Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρασκευή απογευμα και εψαχνα τα σαιτ και τις κριτικες για να βρω ποια θα παρω για το βραδυ μιας και ειχα αρκετο καιρο να παρω καποιο citytour.. Μετα απο πολλα κατεληξα στην Αννα απ΄το Pink Ladies αφου εχω ξαναπαρει απ΄το συγκεκριμενο γραφειο την Cinzia με πολυ καλες εντυπωσεις. Η επικοινωνια με το παληκαρι πολυ ευκολη, η Αννα ηταν διαθεσιμη και σε 2-3 ωρες ηρθε σε κοντινο ξενοδοχειο. Η κοπελα ειναι απ΄την Ουγγαρια και ειναι πολυ ομορφη με παρα πολυ ωραιο μοντελε σωμα, ισως οι φωτογραφιες να την αδικουν λιγο. Το κακο ειναι οτι δεν μιλαει καθολου Ελληνικα και η συνεννοηση εγινε στα Αγγλικα. Βεβαια να την γαμησω ηθελα οχι να μιλησουμε για την κριση και για πρασινα αλογα οποτε δεν με πολυενοιαξε.
Στα του σεξ τωρα, παθιασμενα φιλια στο στομα με γλωσσα και γυρισμα σε 69 με βαθυ τσιμπουκι χωρις προφυλακτικο καθως εγω τις εγλυφα το υγρο μουνακι της.. καραμελωμα αρχιδιων και αυτη σε σταση cow girl οπου εκει με τελειωσε λογω μεγαλης καυλας μου.
Μπανακι και δευτερος γυρος μετα απο λιγο με πιπα , γλυψιμο στα βυζια της (εχει υπεροχο φυσικο βυζι) στο στενο μουνακι της και πηδημα σε ιεραποστολικο και πισωκολητο ενω το τελος ηρθε χυνοντας πανω στο στηθος της..

Τουτεστιν, μια πολυ καλη εμπειρια με μια ομορφη Ουγγαρεζα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
kanon
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
8
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού