Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τελικά, θα κόψω να δίνω δεύτερες ευκαιρίες .. . . .

Επειδή μου άφησε γλυκανάλατες εντυπώσεις την προηγούμενη φορά, αλλά και το γεγονός ότι εμπλούτισε το πρόγραμμά της, με οδήγησε στο να δώσω μια ακόμα ευκαιρία στην Ντενίσα. Μαλακιά . . . . Κεφάλι σε τοίχο!

Δυστυχώς, όσο ευδιάθετη και χαμογελαστή είναι η κοπέλα στο σαλόνι, τόσο και ακόμα περισσότερο (σε βαθμό κακουργήματος) είναι στο δωμάτιο.
Και εξηγούμε:

Έρχεται στο δωμάτιο την ώρα που έπαιζε στο ραδιόφωνο μια διαφήμιση με τον Μίκυ Μάους. Αρχίζει τα πειράγματα, τα νιαουρίσματα, καθώς και επικίνδυνα δαγκώματα στα χείλια. Την σταματάω και την ρωτάω πως και σε λίγες μέρες παρουσίας, κάνει τόσα πολλά έξτρα. Το μόνο που μου απάντησε ήταν ότι σήμερα δεν έχει όρεξη για κώλο. Money Mouth Εκεί κατάλαβα ότι μάλλον θα το κλάψουμε το 20αρικο. Την ξαπλώνω για να γευθώ το υπέροχο σωματάκι της και εκείνη κάνει ότι κοιμάται. Μετά αρχίζει να χορεύει στο ρυθμό των ελληνικάδικων που έπαιζε στο ράδιο και να χτυπά ρυθμικά τα δάχτυλά της. Που να συντονιστείς και να ερεθιστείς έτσι? Την νουθετώ. Μετά από λίγο έβγαζε ψεύτικους αναστεναγμούς, σαν σε τσόντα, που κλιμακωτά ανέβαζε ένταση και ταχύτητα, ενώ εγώ απλά της φίλαγα/χάιδευα την πλάτη. Την ρωτάω αν θέλει να φύγει. Εκεί ηρεμεί λίγο. Προσπαθώ να συγκεντρωθώ και να βρώ λίγη στύση, μπας και ρίξουμε κανά βόλι. Αφού κάτι καταφέρνω μόνος, πάω να βάλω το προφυλακτικό, και εκείνη ανάσκελα με κοιτούσε και έπαιζε με τα βυζιά της, στριφογυρίζοντάς τα, σαν ανεμιστήρας.Μαλακία Η ώρα του παιδιού, κανονικά όμως . . . . Για να προλάβω την καταραμένη στύση μου, την γυρίζω στα 4, μπας και μπορέσω να την ακινητοποιήσω λίγο. Εκεί ήταν εντελώς κούτσουρο. Ε, αυτό ήταν. Την διώχνω.

Η κοπέλα μπορεί να είναι καλλίγραμμη, γλυκιά, ευδιάθετη, αλλά για σεξ δεν κάνει.
Αν θέλετε να οργανώσετε ένα παιδικό πάρτι ή να βγείτε σε κανά μπουζουκερί, παρακαλώ προτιμήστε την.
Αν θέλετε να πηδήξετε, καλύτερα πηδήξτε από το παράθυρο. Το μαγαζί βρίσκετε στο ισόγειο, οπότε δεν θα πάθετε τίποτα, αλλά θα φύγετε κατά 20 € πλουσιότεροι . . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2013
Πρέπει να φτιαχτεί ένα θρεντ που θα ονομάζεται '' Μπήκες μόνη σου στη μαύρη λίστα ..''
13 Σεπτεμβρίου, 2013
Αν θέλετε να πηδήξετε, καλύτερα πηδήξτε από το παράθυρο...
+1 για το ωραιο κλεισιμο της κριτικης...
13 Σεπτεμβρίου, 2013
"Αν θέλετε να οργανώσετε ένα παιδικό πάρτι ή να βγείτε σε κανά μπουζουκερί, παρακαλώ προτιμήστε την.
Αν θέλετε να πηδήξετε, καλύτερα πηδήξτε από το παράθυρο. Το μαγαζί βρίσκετε στο ισόγειο, οπότε δεν θα πάθετε τίποτα, αλλά θα φύγετε κατά 20 € πλουσιότεροι . . . ."

Εντάξει έλιωσα στο γέλιο! +1 από μένα δαγκωτό!

Υ.Γ.: κρίμα γιατί την είχα αναφέρει τις προάλλες σε ενημέρωση και χωρίς να περιαυτολογώ ή να το λέω με έπαρση (και σιγά τα οά δηλαδή λες και έκανα κανένα κατόρθωμα) ήμουν ο πρώτος, μάλλον, που την εντόπισα (μόλις είχε καταφτάσει στη Χρεωκοπιμένη Χώρα μας) κατά τύχη και είχα δηλώσει (που να 'ξερα) "πολλά υποσχόμενη"... ελπίζω να μην πήγες από την ενημέρωση που είχα δώσει και να την βρήκες μόνος σου! φυσικά θα μου πεις το αποτέλεσμα το ίδιο είναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3