Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Όπως λέει και ο σοφός λαός μας: "η Καλή μέρα από το πρωί φαίνεται".

Έτσι και στην περίπτωσή μας, που πάει γάντι.
Αφού κατέβηκα μια βόλτα Φυλής, μόνο και μόνο για να δώ την νεοφερμένη Τζίνα στο Φωκ.25, τελικά λόγω κλειστού οίκου, μπήκα και σε κανα δυο ακόμα, για να περάσει η ώρα.
Τί το ήθελα ?

Σκάω μύτη στο Φ.61, όπου εμφανίζεται η Αλεξάνδρα. Είναι ένα μπιμπελό που μου αρέσει, αλλά σπάνια πηγαίνω, λόγω διπλοβάρδιας αλλά & εύρεσης άλλων στανταρακίων.
Μια που είχα μήνες να την πάρω, λέω να κάνω το καλό. Δίνω το 20-αρικο στην ξανθιά τσα2 με το αγορέ μαλλί και σκυλόφατσα, όπου με κατευθύνει στο δωμάτιο στο βάθος.

Εκεί τρώω την πρώτη ξενέρα, όπου έπρεπε να καταλάβω τα "σημάδια" της επερχόμενης αποτυχίας.
Το κρεβάτι άστροτο, το μαξιλάρι όρθιο και 3 ανοιγμένα φακελάκια προφυλακτικών στο κρεβάτι ! ! ! Θυμός
Όχι ένα (1), ούτε δύο (2) ! ! ! !
Μαλακία μου που δεν φώναξα την τσα2 αμέσως να καθαρίσει, ή ακόμα καλύτερα να ζήταγα τα λεφτά μου πίσω και να έφευγα . . . . . Γερο-μύστης
Τα μάζεψα εγώ λοιπόν.

Μετά από λίγο, σκάει και το μικρό. Φιλάκια, αγκαλιές, γελάκια, . . .
Την ξαπλώνω και την αρχίζω στα χαδάκια, δαγκωματάκια, όπου φτάνω στην "επίμαχη" περιοχή.
Εκεί υπήρχαν οφθαλμοφανέστατα κάτι σαν "κρεατοελιές", που κατά την δική μου λόξα είναι κάτι χειρότερο . . . . .
Ήταν 4-5 πάνω στο εφηβαίο, αλλά και γύρω από την κωλλοτρυπίδα.

Εκεί κατάλαβα ότι θα το κλάψαμε το 20-αρικο.
Προσπάθησα να μην δώσω σημασία και να πείσω τον εαυτό μου ότι παντού βλέπω φαντάσματα.
Την γυρνάω στα 4 μπας και σώσω την κατάσταση, αλλά και να έχω την λιγότερη δυνατή επαφή με την επικίνδυνη περιοχή, αλλά μετά από 2-3 εισχωρήσεις, οι φοβίες υπερίσχυσαν και η "αυλαία" έπεσε.

Η Αλεξάνδρα με ρώτησε τι έχω και εγώ ειλικρινέστατα της απάντησα ότι "αυτά" που έχει με φοβίζουν.
Εκείνη αποκρίθηκε ότι και εκείνη την φόβισαν και πήγε σε γιατρό και τελικά είναι από τις τρίχες και το ξύρισμα . . . . .
Κατ'εμέ: ΤΡΙΧΕΣ . . . . . . . .

Όλοι ξυριζόμαστε, όλοι έχουμε συναντήσει ερεθισμούς ή κύστες από γυρισμένες τρίχες και σίγουρα δεν μοιάζουν με κρεατο-κουνουπίδια.
Επίσης, οι περιοχές όπου εντοπίστηκαν δεν ήταν όλες άξιες ξυρίσματος . . . . .
Τα συμπεράσματα και τα ρίσκα , δικά σας. . . .

Φεύγοντας, ρώτησα την υπηρεσία αν μπαίνει στα δωμάτια μετά από κάθε πελάτη.
Με διαβεβαίωσε ότι το κάνει.
Τότε, της είπα για τα ευρήματα στο κρεβάτι.
Μου ζήτησε συγνώμη, δικαιολογώντας τον εαυτό της ότι τα ξέχασε . . . Κεφάλι σε τοίχο!
Μα τι στο διάολο, τότε κάνει μέσα στο δωμάτιο, από το να στρώσει το κρεβάτι, τοποθετήσει το μαξιλάρι και πετάξει τα χαρτιά/καπότες ? ? ? ?
Άρα ΔΕΝ μπήκε καθόλου στο δωμάτιο για 3 γύρους ! ! ! !
Μαύρο στην κωλόγρια λοιπόν που δεν κάνει σωστά την δουλειά της ! ! !
Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2013
άθλιο μπουρδέλο , με άθλια δωμάτια , εγω στη θεση θα εφευγα , λες και πως η τσα2 εχει πολλες δουλειες να κανει σε ενα μπουρδελο και το ξέχασεΜαλακία , που τα πουλάει;; τα σημάδια τι ήταν ακριβώς ??
22 Σεπτεμβρίου, 2013
αυτο που κανω εγω οσο και να σας φαινεται αστειο κουβαλαω μαζι μου ενα μικρο μπουκαλακι με οινοπνευμα και αμεσως μετα απο καθε επαφη πλενομαι, ελπιζω κατι να γλιτωνω..
22 Σεπτεμβρίου, 2013
dmtrsxxx αν έχει κονδυλώματα δύσκολα θα την γλυτώσεις ακόμα και με οινόπνευμα. Άλλες μολύνσεις ίσως. Δεν είναι επικίνδυνα αλλά είναι μαλακία να ταλαιπωρηθείς. Το φάουλ στην κοπέλα που αν όντως είχε, δεν πήγε να τα αφαιρέσει...
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ μόλις πάω σπίτι βάζω στο στην αρχή του πουτσοκέφαλου μια σταγόνα μπενταντίν !!
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Στην ερώτηση για τι πως μοιάζουν τα σημάδια της Άλεξ, έχει στο ίντερνετ αρκετές φωτό από τον HPV.

Όσο για την μετά-πράξης υγιεινή, έχω να πω ότι:
α) είναι περισσότερο επικίνδυνο να βάλεις (ιδίως στο πουτσοκέφαλο) οινόπνευμα ή μπενταντίν, μιας και σκοτώνει την φυσική χλωρίδα/πανίδα/προστασία της ευαίσθητης περιοχής.
β) αν και εγώ χρησιμοποιώ αντισηπτικά μαντηλάκια, αλλά για την βάση του πέους και γύρω , , , , ,
γ) πολύ παλιά που ασχολούμουν με το call-girl, συνάντησα μια κοπέλα που ήταν καρα-φουλ στα κονδυλώματα. Όταν σας λέω για πολλά, εννοώ παάααααααααρα πολλά. Την έδιωξα κακήν-κακώς και πήρα τηλ. σε μια τηλ. γραμμή για ΣΜΝ (νομίζω στο Ιδρ. Συγγρος). Τότε μου είπαν να μην πολυ-ανησυχώ, μιας και δεν είχα επαφή με τον ιό, αλλά και ένα καλό μπάνιο με σαπούνι αμέσως μετά, είναι αρκετό.
δ) Βέβαια, το καλύτερο είναι: όταν νομίζουμε ότι κάτι πάει στραβά (από μυρωδιές, εκκρίσεις, σπυράκια, σημάδια) να πέρνουμε τον πούλο ! ! !
23 Σεπτεμβρίου, 2013
Κρίμα από την μία γιατί ήταν ο επόμενος στόχος μου αφού μου αρέσει πολύ η μικρή αλλά και ευτυχώς από την άλλη που με πρόλαβες! Το θέμα είναι πως από δω και πέρα περιμένουμε λίγο καιρό να ισιώσει ή δεν την ακουμπάμε ακόμα και αν "θεραπεύτηκε" για να 'μαστε "100%" ασφαλείς από τα κονδυλώματα;
Εννοείται από εμένα είχες την θετική μου την πρώτη ώρα της δημοσίευσης της κριτικής σου!
04 Ιανουαρίου, 2014
Δυστυχώς ενώ εμείς με τα κονδυλώματα έχουμε να αντιμετωπίσουμε μια μικρή ταλαιπωρία, στις γυναίκες με τις οποίες θα έρθουμε σε επαφή χωρίς να γνωρίζουμε ότι έχουμε μολυνθεί, θα μεταφέρουμε ένα ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ πρόβλημα που εάν δεν το ανιχνεύσουν έγκαιρα, μπορεί να τους κάνει μεγάλη ζημιά. Γιαυτό μεγάλη προσοχή γιατί εμείς είμαστε οι "φορείς" που το μεταφέρουμε και το διαχέουμε... Ντροπή
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7