Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159134
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Βίκυ την είχα δει σε φωτογραφίες τις και από την πρώτη στιγμή την είχα βάλει σαν στόχο. Όλο και κάποια όμως έπαιρνε την θέση της, με αποτέλεσμα να αναβάλετε συνέχεια η γνωριμία μου μαζί της. Αν σας αρέσει αυτό που βλέπετε στις φώτο, τότε προσθέστε και άλλο λίγο, καθότι είναι ακόμα πιο όμορφη από τις φωτογραφίες, τουλάχιστον για το προσωπικό μου γούστο.
Μιας και δεν υπάρχει κριτική της, να περιγράψω το πως είναι. Μαλί μέχρι τους ώμους, μελαχρινή, φοβερό πρόσωπο, εκφραστικά μάτια και ωραίο χαμόγελο, και σώμα με 2άρι βυζάκι, ρόγα που γίνετε κάγκελο στο λεπτό, και πίσω σύστημα φοβερό. Από τις κοπέλες που σίγουρα θα γύρναγα να την κοιτάξω στο δρόμο. Πάντα λέω με βάση το προσωπικό μου γούστο.

Άφιξη περί της 02.15 στο στούντιο και ήταν βάρδια μαζί με την Αντζελίνα, άλλη από εκεί, πανέμορφη. Ήξερα εξ αρχής ότι δεν θα κυμανθώ σε pse επίπεδα αλλά πιο πολύ σε gfe, οπότε ήμουν και προετιμασμένος. Το μόνο που φοβόμουνα ήταν μην είναι φόλα, αλλά όπως και να είχε είχα πάρει την απόφασή μου.
Η υπηρεσία μας τις παρουσίασε και αμέσως πριν ακούσω καν τα προγράμμα έδωσα το παράβολο για απλό πάντα πρόγραμμα.
Είσοδος στο δωμάτιο, με ντουζ, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες, και κλιματισμό και τηλεόραση. Ντουζάκι και μετά από λίγο ήρθε το κορίτσι.

Απαραίτητες συστάσεις να σπάσει ο πάγος και αμέσως με πλησιάσε και αφού εβγαλε το σουτιέν της άρχισε να μου τρίβει το σώμα της επανω μου και να μου δίνει το στήθος της για παιχνίδια. Η ρόγα κάγκελο, και σε λίγο κάγκελο ήμουν και εγώ. Συνέχισε να τρίβετε επάνω μου και κάτι σαν ισπανική άρχισε να διαγράφετε, όσο βέβαια ήταν αυτό εφικτό. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα στοματικού, αρκετά καλό, δεν το περίμενα, χωρίς αερόπιπα, αλλά με χέρια.

Στο σεξ ξεκίνησε εκείνη από πάνω να κουνιέται αργά. Είχα βάλει και το 2ο μαξιλάρι στο κεφάλι μου για να βλέπω στον καθρέπτη. Επόμενη στάση στα 4, άψογο στήσιμο χωρίς κλεψιές και πολλά βογγητά από μέρους της, για να την γυρίσω μπροστά με τα πόδια στους ώμους μου. Πολλές εναλλαγές και κάποια στιγμή ήλθε το μοιρέο. Μιλήσαμε λιγάκι και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί. Στο δωμάτιο έκατσα 20 λεπτά περίπου.

Γενικά λοιπόν για την Βίκυ, έμεινα ευχαριστημένος και θεωρώ πως αυτό που μπορούσε να κάνει το έκανε, χωρίς βέβαια να είναι κάτι το τοπ. Το ήξερα εξ αρχής. Σίγουρα μπορεί να βελτιωθεί και σίγουρα έχω πάει και με καλύτερες. Μην περιμένετε να σας βάλει κάτω και να σας αλλάξει τα φώτα, αρκεστήτε σε μια πιο πολύ gfe κατάσταση και με λίγη καθοδήγηση θα περάσετε όμορφα.
Και ας μην ξεχνάμε ότι και από άλλες κοπέλες περίμενα κάτι παραπάνω και τελικά έφαγα μια μεγαλοπρεπέστατη φόλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.708
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Μήπως είναι Ελληνίδα (ή μεγαλωμένη στην Ελλάδα);
lsh
lsh
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Ρουμάνα είναι αλλα όπως λες πρέπει να είναι πολλά χρονια στην Ελλάδα γιατί μίλαγε αρκετά καθαρά
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι δεν είναι Ελληνίδα σίγουρα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3