Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823692
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την κίτρινη κάρτα από τα αποδυτήρια, που έπεσε προ ημερών, η Άντζελα μέσω μνμ ήθελε να επανορθώσει.
Αν και η Άντζελα έχει τα "θεματάκια" της και χρειάζεται τα μπινελίκια της, αυτή η επαγγελματική κίνηση με συγκίνησε.
Οπότε, δεν ήθελα και να χάσω την ευκαιρία να γευτώ την κουκλάρα Νάνσυ, με την χρωστούμενη έκπτωση (40€).

Για την εμφάνιση της κοπέλας, δεν νομίζω ότι χρειάζονται περαιτέρω συστάσεις. ότι βλέπεις στις φωτό του σάιτ, αυτό παίρνεις.
Το μόνο που έχω να προσθέσω , είναι: http://www.youtube.com/watch?v=zHRfOu2fit4

Παίρνω το νεράκι μου από το μπαρ (δεν πήγα για ποτό εκεί & ήθελα να ήμουν νηφάλιος . . . . ) και ανεβαίνω στο απόμακρο δωμάτιο (Νο3) για να (προ)ετοιμαστώ να υποδεχτώ την κοπελιά. Δεν ξέρω αν άλλοι συναγωνιστές του κλάδου (στούντιο) έχουν περιγράψει τα δωμάτια του εν λόγω οίκου. Μπορεί να έχουν κάποια αξεσουάρ που απευθύνονται σε: ιδιαίτερα, πολύ ιδιαίτερα και πάρα πολύ ιδιαίτερα γούστα, αλλά το βασικότερο είναι ότι είναι πεντακάθαρα, με το μπάνιο/τουαλέτα του, μαντηλάκια/κολόνιες/σπρέι ντεοτοράντ. Δλδ, θέλω να καταλήξω, ότι για την τιμή του (μιας και εγώ έχω εγκαταλείψει τα στούντιο εδώ και μια 5ετιά) είναι τέλειο.

Μετά από λίγο έρχεται και η Νάνσυ. Βγάζει ότι είναι να βγάλει και ξαπλώνει την σωματάρα της πάνω μου. Φέρνει τις βυζάρες της μπροστά μου, προκαλώντας & προσκαλώντας για καταμέτωπο επίθεση. Αφού τα μούλιασα στο γλύψιμο, αρχίζει τα φιλούδια και χαδάκια από τον λαιμό και κατεβαίνει. Επειδή όμως, έχω και εγώ τα βίτσια μου, δεν την αφήνω να κατέβει πολύ χαμηλά. Αλλά την ξαπλώνω μπρούμυτα και αρχίζω ένα "ατέλειωτο ταξίδι πηγαινέλα, στου πόθου τα γαλάζια τα νερά", που λέει και ο Βοσκόπουλος. Δερματάκι λείο καθαρό, ποπάκι για άγρια δαγκώματα, νινάκι φουλ αποτριχωμένο για τρελά γούστα (το πίρσινκ λίγο με δυσκόλεψε να το συνηθίσω & να μην το καταπιώ), στήθος τούμπανο, μαλούρα χαίτη να ανεμίζει δεξιά-αριστερά, χαμόγελο που σπάει κόκαλα. Μετά με γυρίζει ανάσκελα και έρχεται από πάνω μου , κατεβαίνοντας στα μονάκριβα δίδυμα και τα περιποιήτε στοργικά. Δεν άντεχα άλλο, την παίρνω ιεροποστολικά, χαζεύοντας το γλυκά πρόστυχο πρόσωπό της, όπου λίαν συντόμως παρέδωσα πνεύμα & σπέρμα.

Η Νάνσυ μέσα στο χαμόγελο με ευχαρίστησε, με ρώτησε αν θέλω κάτι να μου φέρει από το μπαρ και με καληνύχτισε.
Δεν ξέρω αν το ευχαριστήθηκε όπως εγώ, αλλά σε κάποια επόμενη εκπτωτική βάρδια, θα ξαναπάω.

Άξιζε η δοκιμή . . . . . . .
Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2013
Δεν το βλέπω έτσι.

Και θα σου εξηγήσω:

α) Μπορεί η Άντζελα σαν ιδιοκτήτρια να έπρεπε να κάνει αυτήν την κίνηση. Λόγω όμως που έχουμε σκυλοβριστεί εδώ μέσα, θα μπορούσε κάλλιστα να μην ασχοληθεί μαζί μου. Με την (ευνόητη) αυτή κίνηση, κέρδισε όμως έναν ακόμα πελάτη. Όχι από αυτούς που θα σκάσουνε 100αρικα, αλλά έναν ακόμα πελάτη, έστω και για τις "εκπτωτικές βάρδιες".
Οπότε, θα έπρεπε να το αναφέρω.

β) Σχεδόν πάντα, δίνω 2η ευκαιρία. Αν πρόσεξες, μετά από εμένα κάποιος με μηδέν μηνύματα/ενημερώσεις/κριτικές, έγραψε περίπου τα ίδια για την Νάνσυ και με ημ/νία πρίν πάω εγώ. Αλλά θυμήθηκε να την δημοσιεύσει τώρα. Δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω από αυτό, αλλά ένιωθα ότι η Νάνσυ αξίζει κάτι καλλίτερο, από ένα ατυχές συμβάν και 2 αρνητικές κτιτικές. Οπότε, η κριτική αυτή είναι για όποιον δεν την ξέρει και περιμένει από εδώ μέσα να την "μάθει", αφού πιστεύω ότι θα έχει τους φανατικούς οπαδούς της, έτσι κι αλλιώς.

γ) Κατ' εμέ πρέπει να αναφέρουμε τα κακώς κείμενα του καθενός, πρέπει όμως να τονίζουμε και τα καλώς. Αν θέλουμε να γίνουμε καλύτεροι, να διορθώνουμε τα λάθη μας, αλλά και να έχουμε και κάποιο "κίνητρο" γιαυτό . . . .

Ευχαριστώ.
11 Σεπτεμβρίου, 2013
Πολύ γρήγορα έσκυψες το κεφάλι φιλάρα..
12 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ και εγω... Μαλακία
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3