Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την προηγούμενη Παρασκευή είχα μια δουλειά στο κέντρο της Αθήνας, και ως γνήσιος μπουρδελιάρης δεν παρέλειψα να τη συνδυάσω με μια επίσκεψη στα βρώμικα στενά του Μεταξιού. Στο ισόγειο αυτό μπουρδελάκι της θρυλικής οδού Κώλο-κυνθούς μου παρουσιάστηκε η Σόνια η Αλβανίδα, η οποία με καυλάντισε δυναμικά και με έπεισε να κατάθεσω το πορνοπαράβολο.

Εμφάνιση Σόνιας: μελαψό μίλφ με άσχημο ποντικίζον πρόσωπο, κοιλιά σαν εγκύου, πεσμένο βυζί, ωραίο σχετικά κώλο και καλή υφή δέρματος. Όταν την πέτυχα εγώ φορούσε ένα άσπρο φουστάκι, το οποίο σε συνδυασμό με το μπυροκοίλι της έδινε μια μάλλον κωμική όψη.

Στο δωμάτιο ξεκίνησε με πολύ επιθετικό μάρκετινγκ, στολίζοντάς με πληθώρα κομπλιμέντων (για το σώμα μου, για την πούτσα μου, για τα μάτια μου, ότι της ερχόταν στο μυαλό…) σε σημείο που καταντούσε ενοχλητικό. Εγώ ως τζέντλεμαν ανταπέδωσα και της είπα να κάτσει στο κρεβάτι στα τέσσερα, οπότε της ανασήκωσα το φουστάκι που φορούσε και άρχισα να της μπατσίζω την κωλάρα και να φιλάω τα αφράτα κωλομέρια της. Μετά από λίγο μου ζήτησε να ξαπλώσω, για να με φάει όπως είπε. Αυτό το «φάει» αποδείχθηκε ψεύτικη υπόσχεση τελικά, αφού χωρίς προκαταρκτικά πέρασε αμέσως το προφυλακτικό και ξεκίνησε το τρομπόνι. Όχι κάτι το ιδιαίτερο και δεν ασχολήθηκε καθόλου με τις μπάλες, παρόλο που τις είχα φρεσκοξυρισμένες. Μόλις μου τον ατσάλωσε για τα καλά της είπα να έρθει από πάνω, κάτι που έκανε αφού πρώτα έβγαλε τη φούστα που φορούσε ακόμα μέχρι τότε και πάστωσε το μουνί της με κρέμα. Σε αυτήν τη στάση κάτσαμε για αρκετή ώρα, πότε με τη Σόνια να χορεύει πάνω στο καυλί μου και πότε με εμένα να παίρνω τα ηνία και να τη σφυροκοπώ. Η συμμετοχή της γενικά ήταν καλή, με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογγητά, καθώς και θεατρινισμούς και πορνοσταρικές ατάκες πως και καλά έχυνε. Ταυτόχρονα άφηνε και έδινε φιλιά παντού, εκτός από γλωσσόφιλα τα οποία απέφευγε με τρόπο, ενώ η ίδια με προέτρεψε να ασχοληθώ με τα βυζιά της, τα οποία δεν παρέλειψα να χουφτώνω με δύναμη και να γλύφω τις ρώγες με μανία. Όταν ένιωσα πως έφτανα στο τέλος της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα, ώστε να καθυστερήσω το αναπόφευκτο (μιας και έβλεπα πως και αυτή είχε όρεξη) και να την τεστάρω και στο πισωκολλητό. Η Σόνια στήθηκε σωστά και πήρε όμορφα τον πούτσο μέσα της, δυναμώνοντας την ένταση των κραυγών της και ζητώντας μου να τη γαμήσω δυνατά. Δεν της χάλασα το χατίρι και επιτάχυνα, τραβώντας ταυτόχρονα με δύναμη τα κωλομέρια της, μέχρι που εναπόθεσα το σπέρμα μου βαθιά στο πλαστικό περίβλημα.

Συνοψίζοντας, η Σόνια είναι μια θερμή και εξωστρεφής πόρνη και το ευχαριστήθηκα αρκετά το γαμήσι μαζί της. Παρόλο που διατηρεί με τρόπο τις αποστάσεις της και δεν αφήνεται ολοκληρωτικά, προσπαθεί με διάφορα κομπλιμέντα, άλλα και με την εν γένει συμπεριφορά της, να κάνει τον πελάτη να αισθανθεί βασιλιάς. Αν σας καλύπτει εμφανισιακά πιστεύω πως αξίζει μια δοκιμή.

Χρόνος παραμονής της Σόνιας στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2013
από +1 θετική ψήφο για τις τρεις (3) κολλητές ωραίες αλλά και επί τροχάδην συνταγμένες κριτικές!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1