Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία δεν είναι η πραγματική. Ενώ έχω κανονίσει με το πρακτορείο να συναντήσω τηυ Cinzia, και στα sms δεν λένε τίποτα, αλλά και καλά όλα ΟΚ, θα έρθει η Cinzia, εμφανίζεται στο ξενοδοχείο η Άννα και μου λέει το παραμύθι και καλά ότι η Cinzia είναι άρρωστη και δεν μπορεί. Πρώτο "σπάσιμο", αφού ήταν άρρωστη γιατί δεν το είπαν νωρίτερα...βέβαια θα ρωτήσετε και εσείς γιατί ρε φίλε δεν έφευγες και εσύ;;; έλα ντε γιατί είμαι κόπανος.
Τεοσπα πάμε μαζί στο ντούς και γενικά φέναιτε ότι ξεκινά δυνατά η κοπέλα, στη συνέχεια πίπα δυνάτη αλλά δεν άφηνε με τίποτα να της βάλω δάχτυλο, κάθεται από πάνω μου άρχιζει να δίνει αυτή το ρυθμό μετά από λίγο τη γυρίζω στα 4 και τελείωνω στην πλάτη της.....στο κενό μετάξύ πρώτο και δεύτερο γύρου μεγάλη αμηχανία διότι η κοπέλα δεν μιλάει καθόλου αγγλικά και αρχίσαμε τα νοήματα. αρχίζει ο δεύτερος γύρος και φαινόταν ότι βαρίοταν πάρα πολύ μιλάμε στο δεύτερο γύρο τρελό κομοδίνο βαρέθηκα και εγώ και σταμάτησα....γενικά δεν νομίζω να ξανασυναντήσω την κοπέλα διότι δεν είναι ο τύπος της γκόμενας που μ'αρέσει και καθώς έβγαλε τρελλή βαρεμάρα στο δεύτερο γύρο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού