Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παλιός και κλασσικός ο τίτλος αλλά δεν βρήκα καταλληλότερο για να περιγράψω την συνάντηση με την Κλαούντια, μια πιτσιρίκα ανατολικού μπλοκ, γύρω στα 19, κοντούλα, με μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, αθώο βλέμμα, αδύνατο και ωραίο σωματάκι. Δεν είναι κάποιο σπάνιο μοντέλο, αλλά μια next door πιτσιρίκα καθόλου κακή επιλογή εμφανισιακά.

Το σαλονάρισμα της ούτε κρύο ούτε ζέστη, καλό για τρείς μέρες που είναι στην δουλειά. Αλήθεια ή ψέματα πάντως η απειρία της σε συνδυασμό με την κούραση που φάνηκε να είχε μάλλον επιβεβαιώνουν ότι τώρα κάνει τα πρώτα της βήματα. Με καθόλου Ελληνικά και πολύ περιορισμένα Αγγλικά δεν έγιναν και ιδιαίτερες συστάσεις στο καθαρό δωμάτιο το οποίο ακροβατεί ανάμεσα στα στούντιο και τα μπουρδέλα.

Ξεκίνησε αμέσως να ανοίξει το προφυλακτικό, όπου σαφώς την διέκοψα και έτσι κέρδισα 3-4 λεπτά προκαταρκτικά κατά τα οποία έκανα ότι ήθελα έτσι και αλλιώς μόνο εγώ έκανα. Γενικά αν την πάρεις με το καλό δεν λέει όχι σε τίποτα, ακόμη και γλωσσόφυλα έπεσαν, στην αρχή δεν θέλει αλλά μεταπείθετε εύκολα.

Πάμε για εφαρμογή προφυλακτικού, προφανώς με τον λάθος τρόπο, οπότε το «στρώνω» μόνος μου και επιβεβαιώνω και την ορθή τοποθέτηση. Το στοματικό της χωρίς βιασύνη αλλά μονότονο πάνω – κάτω.

Στο κυρίως πιάτο, πριν από το οποίο έβαλε την περισσότερη ποσότητα κρέμας που έχω δει στη μικρή μου καριέρα στον αγοραίο έρωτα, ξεκινάμε με ιεραποστολικό. Δεν συμμετέχει σε κάτι αλλά ούτε βιάζεται, ούτε σε αγχώνει και ότι της ζητήσεις το κάνει. Μια από τα ίδια και στα τέσσερα, παρόλα αυτά τα βογγητά της ήταν εξαιρετικά αληθοφανή. Γυρνάμε σε ιεραποστολικό όπου ήρθε το τέλος. Να σημειώσω ότι σε κάθε αλλαγή όπου έπιανα τον “μικρό lsh” τα χέρια μου γέμιζαν κρέμα, μιλάμε για απίστευτη ποσότητα. Αν δεν ήμουν έτοιμος από πριν δεν νομίζω ότι θα ερχόταν το τέλος εύκολα.

Συμπέρασμα: Μια απλή κλασσική συνάντηση φτηνού μπουρδέλου, (20 € το απλό) γενικά δεν υπήρχε βιασύνη, αλλά ούτε και κάποια συμμετοχή ή εμπειρία αλλά αν εξαιρέσει κανείς την κρέμα δεν σου έσπαγε κάτι τα νεύρα.
Καλή για ξεφόρτωμα, ίσως στα 15 € να ήταν και value for money.

Αυτή ήταν η δική μου χθεσινή εμπειρία με την Κλαούντια και το Studio/ μπουρδέλο Ευνείδων 5. Δεν σημαίνει απαραίτητα ότι και εσείς θα έχετε την ίδια εμπειρία σε τυχόν επίσκεψη σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
lsh
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
81
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού