Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 58 10
Μασατζίδικα 138099
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη την Τρίτη αργά το μεσημέρι , μου παρουσιάστηκαν 3 κοπέλες , η Ελένη μελαχρινή Ρουμάνα με κανονικό σώμα 2αράκι βυζί και ωραίο κώλο , Τζένη μελαχρινή κανονικό σώμα 2άρι βυζί , μια Ειρήνη που πραγματικά δεν την θυμάμαι , επέλεξα να περάσω με την Ελένη , αφού ξεντύθηκα και ήμουν έτοιμος να πάω στο μπάνιο , έρχεται στο δωμάτιο η Ελένη και μου λέει , ελεύθερο στοματικό δεν κάνω , γιατί της λέω , δεν απάντησε κάτι συγκεκριμένο , πήγα για μπάνιο και βγαίνοντας να πάω στο δωμάτιο , έρχεται να με χαιρετήσει η Χριστίνα...τα είπαμε στον διάδρομο για κάνα 5λέπτο , όσο συζητούσαμε είδα άλλες δύο μελαχρινές με κανονικό σώμα και μικρά βυζιά , να βγαίνουν απο δωμάτια , ρώτησα την Χριστίνα μήπως καλύτερα να περάσω με εσένα , μου απάντησε την επόμενη φορά , μπήκα στο δωμάτιο και μόλις είχε αρχίσει να μου κάνει μασαζ η Ελένη ανοίγει η πόρτα του δωματίου με την Χριστίνα να λεέι , προσφορά του καταστήματος διπλό στα 90 ευρώ , δεν το σκέφτηκα καθόλου και της είπα πέρνα , εκ τον υστέρων αποδείχτηκε σωστή κίνηση μίας και η πιτσιρίκα αν και έχει ωραίο κορμάκι μέσα δεν το έχει , διπλό λοιπόν με Ελένη και Χριστίνα , ώσπου να έρθει η Χριστίνα(για όσους δεν την γνωρίζουν είναι Μελαχρινή με σώμα τούμπανο , γυμνασμένα πόδια σφιχτό ωραίο κώλο και 3άρια βυζιά , έχει και ένα τατού κάτι κινέζικα γράμματα που ξεκινάν από τον αυχένα της)η Ελένη μου άρχισε μασάζ απο την πλάτη , στο μασαζ δεν το έχει με ακουμπούσε πολύ επιφανειακά λές και ήμουν εύθραυστος και θα σπάσω...με το που έρχεται η Χριστίνα έκανε αμέσως την παρουσία της αισθητή , έβγαλε το μαύρο φόρεμα που φορούσε και έμεινε με τα μαύρα εσώρουχα της , είπε στην Ελένη ,αναλαμβάνω πόδια αναλαμβάνεις το πάνω μέρος , έτσι το κορμί μου δεχόταν μασάζ στο κάτω μέρος του πολύ καλό και στο πάνω μέρος αερομασάζ.....σε κάποια στιγμή ύστερα απο κάποια λεπτά η Χριστίνα λεέι στην Ελένη άσε αναλαμβάνω εγώ , γδύσου εσύ , έτσι η Χριστίνα μου έκανε μασάζ στην πλάτη στους ώμους και στα χέρια , η μικρή μου είπε να γυρίσω...και η Χριστίνα της απάντησε γιατί να γυρίσει , έβγαλε το σουτίεν της και άρχισε να με τρίβει με τις βυζάρες της , ενώ η Ελένη σκούπιζε το κορμί μου με οινόπνευμα απο το λάδι , γύρισα , η Χριστίνα ήρθε κάτω στα πόδια μου και άρχισε να μου γλύφει για λίγο τα αρχίδια και μετά άρχισε να ρουφάει τον πούτσο μου , η Ελένη ήταν όρθια στο πλάι μου χούφτωνα τα βυζάκια της , ενώ της έβαζα δάχτυλο στο μουνί και την κωλοτρυπίδα της , προσπάθησα να την φέρω πάνω μου για να της γλύψω το μουνάκι της , με το ζόρι πρόλαβα να την γλύψω μιά δυό φορές μιάς και συνέχεια τραβιόταν , μετά τήν κάλεσε η Χριστίνα να με γλύψει και εκείνη αλλά δεν ήθελε...σηκώθηκα έβγαλα το στρίνγκ της Χριστίνας την έστησα στα τέσσερα , έσκυψα από πίσω της και άρχισα να γλύφω το μουνί της , η Ελένη ήταν φανερά εκτός κλίματος και δεν είχε καμιά ιδιαίτερη συμμετοχή , χάιδευε την πλάτη μου και καθόταν να την δαχτυλιάζω , η Χριστίνα με πρόσταξε να γλύψω την κωλοτρυπίδα της , αφού την έφτησα άρχισα να γλύφω μιά την κωλοτρυπίδα της μιά το μουνί της , την σήκωσα και την έβαλα να καθίσει ανάσκελα στο μασαζοκρέβατό , συνέχισα να γλύφω το μουνί της , η Χριστίνα φώναξε στην Ελένη , έλα μωρή να με γλύψεις και εσύ , έλα να δείς πόσο καλά με γλύφει..η Ελένη απάντησε ότι δεν την γλύφει γιατί μετά θα θέλει συνέχεια , της απάντησα όλο λόγια είσαι , θές πολλή δουλεία και εκπαίδευση....η Χριστίνα μου έδινε οδηγίες πώς και που να την γλύψω , ενώ εγώ συνέχισα να δαχτυλιάζω την μικρή , σηκώθηκε η Χριστίνα και ξαναπήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , ύστερα μου πέρασε προφυλακτικό , άρχισα αρχικά να την γαμάω ανάσκελα στο μασαζοκρέβατό , ενώ η Ελένη με χάιδευε στην πλάτη και στα κωλομέρια ενώ μου πρόσφερε και τα βυζιά της για γλύψιμό , αλλαγή στάσης , στήνω την Χριστινάρα όρθια με το κορμί της να στηρίζεται στο μασαζοκρέβατό , άρχισα να την γαμάω όσο πιό δυνατά μπορούσα αλλά ως γνωστών αυτή είναι λυσάρα ήθελε πιο δυνατά και μου ζητούσε να την χτυπήσω , της έσκασα 2-3 σφαλιάρες στα κωλομέρια , η μικρή είχε καθίσει δίπλα όρθια και μας κοιτούσε ενώ έπαιζε με το μουνάκι της , έχοντας πιάσει την Χριστίνα απο τον λαιμό την έσφιγγα ελαφρώς ένω την γάμαγα δυνατά και με ρυθμό , πέρνωντας πάλι πρωτοβουλία η Χριστίνα λεέι στην μικρή έλα μωρή θές να σε γαμίσει και εσένα λίγο , λέω στην Χριστίνα κανονικά δεν θα έπρεπε αλλά τέλος πάντων...μου βγάζει το προφυλακτικό η Χριστίνα και ξαναπαίρνει τον πούτσο μου στο στόμα της , έλα να γλύψεις και εσύ μωρή κάνει στην Ελένη , αυτή απάντησε όχι χωρίς προφυλακτικό , πέρασμα προφυλακτικού απο την Ελένη και λίγο πίπα , την έστησα στα τέσσερα ενώ οι κοιλιά της τα χέρια της και το σώμα της έγιναν ένα με το κρεβάτι , την γαμούσα κα αυτή με δύναμη , η Χριστίνα πήγε από πίσω της και χούφτωνε και έγλυφε τα βυζιά της Ελένης , η Χριστίνα ρώταγε την Ελένη αν την γαμάω καλά , λέω στην Χριστίνα να έρθει απο μπροστά , και την βάζω να κάτσει ανάσκελα πάνω στην μικρή , γαμούσα την μικρή και έγλυφα την μουνάρα της Χριστίνας , η οποία είχε καυλώσει και μιά έπαιζε και μια βάραγε το μουνί της , οι ρόγες της είχαν γίνει κάγκελο και έλεγε στην μικρή , δές μωρή πόσο έχω καυλώσει , μετά από κάνα 5λέπτο τελείωσα με αρκετά έντονο τρόπο , ενώ έκατσα μεσα στην μικρή να πάρω μια ανάσα , τί έπαθες μωρό μου λέει η Χριστίνα , τελείωσα της λέω δέν άντεχα άλλο , πετάχτηκε η μικρή και λέει πώς να μην τελειώσει , το μουνάκι μου είναι μέλι...της απάντησα αφού το μουνάκι σου είναι μέλι έπρεπε να με αφήσεις να το φάω..γέλασε , γύρισα στην Χριστίνα και της λέω ότι η μικρή θέλει δουλειά , είπε ότι θα της κάνει μαθήματα , είπα στην Ελένη ότι δεν με άφησε να την φιλήσω ούτε να την γλύψω και μου απάντησε ότι δεν μπορεί το σάλιο.....στο δωμάτιο κάτσαμε σχεδόν 40 λεπτά , απ όσα βίωσα , θεωρώ ότι αν δεν ερχόταν η Χριστίνα στο δωμάτιο θα είχα φάει φόλα , η Ελένη έχει ωραίο κορμάκι αλλά θέλει και δουλεία και να λυθεί κάπως


Υ.Γ στη βαθμολογία έβαλα τον ΜΟ των δύο κοριτσιών , οι επιμέρους βαθμολογίες είναι

Ελένη Χριστίνα
Εμφάνιση κοπέλας 8 9
Ποιότητα μασάζ 5 8
Σχέση αξίας/τιμής 5 9
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 24, 2013
Κόστος συνάντησης
90
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα & Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.653
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2013
σμυρνη βαζε καμια τελεια, κανε μερικες παραγραφους γιατι οι κριτικες αυτες ειναι πολυ κουραστικες και στην ουσια δεν διαβαζονται...
"και μου ειπε, και λεω, και λεει και της ειπα και μετα λεει, και λεω και ξαναματαειπε και ολοι μαζι τα λεγαμε.."Γλώσσα
28 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε τύπε τα πράγματα είναι απλά , μην τις διαβάζεις , άλλη λύση είναι να πάρεις γυαλιά που να σε ξεκουράζουν στην ανάγνωση Χαμόγελο , '
ειδικά τώρα με την κρίση μπορείς να πάρεις γυαλιά και φακούς σε πάρα πολύ συμφέρουσες τιμές.
έτσι κι αλλιώς ως γνωστών , είμαι βλάκας , ηλίθιος , καμένος...πώς είναι δυνατόν από ένα τέτοιο άτομο να ζητάς να γράφει σωστά?
28 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παλι αρχισες την κλαψα.ολες τις κριτικες τις διαβαζω.και τις διαβαζει κ χιλιαδες κοσμος.οποτε οτι κανεις θα το κανεις για ολους τους αναγνωστες οχι για εμενα.πρεπει να μεγαλωσεις λιγο κ να μην αντιδρας σαν το κακομαθημενο πιτσιρικο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3