Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 22 10
Ξενοδοχεία 43988
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη στο εν λόγο ξενοδοχείο έγινε την συγκεκριμένη ημερομηνία που αναγράφω, ήταν απογευματάκι και είχα πάει με κολλήτους στο Copa Copana να λίωσουμε μίας και δεν μας δόθηκε η ευκαιρία να λίωσουμε σε παραλίες. Εκεί έγινε και κατάσταση με ενα καλό Milf που ψήθηκε άνετα για παργαλάτσο. Είχε και πιτσιρίκες αλλά δεν είναι του γούστου μου. Φύγαμε και πήγαμε στο Royal που είναι αρκετά κοντά από εκεί και αφού με συμβούλευσαν οι κολλητοί που να πάω τελικά αποδείχθηκε σωστή επιλογή. Το πάρκινγ είναι άνετο και βρίσκεται από την πίσω μερία του hotel και πλάγια, έχει πίσω είσοδο οπότε δεν σε πέρνει χαμπάρι κανείς, με το που μπαίνεις μέσα έχει ένα μεγάλο ενυδρίο και μια ωραία διακοσμημένη ρεσεψίον με ωραίο φωτισμό, εκεί σε περιμένει ο διακριτικός νεαρός να σε εξυπηρετήσει. Η γκόμενα χάζευε και καλα το ενυδρίο απο την αμηχανία της βασικα μεχρί να κάνω τα κονέ με τον ρεσεψιονίστ. Με πληροφόρησε το παλικάρι για τα δωμάτια τους και τις τιμές τους και επέλεξα ένα απλό με στρογγυλό κρεβάτι και μπανίερα. Πήραμε το ασανσέρ και ανεβήκαμε στον 3ο όροφο, το δωμάτιο είναι ωραία διακοσμημένο με κρυφούς φωτισμούς και χαλαρά χρώματα στους τοίχους,το μπάνιο καθαρό και μεγάλο ,είχε όλα τα κομφόρ πετσετες,σαπουνακια,αφροντουζ,πιστολακι για τα μαλλία. Το κρεβάτι ητάν άνετο και μάχιμο για hardcore καταστάσεις. Στην tv ειχε 3 κανάλια που παίζανε δίαφορες ερωτικές ταινίες. Παραγγείλαμε κάτι ποτάκια και μας τα φέρανε με όλα τα παρελκομενα και γρήγορα μπορώ να πω οπότε άναψε το κέφι γρήγορα,έδωσε ρέστα το milfoni με ξεζούμισε.
Στο τέλος κάναμε μπανάκι,είχε ζεστό νερό κομπλέ και κατεβήκαμε για να πληρώσουμε και να φύγουμε. Το όλο κόστος ήταν 30€ το δωμάτιο και 12€ τα ποτακια οποτε κομπλε μου φανηκε και αξιολογη τιμη για τις υπηρεσιες τους.(ΥΓ. μου έδωσε και απόδειξη ο νεαρός οταν την ζητησα οποτε +1 γιατι συνηθως δεν δινουν στα αλλα ξενοδοχεια) Είδα οτι έχει και την διανυκτέρευση στα 50€ οποτε μου ακουγετε μια χαρά για 24ωρες αν ερθεις με την σχεση σου γιατι δειχνει νορμαλ ξενοδοχειο και με καλες υπηρεσειες.

Θα ηθελα να βαλω μεγαλυτερη βαθμολογια γιατι εχω παει σε αρκετα ξενοδοχεια αλλα δεν μπορουσα λογο συστηματος.
kwlomparasftw
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού