Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνια ενδεικτικη , μιας και δεν θυμαμαι την ακριβης μερα. Η επιλογη της κοπελας εγινε λιγο στο φλου λογω του οτι μια που ειχα σταμπαρει δεν απανταγε στο μυνημα μου. Η συναντηση εγινε σε γνωστο ξενοδοχειο της παραλιακης , εφτασε 10 λεπτα πριν την ωρα της συναντησης. Η κοπελα μηδεν αγγλικα , μηδεν ελληνικα.Αντι να μαθει αυτη αγγλικα , εμαθα εγω ουγγαρικα ! Στα του αγωνα , η κοπελα ψηλη , ωραιο σωμα , ωραιο προσωπο . Ηταν καλη αλλα απειρη . Φιλια με γλωσσα , πιπα σχετικα αδεξια χωρις σαλια και τα σχετικα ωραια. Το μουνακι της στενο σε σημειο να ποναει και να πηγαινεις πολυ αργα μεχρι να γινει η εισοδος. 2 γυροι . Ο πρωτος ηταν συντομος λογω καβλας δικιας μου μετα απο 15 λεπτο τσιμπουκι και 5 λεπτο γαμησι. Διαλλειμα για ντουζ κ τσιγαρο κ μετα 2ος γυρος. Ξεκινω να της γλυφω το νινακι , κουραζομαι , τσιμπουκωνει ( ποναγα λιγο γιατι αυτο το δοντι της με πεθανε ) και ξεκιναμε ενα 30 λεπτο πηδουλο το οποιο αυτη τελειωνει ( οντως , το καταλαβα ) και μετα απο λιγο και εγω. Ξεπερασαμε το χρονο για δεκα λεπτα και χτυπαει τηλ. Απανταω , και μου λεει η ρεσεψιονιστ οτι ενας κυριος ζηταει την κοπελα κ πρεπει να φυγει. Φευγει και ξαπλωνω στο κρεβατι κατα ιδρωμενος . Συμπερασμα : Για 100 ευρω θα το ξαναχτυπαγα . Οχι για 150.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2013
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού