Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161749
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ελένη, Ελληνοσερβα κατα δηλωση της.
Εμφανισιακα δεν εντυπωσιαζει με τις αναλογιες της. Κοντουλα, μελαχρινη, με λιγα κιλακια παραπανω που στο κρεββατι μόνο καλο κανουν Χαμόγελο
Σε κερδιζει ομως με το γλυκο και λιγακι ντροπαλο χαμογελο της.
Ειχα "εντολη" απ τον φιλτατο Gabetso να μην την χασω. Την τηρησα και...κερδισα Χαμόγελο

Μπηκε στο δωματιο εμφανως συνεσταλμενη. Δεν ειναι μικρη πολυ. Γυρω στα 25 μοιαζει.
Της ζητησα να ξαπλωσει και να μην φοβαται.
Το ζουμερο της κορμακι ειναι λαχταριστο για παιχνιδια Χαμόγελο
Ανταποκριθηκε ωραια, αρχισε να λύνετε και με παραπονο μου ζητησε να παιξει κι αυτη. Τα χερακια της και τα ποδαρακια της, αποδείχτηκαν πολύ ατακτα Χαμόγελο
Ακομα πιο ατακτο ομως αποδειχτηκε το κωλαρακι της, οταν την ξαπλωσα μπρούμυτα, εγειρα πανω της κι αυτη γουργουριζε απο ευχαρίστηση.

Προσπαθησε να περασει το προφυλακτικό με το στομα, θελει ομως ακομα προπονηση. Η πιπα της ηταν αργη, αισθησιακή και μεγαλης διαρκειας.
Ανεβηκε πρωτα πανω μου, με τον χειρισμο ομως σ εμενα οπως μ αρεσει. Με το στηθος της να μου γαργαλαει τη μυτη, τα χέρια μου να πιανουν το ζουμερο της κωλαρακι και τον καθρέφτη στο ταβανι να δινει αλλη οψη στα τεκταινόμενα, περασαμε αρκετη ωρα ετσι.
Δεν ηθελα να χασω ομως και την πισω οψη, που ηταν πραγματικα ωραια!
Την ταλαιπωρησα για ωρα, αλλα δεν εχασε στιγμη το χαμογελο της. Και χαρηκε οταν της ειπα οτι περασα καλα.

Η Ελένη ειναι απ τα κοριτσια που αναρωτιεσαι, πως βρεθηκαν και τη δουλεια εχουν εκει.
Βεβαια, τη γυναικεία φύση και σκεψη, δυο δεκαετιες προσπαθω να την κατανοήσω, και μαλλον ειμαι πιο πισω απο κει που ξεκινησα Λύπη Ας ειναι. Αρκούμαι πλεον στο να απομυζω την πρόσκαιρη ευχαρίστηση που παρεχουν.

Περασα καλα, θα ξαναπαω και την προτεινω για ηρεμο, χαλαρωτικο, αγχολυτικο σεξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2013
Άξιος Φίλτατε συναθλητή ... Τέλεια περιγραφή !!!
12 Σεπτεμβρίου, 2013
πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2