Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325814
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...Σαββατοβραδο,αποχαιρετιστηριο τραπεζι απο κολλητο-αδερφο λογω φυγης στο εξωτερικο Λύπη,ρετσινες,κοψιδια,μπυρες,ουισκακια,τεκιλες και αλλα πολλα,πολλα και τα μουνια εξω,κοντα φορεματακια,σορτσακια θανατηφορα,ολα αυτα μας οδηγησαν που αλλου,στις πουτανες...Μετα απο πολυ καιρο ευχαριστιεμαι τοσο πολυ επισκεψη μου σε οικο αν(τ)οχης... Μπαινοντας στο στουντιο να πω βγαινανε 2 παλικαρια και ο ενας με περισσιο ενθουσιασμο μας ειπε οτι η κοπελα ειναι εκπληκτικη Γερο-μύστης...Μπαινουμε,αδειο το στουντιο,αδεια και τα 3 δωματια,μας παρουσιαζει η τσατσα την Ζαιρα.....Παναγια μου,φωτια και λαυρα Ντροπή,ψηλη ξανθια,μαυρισμενο ηλιοκαμμενο-σολαριουμενο κορμι,μικρο στηθος,κωλαρα κροφτ σκετη κολαση,αρκετο ναζι στο σαλονι,βγηκε και με ενα μαυρο καλτσακι στο αριστερο ποδι επαθα κολουμπρα,απο τα στυλ γυναικας που με τρελαινει Κουλ....Μπαινουμε στο δωματιο οι 2 απο τους 3 μας...Σε μενα ηρθε μετα απο τον φιλο μου.Να αναφερω το δωματιο πεντακαθαρο,το στρωμα σαν καινουριο,εκανα μπανιο και περιμενα το κορμι...Μπαινει και αρχιζουμε τις συστασεις και τα μπαλαμουτια στα ορθια...Γλωσσοφιλα,χαδια,ελευθερα πιασιματα παντου απο μερους μου,αυτη με χαιδευε τα αρχιδια και τις ρωγες,ξαπλωμα στο κρεβατι,συνεχιστηκαν τα χαδια στο ιδιο τεμπο.Πιπα υγρη με αρκετο βαθος,αλλα και χρηση χεριου που ομως με δικια μου προτροπη της το τραβηξα και δεν το ξαναεβαλε και συνεχισε μονο με το στομα στημενη στα 4,ενω εγω συνεχισα ακαθεκτως το μουνοδαχτυλιασμα...Πρωτη σταση στα 4 ξεσκισμα κανονικο,η κοπελα μουσκεμα,το σφυροκοπημα ανεπαναληπτο,στη συνεχεια ιεραποστολικο οπου ηρθε και το τελος...Παω να βγω και με κραταει μεσα της...Γλωσσοφιλα απο τη μερια της με περισσιο παθος,μινι συζητηση,κανα 2-3 χαζα και last kiss goodnight.Αυριο κυριακη βραδυ θα δουλευει στο κοροβαγγου villa prive.Μακραν η καλυτερη καταθεση για μενα των τελευταιων μηνων,συστηνεται ανεπιφυλακτα. Ονομα Ζαιρα,22 ετων απο Λιθουανια.....E S P E C T A C U L A R . . . . . . .

Y Γ 1: Το φιλαρακι μου στο διπλανο δωματιο δεν περασε τοσο καλα οσο εγω Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Υ Γ 2: Κ.Κ εχασες...ΓαμήσουΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζαΐρα
Al Kavlone
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού