Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108030
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ακομη νοιωθω εκστασιασμενος μετα τη χθεσινη μου επισκεψη στην Εφη. Μετα από περιπου κανενα διμηνο την πετυχα στο γνωστο ποστο και καταλαβα για μια ακομη φορα ποσο απεχει μακραν των υπολοιπων νεων κορασιδων του χωρου. Ο παλιος είναι αλλιως. Η Εφη με νέο look κοντο μαλλακι που κατά τη γνωμη μου της παει πολύ την κανει πιο σεξυ. Κατά τα αλλα η γνωστη συμμετοχη που κανει την ολη εμπειρια τοσο διαφορετικη. Σεξ που για καποιες στιγμες μοιαζει να μην είναι πληρωμενο. Η ψευδαισθηση αγγιζει την πραγματικοτητα και για λιγες στιγμες ξεχναω ότι βρισκομαι σε σπιτακι. Background με μουσικη από τον Republic που ετσι κι αλλιως μου αρεσει,δεν ξερω αν θα αλλαζα και πολλλα από τη συγκεκριμενη συνερευση. Επειδη με την Εφη η κατασταση είναι καθαρα gfe, ενώ με άλλες κρατιεμαι για να μην τελιωσω με την Εφη πρεπει να προσπαθησω για να τελιωσω και αυτό το τελευταιο το λεω με την καλη εννοια. Δηλαδη ειμαι τοσο χαλαρος και ανετος που θα μπορουσα να το κανω μαζι της για πολύ ωρα περαν του γνωστου 20λεπτου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Έφη
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2013
+1 ....αμ δε κοβωνται τα γαμημενα..!Λύπη
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Πράγματι είναι μοναδική Μεγάλο χαμόγελο
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Πολλοι το παθαμε αυτο με την Εφη...μεχρι που κοψαμε Χαμόγελο
18 Σεπτεμβρίου, 2013
+1 Θηλυκό με τα όλα της η 'Εφη και ίσως από τα λίγα κορίτσια που αξίζουν τα λεφτά που παίρνουν και διατηρούν τις υπηρεσίες τους σε τέτοιο υψηλό επίπεδο.
18 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι εννοεις "μεχρι που κοψαμε" δεν πας στην Εφη? και εγω το δοκιμασα αλλα αντεξα 2 μηνες. Δεν σκοπευω να το ξανακοψω ομως.
19 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγω εχω 4 χρονια που εκοψα. Απεξαρτηθηκα Χαμόγελο
Την ηξερα άλλα 3 πιο πριν Χαμόγελο
09 Νοεμβρίου, 2013
τί εθνικοτητας ειναι η εφη ?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7