Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 115 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
την Μπιάνκα την είχα πάρει μια φορά όταν άρχισε να δίνει το κωλί της με μέτριες εντυπώσεις.
σαν κορμί, αξίζει το κωλί της μιας και το στήθος της αν και μικρό, είναι χαλαρό και κρεμασμένο.
την είδα ευδιάθετη στο σαλόνι και είπα να περάσω στο δώμα.
δεν άργησε να έρθει και ανέβηκε στο κρεβάτι. μου ζήτησε να ξαπλώσω και όταν αρνήθηκα, άρχισε να με χαϊδεύει στα όρθια και να μου δίνει φιλιά ενώ έπαιζε με τον πούτσο μου.
της ζήτησα λάστιχο, το έβαλε και ξάπλωσε στο κρεβάτι στο πλάι και άρχισε την πίπα.
πίπα ρηχή, δεν δεχόταν πίεση για βαθύ, και μόνο ρουφούσε το κεφάλι με ωραίο τρόπο θα έλεγα.
γύρισε στα 4, έβαλε τζελ και ξυλοκαίνη και έγινε η είσοδος στο κωλί της.
μετά από λίγο και αφού έγινε πλήρης είσοδος, άρχισε να κουνάει μόνη της την κωλάρα της και να βγάζει και καλά κραυγές Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!. τις κραυγές να μην έβγαζε, θα ήταν πολύ καλύτερα.
δέχτηκε ισχυρό σφυροκόπημα και τελικά έφτασα να την ιππεύω ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης στην κυριολεξία μέχρι που ήρθε το τέλος.
δεν βιάστηκε να τον βγάλει, αφού στράγγισα τον έβγαλα μόνος μου.
με ρώτησε τι έγινε και όταν της απάντησα καλά, πέταξε την ατάκα της: μόνο καλά, γαμήσι όχι καλό; εγώ 40 πελάτες από πρωί, εγώ κάνω καλό γαμήσι
όταν της είπα εντάξει κάνεις καλό γαμήσι, με ευχαρίστησε και έφυγε.
συμπέρασμα, αυτό που έγραψα στον τίτλο:προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
1.628
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2013
καλή επιλογή η Μπίανκα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1