Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθες το βράδυ ντοπαρίστηκα με αυτοπεποίθηση και ένιωσα ότι μπορεί και εγώ ο χαμηλών τόνων άντρας να σηκώσω κεφάλι απέναντι σε μια κακότροπη γυναίκα!
Μόνο που αυτό το ντοπάρισμα το πήρα από λάθος γυναίκα! Αυτήν την γυναίκα που απαξίωσα ήταν η πρώτη ξαδέρφη μου. Θα ήθελα αυτήν την απαξίωση και τον
έξυπνο χειρισμό να τον είχα πετύχει απέναντι σε γυναίκα που τρέφω ερωτικό ενδιαφέρον και αυτή μου το παίζει ντίβα! Μου έρχεται στο μυαλό ο τίτλος του
βιβλίου ''Καλοί άνθρωποι με δύσκολους συγγενείς'' όταν σκέφτομαι την φάση που παίχτηκε. Νικητής εγώ και χαμένη αυτή που συνέχιζε να μου στέλνει όλο το
βράδυ μηνύματα με μπινελίκια και απειλές του κώλου, επειδή της έθιξα τον εγωισμό και την κατέβασα πολύ χαμηλά από τον θρόνο που καθόταν!
Όλο αυτό το μπάχαλο που δημιουργήθηκε δημιούργησε την ανάγκη για ένα φθηνό γαμήσι με ένα ωραίο πιπίνι στην όψη αλλά και ευγενικό όπως η Έρικα!
Έφτασα στο μπουρδέλο λίγο μετά της 12 το μεσημέρι με τα πόδια αφού πάρκαρα το όχημα στο γνωστό μέρος. Η ευγενική τσατσά μου παρουσίασε την ωραία
πιπίνα Έρικα με βασικό πρόγραμμα τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα και από πάνω 10 ευρώ. Η εμφάνιση της Έρικας καταπληκτική και άνετα θα έπαιζε
Φυλής! Ύψος 1,65 , μελαχρινή με πιασμένα ίσια μαλλιά, όμορφο πρόσωπο, μαυρισμένο κορμί, τατουάζ μεγάλο με τριαντάφυλλα στα δεξιά της, μεγάλα χείλη σαρκώδη, τέλειο πεταχτό κώλο, αδύνατη αλλά με καμπύλες, πίρσινγκ στον αφαλό και δυο μεγάλα σκουλαρίκια κρίκους! Ένα σωστό σύγχρονο πιπίνι σε τιμή ευκαιρίας δεν με έκανε να το πολυσκεφτώ και πέρασα στο δωμάτιο.
Έκανε ζέστη στο δωμάτιο γιατί δεν δούλευε το κλιματιστικό όπως την προηγούμενη φορά που πέρασα, αλλά μην είμαστε και πλεονέκτες. Μετά από 5 λεπτά αναμονής ήρθε μέσα η Έρικα και το πρώτο που με ρώτησε ήταν αν ξέρω Αγγλικά γιατί δεν ήξερε λέξη από Ελληνικά. Συστηθήκαμε και μου είπε ότι είναι από Ρουμανία και όταν άκουσε ότι είμαι
Έλληνας χάρηκε και όχι άδικα αν σκεφτεί κανείς τι εθνικότητες κυκλοφορούν εκεί! Όση ώρα προσπαθούσε να ανοίξει το σωληνάκι με το τζελ, εγώ την χούφτωνα στα όρθια
και την έφερα κοντά μου φιλώντας την στο λαιμό. Δεν θέλει και πολύ να σηκωθεί ο πούτσος όταν πιάνεις τέτοια γκόμενα και αφού μου είπε να ξαπλώσω, μου πέρασε
κατευθείαν προφυλακτικό στον καυλωμένο καρκαβίλα που καύλωσε χωρίς την δική της προσπάθεια. Η πίπα της ρηχή και ίσα που φτάνει την βάση σύμφωνα με τις αποδόσεις
των άλλων κοριτσιών. Στα 30 δευτερόλεπτα πίπας σταμάτησε για να ξεκινήσουμε σεξ, αλλά εγώ της είπα να συνεχίσει ακόμα λίγο και το έκανε για άλλα 30 δευτερόλεπτα.
Στην σύντομη διάρκεια της πίπας, εγώ πασπάτευα επιφανειακά το ξυρισμένο μουνάκι της. Αφού τελείωσε την πίπα πέρασε μια μικρή ποσότητα τζελ στο μουνάκι της και με
ρώτησε πως θέλω. Ανέβηκε από πάνω και κουνιόταν πάνω-κάτω με σωστό ρυθμό αλλά η αίσθηση του μουνιού της σχεδόν ανύπαρκτη. Την έγλυφα ελεύθερα στο στήθος αλλά όταν
έκανα κίνηση για φιλί στο στόμα το απέφυγε ευγενικά. Έδειξε σημάδι βιασύνης όταν στα 2 λεπτά που ήταν από πάνω μου, σταμάτησε και με ρώτησε αν τελείωσα και
αφού της είπα πως όχι ακόμα, μου είπε χαμογελώντας ''μα γιατί''? Σε εκείνη την φάση της είπα να στηθεί στα τέσσερα και τούρλωσε την κολάρα της όπως πρέπει για να μπω! Την γάμησα δυνατά σε αυτή την στάση για ακόμα 2 λεπτά, βγάζοντας κραυγούλες ηδονής αυτή και έχυσα! Αφού με ρώτησε αν πέρασα καλά, σκούπισε την μουνάρα της με μωρομάντιλο, έπλυνε τα χέρια της με σαπούνι και αποχώρησε.
Συνοψίζοντας πρόκειται για ένα καθαρό, ευγενικό, χαμογελαστό και όμορφο πλάσμα αλλά συνιστάται για γρήγορους χύστες που θέλουν να γαμήσουν γρήγορα και να πάνε στην επόμενη. Δεν κλαις το 10ρικο αλλά για επανάληψη θα το σκεφτείς σοβαρά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Έρικα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού