Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 02.10 , την Βανέσα την έχω πετύχει τόσο εδώ όσο και στο
Παιωνίου 47 , να πώ την αλήθεια πιο παλιά όταν την είχα δει είχα την εντύπωση ότι ήταν μεταλλαγμένο…τελικά δεν είναι , απλά η φωνή της είναι αρκετά βαριά , μελαχρινή κανονικού αναστήματος κανονικό σώμα 2άρι βυζί ωραίο κώλο , τατου χαμηλά στη μέση , ενώ σε σχέση με την τελευταία φορά που την είχα δεί το μαλλί της πιά το έχει κοντό , από Βουλγαρία είπε , μιλάει πάρα πολύ καλά ελληνικά , ηλικία δεν ήθελε να πει , αρκέστηκε να πεί λίγο πίο μικρή από εσένα , άρα πρέπει να είναι κοντά στα 35 , έχοντας κάνει πρίν βόλτα σε ότι ήταν ανοιχτά στο από Μεταξουργείο και Αχχιλέως μέχρι και Κωνσταντινουπόλεως είχα ιδρώσει λίγο και ζήτησα να κάνω μπάνιο μιάς και στα δωμάτια έχει ντουζιέρες , μου είπε να περιμένω και μου έφερε πετσέτα , μπήκα για μπάνιο και αυτή δεν έφυγε από το δωμάτιο , έβγαλε το στρίνγκ της και κάθισε στην άκρη του κρεβατιού , μόλις τελείωσα σηκώθηκε και άρχισε να με σκουπίζει με την πετσέτα και να με φιλάει στο στήθος και στους ώμους , τα γλωσσόφιλα τα απέφυγε , άρχισα να την φιλάω και εγώ στον λαιμό και να δαγκώνω τους ώμους της , όταν το έκανα αυτό άρχισε να μουγκρίζει , με έπιασε από το χέρι και με έβαλε να ξαπλώσω μπρούμυτα , άρχισε να με φιλάει στους αστραγάλους στις γάμπες , πίσω από τα γόνατα τα κωλομάγουλα τα μπούτια και συνέχισε φτάνοντας στην πλάτη και τον αυχένα μου , δεν μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο σε οίκο ανοχής , όταν μου είπε να γυρίσω ο πούτσος μου ήταν ήδη ορθωμένος , δεν έβαλε προφυλακτικό , άρχισε να με φιλαεί στην κοιλιά και στις ρόγες , παίζοντας ελαφρά με το χέρι της τον πούτσο μου , άνοιξε το προφυλακτικό , κατέβηκε χαμηλά και αφού έκανε ένα πέρασμα από τα αρχίδια μου μου φόρεσε την καπότα , αντί να αρχίσει να με γλύφει άρχισε να δαγκώνει τον πούτσο μου σαν να τρώει καλαμπόκι …με κοίταζε στα μάτια και έλεγε θα σε φάω , όλη η φάση σε συνδυασμό με την βραχνή αλλά αισθησιακή φωνή της είχε στήσει ενά πολύ καυλωτικό σκηνικό , συνέχισε να γλύφει τον πούτσο μου κάτω κάτω στη βάση του αλλά στο στόμα της δεν τον έπαιρνε , λές και το έκανε επίτηδες για να με καυλώσει όσο δεν πάει , με τα πολλά με ανάγκασε να την πιάσω από το κεφάλι και να της πώ πάρτο επιτέλους στο στόμα σου , απάντησε έτσι μπράβο αυτό περίμενα…η τύπισα το έχει , άρχισε να γλύφει τον πούτσο μου με συνεχόμενα deepthrow και χτυπήματα στα χείλη της , της είπα να έρθει από πάνω μου αλλά μου λέει όχι , σηκώνεται όρθια και πάει και στήνεται στηριζόμενη στον τοίχο και τουρλώνοντας τον ωραίο κώλο της , σηκώθηκα πήγα από πίσω της και άρχισα να την γαμαώ πολύ δυνατά , αυτή έριχνε σκαμπίλια στα κωλομέρια της και φώναζε έτσι έτσι , μου λέει σταμάτα και πάει και ξαπλώνει στο κρεβάτι , πάω και εγώ και αρχίζω να την γαμάω πλαγιαστά , μια στάση που χρησιμοποιώ λιγότερο και από σπάνια αλλά και αυτή η στάση ήταν επιλογή της , συνέχιζα να την γαμάω σε αυτή την στάση χουφτώνοντας τα βυζιά της , μετά από λίγο τέλειωσα , δεν σηκώθηκε να φύγει αλλά για κανα 2λέπτο κάθισε κουλουριασμένη στην αγκαλιά μου αμίλητη , έκανα μπάνιο και πάλι , στο δωμάτιο(μαζί με τα δυο ντούζ)έκατσα 35 λεπτά , η επιλογή της Βανέσας αποδείχτηκε σωστή , τα 20 ευρώ τα τίμησε και με το παραπάνω και μπορώ να πώ ότι ήταν ίσως από τα καλύτερα μου γαμήσια με κοπέλα που κάνει απλό πρόγραμμα δεν φιλάει και δεν εκανα ούτε 69…..σίγουρα κάποια στιγμή θα την ξανατημίσω..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού