Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρά τις ξεκάρφωτες, ξεκαρδιστικές ή και εκνευρηστικές μαλακίες που διαβάζει κανείς εδώ μέσα, είμαι περήφανος που αρκετά μέλη προσφέρουν τα μέγιστα στον βωμό της ενημέρωσης (και φυσικά της απόλαυσης).

Με τον καιρό, έμαθα να αποκρυπτογραφώ τα γούστα και το λεξιλόγιο του καθένα συναγωνιστή-πορνορεπόρτερ, έτσι ώστε να αντιλαμβάνομαι ποιοί μοιράζονται τα ίδια γούστα με εμένα και που θα βρώ μια κοπέλα στα μέτρα μου, είτε σε θέμα εμφάνισης – είτε σε θέμα σέρβις.

Γιαυτό λοιπόν, σήμερα, που ξύπνησα νωρίς καθώς όλο το βράδυ ένα κουνούπι μου ζάλιζε τα αρχίδια και δεν μπορούσα να το βρώ να το "γαμήσω", αποφάσισα να πάω νωρίς στον στόχο μου, μπας και γαμήσω κανά καινούργιο μελανούρι.

Ο στόχος δεν ήταν άλλος από την Αλίνα του Professorx, στο Αλκ. 16β.
Ένα μεγάλο μπράβο που την ανακάλυψε και ένα μεγάλο ευχαριστώ που την μοιράστηκε μαζί μας.

Στον συγκεκριμένο οίκο, εκτελούσε χρέη τσα2 η ξανθιά κυρία που ήταν μαζί με Στέλα με τα αστεράκια από Φ.74 (& τώρα στουντιοκόριστσο), καθώς και Τάνια με την κωλάρα και την γραβατίτσα. Εφόσον γνωριζόμαστε, μου υποσχέθηκε τα καλύτερα για το νεαρό αυτί πιπίνι, ενώ αντίθετα με ενημέρωσε για μία άλλη (πιθανότατα την Λαρίσα), όπου πολλοί πελάτες έμειναν δυσαρεστημένοι , αλλά και άχυστοι ! ! !

Περίμενα την κοπελιά στο σαλόνι, αφού είχε πελάτη. Μετά από λίγο εμφανίζεται ένα κουκλάκι με καλλίγραμμο σωματάκι, μακρύ καστανό μαλλάκι, λευκό δερματάκι, λευκά εσώρουχα, περπάτημα πρωτόβγαλτου με τα μάτια καρφωμένα στο πάτωμα, αλλά με μια έκφραση προσώπου που σε προσκαλούσε/προκαλούσε στα ενδότερα. Η μικρή έχει μια απλή ομορφιά, μια αθωότητα που θέλεις να μαγαρίσεις, μια αγνότητα που θέλεις να σπιλώσεις . . . . Φυσικά, δίνω το 20αρικο και μπουκάρω στο δωμάτιο δίπλα στην πόρτα. Από την μια είναι ευρύχωρο, μεγάλο και φωτεινό, από την άλλη ακούς την εξώπορτα που ανοιγοκλείνει.

Σε λιγάκι σκάει μύτη η μικρή. Βγάζει το σουτιέν αποκαλύπτοντας δύο μικρά παιδικά άγουρα βυζάκια. Κάθεται από πάνω μου και ενώ μάζευε τα μαλλιά της σε κότσο, ταυτόχρονα κουνούσε κυκλικά την λεκάνη της πάνω στον πεουλα μου. Αρχίζει τα φυλάκια στο λαιμό και κατεβαίνει. Στήθος, κοιλιά, και αφού σκουπίσει με μωρομάντηλο το δοξάρι μου, αρχίζει ένα μέτριο στοματικό. Δεν την αφήνω να ασχοληθεί ιδιαίτερα, αφού σαν επιβήτορας έπρεπε να πάρω τα ινία (και όχι μόνο) στα χέρια μου. Την ξαπλώνω και αρχίζω την περιποίηση στο υπέροχο μεταξένιο νεανικό κορμάκι της. Βγαζοντάς της το στριγκάκι, εμφανίστηκε ένα ροζαλί μωρουδίστικο νινάκι. Κάπου εκεί έχασα τον έλεγχο. Με επανέφερε στην πραγματικότητα η γνωστή φωνή της τσα2. Πέρασε η ώρα χωρίς να το καταλάβω. Οπότε, πήγαμε για ιεροποστολικό και σφύριγμα λήξης. Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για άλλη φορά.

Η κοπελιά δεν παίζεται. Ήρθε ορεξάτη για δουλειά και για να ικανοποιήσει τον πελάτη.
Δυστυχώς, ελέω έλλειψης έτερης κορασίδας, αυτήν την βδομάδα θα δουλέψει διπλοβάρδια, οπότε θα πάρει το νινί στο χέρι . . . . .
Γιαυτό, με ρέγουλα, μάγκες. . . .
Μην το κάψουμε το μικρό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού