Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
(Προσοχή η παρακάτω κριτική είναι υποκειμενική κατόπιν 3 καταθέσεων)

3 και την ξεμουν...

Το ρουμανικό "έλα στον"-ΠΑ.ΠΟΥ.(πανεπιστήμιο πουτανικής), παλαιότερα γνωστό ως Α.Π.Σ.(ανωτάτη πουτανική σχολή) είναι ξακουστό για τις επαγγελματίες που χαρακτηρίζονται από τη ρήση συγγενικού μου προσώπου:"και στον κώλο να τους βάζεις €, δεν αποφχαριστιούνται χρήματα!". Κυρίως επιβουλεύονται την σύνταξη του παππού αλλά τις έχω συναντήσει και στον επαγγελματικό στίβο (παντού υπάρχει 1 πουτάναΓλώσσα).

Τυπική απόφοιτος, αλλά στην τίμια εκδοχή, δηλωμένη, είναι και η Μαρία με το θετικό ότι έχει, κατά τα λόγια συναγωνιστή για την τρελοκοτσιδού, 1 γνήσια γαμιολοπροδιάθεση ή πιο απλά είναι καυλιάρα-γεγονός έκδηλο και στο σαλονάρισμα. Εμφανισιακά είναι κοντή με μαύρα, μακριά, ίσια μαλλιά, λεπτή, 2άρι βυζί με πτωτικές εκτός του σουτιέν τάσεις. Εμφανή πονηρία.

Η εν λόγω προσφέρει gfe, δεκτική σε φιλιά στο στόμα με φειδώ (όχι με γλώσσα), "ποπάρισμα" αρχιδιών (χτύπος χειλιών κατά την απότομη έξοδο τους από την στοματική χώρα), τρομπόνι και 2 παραλλαγών γελαδαρίσιο τελείωμα, με μουσικό χαλί μουγκρισμάτων. Μια σχετικά σύντομη και ανώδυνη διαδικασία.

Στην 3η συνεδρία πήγα αποφασισμένος για παράταση του "έργου". Ξεκίνημα με αφαίρεση εσωρούχων εκ μέρους μου και γλύψιμο στις ρώγες. Συνέχεια με φυλαρμονική, μ'εμένα όρθιο κ' αυτή καθιστή στο κρεβάτι. Έπειτα ιεραποστολικά με έντονο σφυροκόπημα κ' ανοδικές τάσεις των ποδιών της.

Κατόπιν αιτήματος μου συνέχεια πισωκολλητά με εμφανής δυσφορία εκ μέρους της για την επιλογή μουΓαμήσου.. Παρόλα αυτά πολύ τίμιο στήσιμο με μεγάλη επίκυψη κ' προσφορά του μουν.. στο πιάτο για σκληρό γαμήσι, όπως και έγινεΚατσικογάμης

Λίγο πριν το αίσιο τέλος, αλλαγή σε cowgirl, όπου ζητά να κάθεσαι χαμηλά στο κρεβάτιΧμμμ;. Ποιός ξέρει κανά τρακάρισμα με τοίχο, κεφαλάρι; Επιβολή του δικού της ρυθμού κ' παράλληλο γλύψιμο, χούφτωμα βυζιών.

Ευχαριστίες εκατέρωθεν, μ'αυτή με σφιγμένα δόντια να σκέφτεται "πούστη, με ξεμούν.." κ' εμένα να περιχαρή σκέφτομαι "καιρός ήτανΓερο-μύστης!". Contrast συναισθημάτων.

Συνίσταται για gfe καταστάσεις κ' διαβασμένουςΣπασίκλας παίκτες που κατεβαίνουν στο παρκέ με οργανωμένες επιθέσεις 24'', fuck 'n' roll κ' επιβάλλουν το δικό τους ρυθμό.

Πολύ καλή std επιλογή σ'ένα απαξιωμένο πρωτάθλημα (Μετάξι)Κουλ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού