Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη έγινε χτές μετά το πέρας της απογευματινής μου τσάρκας. Την Ανδριάνα την είχα πετύχει μια-δύο φορές στην περιοχή και την είδα χτές που περίμενε έξω από το μπουρδέλο να ανοίξει. Ομολογώ ότι μου άρεσε αρκετά εκείνη την στιγμή και την είχα βάλει στο στόχαστρο.

Πρόκειται για μια νεαρή μελαχρινούλα, με στρογγυλό κεφάλι, μικρά ζουμερά βυζάκια και ωραίο σώμα. Δεν είναι αυτό που λέμε skinny, έχει κάποια πιασίματα αλλά οποσδήποτε δεν είναι γεμάτη. Στο σαλόνι είναι κάπως ψυχρή. Βγαίνει χωρίς πολλά κουνήματα σαν να ψιλοβαριέται ή να δείχνει πως κάνει αγγαρεία. Υπό άλλες συνθήκες δεν θα είχα περάσει αλλά αν μπει στο στόχαστρο δυστυχώς δεν ησυχάζω αν δεν δοκιμάσω.

Το δωμάτιο που μπήκα είναι αρκετά μεγάλο (παραείναι μεγάλο για τον συνολικό χώρο του μπουρδέλου) και καθαρό. Έχει ρυθμιστή φωτός, μαλακό κρεβάτι, κομοδίνο και νιπτήρα μέσα στον οποίο βρισκόταν ξεχασμένο ένα τσιγάρο. Αφού το κατακατούρησα ξάπλαρα και περίμενα την κοπέλα.

Η Ανδριάνα δεν άργησε να έρθει. Χαμήλωσε τον φωτισμό (κάτι που με βρήκε αντίθετο μιας και τον είχα δυναμώσει) και έβγαλε το περίεργο ρούχο που φόραγε. Το κορμί της είναι αρκετά όμορφο, δροσερό και σφριγηλό όπως αρμόζει σε μια κοπέλα της ηλικίας της. Δυστυχώς το πρόγραμμα δεν περιλάμβανε προκαταρκτικά, εκτός από κανα-δύο φιλάκια και μικρές δαγκωματιές στο στήθος μου. Εκείνη δεν την απόλαυσα καθόλου μιας και δεν έδειχνε πρόθυμη να με αφήσει να το κάνω. Πέρασε προφυλακτικό σε ημίσκληρό πούτσο και χωρίς πολλά λόγια ξεκίνησε μια άτεχνη, άγαρμπη πίπα που είχε σαν αποτέλεσμα να με ξεράνει από τον πόνο.

Ευτυχώς ήταν αρκετά έξυπνη να ακολουθήσει τις οδηγίες που της έδωσα για το που να με γλύψει (στον χαλινό) ώστε να καυλώσω αρκετά για να μπορέσω να την γαμήσω. Αφού πετύχαμε μια καλή στύση την έβαλα από πάνω μου. Ομολογώ ότι εκεί με εξέπληξε καθότι συμμετείχε ανεβοκατεβάζοντας το κορμί της πάνω στον πούτσο μου με τον ρυθμό που εκείνη προτιμούσε. Προσωπικά με χαλάει κάτι τέτοιο αλλά η αίσθηση ήταν ωραία καθότι ήταν αρκετά στενή. Ακολούθησε ιεραποστολική στάση (με δική της πρωτοβουλία) όπου το τέλος δεν άργησε να έρθει. Η συμμετοχή της μέτρια έως μηδαμινή ενώ από προστυχόλογα κ.α. τίποτα.

Εν κατακλείδι θα έλεγα ότι πρόκειται για μέτρια περίπτωση σε συσκευασία όμορφης νεαρής πετίτ κοπέλας. Μην την δοκιμάσετε εκτός και αν πάτε για το "kill".

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Ανδριάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2013
Φίλε Dawn απορώ πως σου ξέφυγε (εννοώ να γνώριζες γι αυτήν και την ίδια ως παρουσία) λόγω του ότι είσαι μάχιμος μπουρδελιάρης! Παρά ταύτα ok δες την ως μία νέα εμπειρία και άλλη μία στην πορνό-συλλογή σου!
Εννοείται από έμενα έχεις και τη θετική μου ψήφο για την ωραία σου κριτική!
21 Σεπτεμβρίου, 2013
δεν πολυκαταθέτω σε αυτά τα σπίτια οπότε δεν ξέρω τι κοπέλες παίζουν....Θένκς για την ψήφο αλλά να πω την αμαρτία μου δεν τις μετράω!Γλώσσα
21 Σεπτεμβρίου, 2013
Κρίμα και είναι ωραίο κορίτσι........Κατσικογάμης
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Φίλε Dawn, η κοπελιά είναι σκέτη μουφα. Το έχουμε πει πολλοί συαγωνιστές σου πολύ καιρό πριν. Απορώ, πως την κρατάνε ακόμη, άραγε δουλεύει τόσο καλά που δεν την απελαύνουν;
22 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωραίο κορμί η πιτσιρίκα αλλά όπως έχω πεί φόλα..την έχω πάρει δυο φορές
την πρώτη επειδή μου άρεσε σαν παρουσία και την δεύτερη για να δώ αν βελτιώθηκε και ήταν ακόμα χειρότερη
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5