Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λόγω κοινωνικών και επαγγελματικών υποχρεώσεων δε μου μένει πολύς χρόνος να ασχοληθώ με το site, όταν όμως ξεκλέβω κάποιες ωρίτσες προσπαθώ να καταθέτω τις εμπειρίες μου με τις πορνοκορασίδες, επικεντρωνόμενος κυρίως σε κοπέλες που δεν έχουν άλλες κριτικές. Πρώτη λοιπόν στη σειρά, η κριτική μου για τη Ρωσίδα κοντύλω Ναταλία, την οποία και πέτυχα στο υπόγειο αυτό μπουρδελάκι της οδού Ιάσωνος στο μεταίχμιο μεταξύ απογευματινής και βραδινής βάρδιας.

Εμφάνιση Ναταλίας: κοντοπούτανο μίλφ, με ίσιο καστανό μαλλί, ιδιαίτερο πρόσωπο, κοιλίτσα, ωραίες βυζάρες που φαντάζουν αφύσικες πάνω στο σώμα της, και μικρό αλλά δυστυχώς όχι πολύ πεταχτό κώλο. Κατά το σαλονάρισμα φαίνεται αρκετά τσαχπινογαργαλιάρα, και αυτός ήταν και ο λόγος που την προτίμησα.

Δεν περίμενα και πολύ στο κλειστοφοβικό δωμάτιο μέχρι να σκάσει μύτη η Ναταλία. Γδύθηκε και ήρθε δίπλα μου στο κρεβάτι, ξεκινώντας κάποια χαλαρά προκαταρκτικά με χάδια και πεταχτά φιλιά στο στήθος μου, ενώ εγώ χούφτωνα τα βυζόμπαλά της. Η τύπισσα έχει ωραίες και απαλές βυζάρες, τις οποίες δε χόρταινα να μαλάζω, και είναι κρίμα που δεν έχει συμπεριλάβει το ισπανικό στην στάνταρ ρουτίνα της. Στη συνέχεια κατέβηκε προς τα χαμηλά, πέρασε καπότα και ξεκίνησε την πίπα. Δε με ενθουσίασε μπορώ να πω, μιας και ούτε αρχίδια περιποιήθηκε και αρκετό χεράκι έβαζε. Τη δουλειά της πάντως την έκανε, μιας και ο παργάλατσός μου ατσαλώθηκε για τα καλά, οπότε και της ζήτησα να έρθει από πάνω. Αρκετά καλή κίνηση, την οποία και απολάμβανα έχοντας μονίμως τα χέρια μου στις βυζάρες της. Μόλις την είδα να κουράζεται αγκάλιασα τη μέση της και την έβαλα να γείρει πάνω μου, οπότε ξεκίνησα να τη σφυροκοπώ εγώ από κάτω, νιώθοντας το βάρος των βυζιών της στο στέρνο μου. Μετά από σύντομο σφυροκόπημα τη γύρισα πάνω στο κρεβάτι σε ιεραποστολικό, ανεβάζοντας σταδιακά ρυθμό. Να αναφέρω εδώ πως καθ’όλη τη διάρκεια του γαμησιού η Ναταλία συμμετείχε με βογγητά, τα οποία όμως αν και δεν φαίνονταν εντελώς στημένα δεν έπαυαν να είναι μηχανικά. Για το τέλος, την πήρα στα τέσσερα, όπου στήθηκε καλά και συνέχισε τα μονότονα βογγητά της μέχρι που άδειασα το περιεχόμενο των σπερματοδόχων κύστεών μου.

Εν ολίγοις, δεν πέρασα άσχημα με τη Ναταλία, ήταν δεκτική και δε μου έσπασε τα αρχίδια. Παρόλα αυτά το γαμήσι μαζί της ήταν λίγο πολύ μηχανικό και γρήγορα θα ξεχαστεί. Ίσως το γεγονός πως είναι Ρωσίδα να μου δημιούργησε και υψηλές προσδοκίες. Δε νομίζω να την ξανατιμήσω.

Χρόνος παραμονής της Ναταλίας στο δωμάτιο 9 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, sotis99, prontifix και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού