Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Διδ. 27: 2 κοπέλες. Η Ειρήνη και η Λαρίσα.
Η μία μπαμπάτσικη ξανθούλα με πρωκτικό και η άλλη αδύνατη μαυρομάλλα με φουλ.

Σαν λάτρεις των αδυνάτων διάλεξα την Λαρίσα. Μαλακία έκανα! Κεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα κάνει αγγαρεία. Βασικά στο πρόσωπο μοιάζει με την Άννα Πίτσος.
Ήρθε στο δωμάτιο μετά από άλλον συναγωνιστή. Ελληνικά/Αγγλικά γρι. Πρίν βγάλει τα εσώρουχα, ανέβηκε από πάνω μου καθιστή και άρχισε να μου τρίβει (παρά να χαιδεύει) τα χέρια & τους ώμους μου, ενώ ταυτόχρονα γύρναγε το κεφάλι της γύρο-γύρο κοιτώντας τα έπιπλα του δωματίου (καρέκλα, κλιματισμό, κουρτίνα) . . . Τα πάντα εκτός από εμένα. Μα καλά, πρώτη φορά μπαίνει εδώ ? ? ?

Πέρναγαν τα λεπτά και εκείνη είχε μείνει ακόμα στο μασάζ. Για να μην κλάψω το 20αρικο, της βγάζω το σουτιέν και εμφανίζονται 2 πεσμένα στηθάκια. Money Mouth
Την ξαπλώνω, μπας και χαλαρώσει (ή να έχει καλύτερη οπτική γωνία του δωματίου, μην στραβολαιμιάσει κιόλας) και άρχισα να την φιλάω στο σώμα. Στα βυζιά δεν με άφηνε. Δεν δοκίμασα στοματικό γιατί φοβήθηκα ότι θα μου πέσει με την ξενέρα της. Κατευθείαν ιεροποστολικό, όπου το νινάκι της ήταν πηγάδι. Την γυρίζω στα 4 και ζητάω κώλο. Μου λέει όχι. Μα τι σόι φουλ τότε κάνεις? Εντομεταξύ ο κώλος της δουλεμένος φουλ. Τέλος πάντων, το βάζω κανονικά, αλλά από το όλο σπάσιμο και την μη αίσθησης λόγω έλλειψης τριβής , την έδιωξα.

Στην έξοδο έπιασα την τσα2 και της τα ανέφερα. Δεν ξέρω αν μπορεί να βελτιωθεί. Φώναξε και έναν νεαρό Βουλγαρο-Ρουμανο-κάτι για να της τα πει στην γλώσσα της.

Πάντως το περίεργο είναι ότι: τόσο πρίν από μένα, όσο και μετά, μπαίνοντας στα δωμάτια έλεγε "που είσαι μωρό μου" και τέτοια. Τώρα, πως έμαθε αυτές τις λέξεις, πότε βρήκε αγαπητικούς, τι τους/της κάνει στο δωμάτιο, όποιος έχει την περιέργεια ας πάει.

Εμένα μου έφυγε η περιέργεια , πάντως. . . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2013
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού