Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Κατερίνα είναι η καινούρια κοπέλα του μαγαζιού και είναι απο την Ουκρανία.Είναι ψηλή,νταρντάνα,με καστανά μακριά πυκνά μαλλιά,με τατού ταπετσαρία απο το ύψος σχεδόν της πλάτης μέχρι την λεκάνη της,κανονικών κιλών προς το γεμάτο με αρμονικά κατανεμημένα κιλά (δείχνει λεπτή), με λίγη κοιλίτσα που την ρίχνει λίγο εμφανισιακά και βυζιά τριαμισάρια σιλικονάτα απομακρυσμένα το ένα απο το άλλο.Στο σαλόνι η ευγενική υπηρεσία με τα κοντά μαλλιά και τα γυαλιά μου είπε ότι είναι αρκετά καλή μέσα και έγινε συνεννόηση για γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι το οποίο δεν τηρήθηκε επαρκώς.Η κοπέλα είναι ψυχρή,μηχανική και το χαμόγελο της είναι παγερό.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο, δεν καταλαβαίνει Ελληνικά γνωρίζει λίγα Αγγλικά και λίγα Ιταλικά σημάδι ότι μάλλον έχει περάσει και απο την γείτονα χώρα πριν έρθει σε εμάς.Αφού έγιναν οι τυπικές συστάσεις την έφερα κλασσικά κοντά μου ενώ ήμασταν γονατιστοί στο κρεββάτι και άρχισα να θωπεύω το σώμα της και να γλύφω τις ωραίας υφής φτιαγμένες βυζάρες της.Πράγματι είχε γίνει πολύ καλή δουλεία όσον τουλάχιστον αφορά την υφή τους.Η κοπέλα πειράχθηκε αρκετά με τα φιλιά στα στήθη της,ήταν αρκετά ψυχρή,σφιγμένη και αμυντική και με προέτρεψε αμέσως να ξαπλώσω στο κρεββάτι.Τα προκαταρκτικά ήταν πολύ σύντομα και δευτερολέπτων λόγω της απροθυμίας της να συνεχιστούν. Ξάπλωσα και αφού μου καθάρισε το πέος πήρε αρχικά αμυντική θέση να ξεκινήσει την πίπα ενώ εγώ της επέβαλα να έρθει στο πλάι για να μπορώ να πιάνω και τίποτα.Με αρκετά ψυχρο ύφος συμμορφώθηκε προς τις οδηγίες μου.Τον πήρε στο στόμα της ακάποτο και περάσε σε ένα σφιχτό,μηχανικό αργού επαναληπτικού ρυθμού τσιμπούκι.Για μία στιγμή ρούφηξε την βάλανο μόνο του πέους μου και άρχισε να την πιπιλά στο στόμα της.Έπειτα συνέχισε το ίδιο μονότονο τσιμπούκι.Όταν της είπα να με γλύψει στα αρχίδια αρνήθηκε κατηγορηματικά λέγοντας μου ότι δεν το κάνει.Όσο αυτή με τσιμπούκωνε εγώ τεντονώμουν να φθάσω το μουνάκι της και να το τρίψω με το χέρι μου.Δεν μου επέτρεψε να βάλω δάχτυλο και με άφηνε μόνο να το τρίβω απαλά και επιφανειακά.Επίσης ενοχλούταν αρκετά όταν έπιανα τα φτιαγμένα βυζιά της και κάθε τόσο μου υπενθύμιζε να τα πιάνω πολύ απαλά.Σε προτροπή μου για 69 πήρε κανονικά θέση μάχης αλλά δεν με άφησε να την γλύψω πολύ γιατί ενοχλούταν αρκετά.Μάλιστα μου υποδείκνυε ακόμα και εκεί να το κάνω πολύ σιγά και απαλά.Μετά απο λίγο ξαναγύρισε στην πίπα και έπειτα έχοντας βάλει λάδι στο χερί της προσπάθησε να με τελειώσει με μαλακία.Εγώ της είπα να περάσουμε στο σεξ και έπειτα να με τελειώσει με τσιμπούκι όπως είχαμε συμφωνήσει.Περνάει προφυλακτικό και με επιτακτικό ύφος μου κάνει νόημα να την πάρω πισωκολητό παρακάμπτωντας την στάση της αγελαδάρισας.Στο πισωκολητό είχε βάλει τζελ και γλύστραγε αρκετά ο πούτσος μου μέσα της.Αυτή καθόταν ψυχρή και αμέτοχη και τον έτρωγε και απλά κοιτούσε τον εαυτό της στο καθρέπτη αρκετά ναρκισσιστικά.Την γυρίζω ύστερα σε πισοκωλητό όπου και ήταν αρνητική σε φιλάκια και έτσι την κάρφωνα αρκετά μηχανικά και με τα κορμιά μας όχι κολλητά.Άρχισα να χουφτώνω τα φτιαγμένα της βυζιά για να μπορέσω να το απολαύσω καλύτερα γιατί μέχρι στιγμής το γαμήσι ήταν αρκετά ανούσιο με μία ψυχρή γυναίκα απέναντι μου.Τότε σαν κεραυνός εν αιθρία μου λέει στα Αγγλικά. Be careful! Much Money!
Μου το είπε με αυστηρότητα γιατί αυτό που την απασχολούσε στην διάρκεια του σεξ ήταν προφανώς να μην πάθουν τίποτα οι αερόσακοι της και να φύγει απο το δωμάτιο ατσαλάκωτη χωρίς να ιδρώσει την φανέλα της. Τώρα εγώ τι να της πω ότι με λίγο παραπάνω χούφτωμα δεν πρόκειται να ξεφουσκώσουν;
Ξαπλώνω βγάζω την καπότα και την βάζω να μου πάρει τσιμπούκι.Αυτή ξαναπαίρνει την αμυντική της θέση μπροστά στο σώμα μου.Εγώ την ξανατοποθετώ στα πλάγια.Αυτή να έχει κλείσει τα πόδια της πεισματικά και να μην με αφήνει να πιάσω το μουνί της λέγοντας μου στα Αγγλικά ότι αυτό που κάνω δεν είναι καλό.Μετα απο λίγο σταματάει και το τσιμπούκι της για να μην την χύσω και αρχίζει να μου τραβάει μαλακία.Εγώ να της λέω να τον ρουφήξει και αυτή σιωπηρά να συνεχίζει και να προσπαθεί να με τελειώσει με μαλακία.Τελικά τράβηξα μία μαλακιά μόνος μου ενώ χούφτωνα τα σφιχτά και σκληρά κωλομέρια της και χαιδεύοντας απαλά τα βυζιά της και τελείωσα με αυτόν τον τρόπο.
Η γκόμενα απότι κατάλαβα παλιότερα πρέπει να ήταν παχουλή και ρετουσάριστηκε με λιποαναρροφήσεις,συσφίξεις σώματος και στήθος απο σιλικόνη και βγήκε στην πιάτσα για να πιάσει την καλή.Πρέπει να καταλάβει όμως ότι αυτό απο μόνο του για να κάνει αυτήν την δουλειά δεν είναι αρκετό. Αν έχει φοβίες και ανασφάλιες με το σώμα της καλό είναι να μην κοροιδεύει τον εαυτό της και τους πελάτες και να βρει να κάνει μία άλλη δουλειά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού