. Το μασάζ της ήταν πολύ καλό.

Σαν εμφάνιση η κοπέλα ήταν οκ, δηλαδή ωραίο πρόσωπο και μέτριο σώμα (΄με λίγα παραπάνω κιλά) αλλά…
Κατά τη έξοδο, πάλι η κα Έλενα με ρώτησε που έμαθα για τον χώρο κάτι το οποίο μου φάνηκε περίεργο αφού με είχε ρωτήσει στην αρχή. Πολύ πιθανόν η εν λόγο κοπέλα να την ενημέρωσε πως δεν ζήτησα φραπέ ή μπριζόλα και να της φάνηκε περίεργο.

Καλό θα ήταν να ξεκαθαρίσουν, σαν επιχείρηση, τι προσφέρουν και σε ποιους πελάτες απευτύνονται.
Στην σχέση τιμής/υπηρεσίας έβαλα 5, διότη σαν υπηρεσία εγώ είχα στο μυαλό μου φραπέ ή μπριζόλα, αλλά δεν…
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού