Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142924
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από καιρό είχα διαβάσει για τη Σοφία στο συγκεκριμένο μαγαζί και για το πρόγραμμα με τελείωμα στο στόμα (cim που λένε και οι μορφωμένοι). Παρότι αυτές οι υπηρεσίες συνήθως με αποτρέπουν να επισκεφτώ κάποια κοπέλα (ακόμη και τα γυμνά στοματικά αποφεύγω εδώ και καιρό), επειδή ήταν ένα απωθημένο μου είπα να πάρω το ρίσκο και να το κάνω μία φορά.
Πάμε λοιπόν στη βραδινή βάρδια, μπαίνουμε και καθόμαστε στο σαλόνι όπου υπήρχαν ήδη άλλοι συναγωνιστές. Στην τηλεόραση έπαιζε μια τσόντα από αυτές που έχουν και μια υποτυπώδη υπόθεση και δεν είναι μόνο σκηνές σεξ. Μάλιστα για αρκετή ώρα έδειχνε δύο τύπους να συζητάνε και προς στιγμήν αναρωτήθηκα μήπως κάνω λάθος και η τσατσά έβλεπε κανένα έργο στην τηλεόραση για να περάσει η ώρα της. Σε κάποια φάση ο ένας από τους δύο τύπος παίρνει ένα αυγό, αρχίζει να το καθαρίζει και λέει στον άλλο "Το αυγό είναι το σύμβολο της ψυχής" και κάτι άλλες αμπελοφιλοσοφίες. Στροφή στην ποιότητα. Μετά έδειχνε ένα τύπο και μια γκόμενα να κάθονται απέναντι και να αυνανίζονται. Ήταν μία από τις καμμένες τσόντες που έδειχνε παλιά το Filmnet, με γύρισε πολλά χρόνια πίσω, όταν δεν είχε μπει ακόμη στην καθημερινότητά μας το internet (τουλάχιστον όπως είναι τώρα) και καθόμουν καμιά φορά αργά τα βράδια και έπαιζα με το μικροσυντονισμό της τηλεόρασης για να δω καμιά τσόντα στην αναλογική συχνότητα του Filmnet σε αρνητικό και χωρίς ήχο (χωρίς αποκωδικοποιητή). Τώρα που την είδα και κανονικά μάλλον προτιμώ το αρνητικό Γλώσσα
Βγαίνει λοιπόν η Σοφία, την κάνουν οι υπόλοιποι και εγώ περνάω στο δωμάτιο. 30 € απλό, 40 χαλαρό, 50 γυμνό στοματικό, 60 γυμνό ή 69 με τελείωμα στο στόμα, τα υπόλοιπα δεν τα πρόσεξα. Όταν μπήκε στο δωμάτιο η Σοφία με πέτυχε μέσα στο ντους (μου είχε δώσει πετσέτα η τσατσά) οπότε έπεσε μπρούμυτα στο κρεβάτι, με εμφανή κούραση, και με περίμενε ρίχνοντάς μου μερικά καυλιάρικα βλέμματα και χαμόγελα. Η περιγραφή νομίζω είναι κάπως περιττή γιατί υπάρχουν αρκετές φωτογραφίες της στο θέμα του μαγαζιού, συνοπτικά ξανθιά, κανονικού ύψους-βάρους, βυζάκι όχι ιδιαίτερα μεγάλο, σχετικά σφιχτό κωλαράκι, αρκετά νεαρή.
Πηγαίνω στο κρεβάτι, πάω να της μιλήσω, μου λέει "λίγο english" και προφανώς καθόλου ελληνικά. Πρώτο πλήγμα. Αρχίζουμε κάποια χάδια και αγκαλιές, έβαλα το στήθος της στο στόμα μου ενώ αυτή μου τον έπαιζε. Στη συνέχεια κατέβηκε πιο χαμηλά και άρχισε το γυμνό τσιμπούκι. Καλούτσικο, χωρίς deepthroat ή καραμέλωμα @@ αλλά με περιστασιακά καυλωτικά βλέμματα. Βάζει προφυλακτικό και ανεβαίνει από επάνω, δεν καταφέραμε ιδιαίτερα να συντονιστούμε (λογικό αν δε μπορείς να κάνεις έναν έστω υποτυπώδη διάλογο), οπότε σύντομα είπε από μόνη της "change". Γύρισε σε πισωκολλητό, ωραία θέα αλλά γενικά για κάποιο λόγο δε βολευόμουν ιδιαίτερα ούτε έτσι οπότε μετά από λίγο τη γύρισα σε ιεραποστολικό, μέτρια συμμετοχή από πλευράς της και όπως έχω γράψει και στο παρελθόν αυτό συνήθως επισπεύδει για μένα τη διαδικασία. Έτσι, όταν ένιωσα το τέλος να έρχεται σηκώθηκα στα γόνατα πάνω στο κρεβάτι, έβγαλα το προφυλακτικό και αυτή τον πήρε στο στόμα και τον ρούφηξε μέχρι τελευταίας σταγόνας. Σε αυτό δεν έχω παράπονο, αν και εγώ θα προτιμούσα να την είχα πιτσιλίσει από απόσταση όπως στις τσόντες αλλά λόγω έλλειψης επικοινωνίας δε μπόρεσα να της το εξηγήσω, μιας και με την παντομίμα δεν τα πάω και πολύ καλά. Αφού τον στράγγισε με κοίταξε και χαμογέλασε, πήρε την καπότα, τηn πέταξε και έφτυσε το σπέρμα στο νιπτήρα. Ντύθηκε και έφυγε με ένα ξερό bye. Καθαρός χρόνος αγώνα 7 λεπτά.
Συμπερασματικά μπορώ να πω ότι άξιζε για τη φάση του τελειώματος αν και είναι μια πρακτική που δε πρόκειται να υιοθετήσω. Γενικά εμφανισιακά είναι αρκετά όμορφη, στο κρεβάτι υπήρχε μια απόσταση και μια ελαφριά κρυάδα που πιστεύω ότι οφείλεται σε σημαντικό βαθμό στη δυσχέρεια επικοινωνίας (εντάξει, προφανώς δεν πάμε σε αυτά τα μαγαζιά για να συζητήσουμε τα υπαρξιακά μας ή να λύσουμε το κυπριακό αλλά βοηθάει πολύ το να ανταλλάξεις και δυο κουβέντες), ίσως και στην κούραση που διέκρινα στο πρόσωπό της.

Τελικά τώρα που το ψάχνω αυτή η τσόντα που ανέφερα στην αρχή πρέπει να ήταν παρωδία της ταινίας Angel Heart με τους Mickey Rourke και Robert De Niro όπου υπάρχει μια σκηνή με το διάλογο για το αυγό. Η αλήθεια είναι ότι σε προχριστιανικούς παγανιστικούς πολιτισμούς το αυγό είναι σύμβολο της γονιμότητας, της άνοιξης και της αναγέννησης. Στη Μεσοποταμία συμβόλιζε τη θεά της γονιμότητας Αστάρτη (αντίστοιχη της θεάς Αφροδίτης) και η ανοιξιάτικη παγανιστική γιορτή Ishtar προς τιμήν της μετατράπηκε στο χριστιανικό Πάσχα (Easter στη ρωμαιοκαθολική εκκλησία) και από εκεί προέρχεται το έθιμο του να βάφουμε κόκκινα αυγά το Πάσχα. Τι μαθαίνει κανείς από μία τσόντα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Αμορφωτε!!! Αυτο που ζητας το λένε CIF, οχι CIM Χαμόγελο Χαμόγελο
12 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μια γιατί CIF; αφού στο στόμα της ήθελα να την πιτσιλίσω, όχι στο πρόσωπο, δε θα της χαλούσα το μακιγιάζ Γλώσσα
απλά θα το έκανα από απόσταση Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2