Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καιρό τώρα διαβάζω κάποιες κριτικές και ενημερώσεις για μπουρδελάκια,αλλά το πεδίο δράσης μου επικεντρώνεται στα στούντιο...Έτσι λοιπόν σπανίως επισκέπτομαι μαγαζιά της οδού Φυλής-Φωκαίας.
Χθες το απόγευμα κάποιες δουλειές με έφεραν στην περιοχή οπότε δεν έχασα την ευκαιρία να δω από κοντά τη Μαρίνα που αρκετοί έχουν γράψει θετικά σχόλια...Να αναφέρω βέβαια πως τα θετικά σχόλια αναφέρονται στο παρελθόν καθώς το τελευταίο καιρό όπου επανήλθε στις επάλξεις πρόκειται για μεγάλη ξεπέτα...Γιατί το λέω αυτό θα αναρωτηθείτε οι περισσότεροι.Μα γιατί πιο τυπικές υπηρεσίες δεν έχω λάβει...Θέλω να σας πω,πως πριν φτάσω στο ίδρυμα,ακριβώς απ'έξω μίλησα με έμπειρο συναγωνιστή ο οποίος με ενημέρωσε πως είναι τυπική,αλλά εγώ δεν τον άκουσα,και την πάτησα...!(Το αναφέρω για να είμαστε εντάξει και να λέμε την αλήθεια.Πήγα γνωρίζοντας στο περίπου τι υπηρεσίες θα λάβω...!)

Με το που μπήκα στο μαγαζί τα δωμάτια ήταν γεμάτα και έπρεπε να περιμένω να την δω.Οπότε κάθισα για λίγο στο σαλόνι όπου μετά από λίγα λεπτά εμφανίστηκε...
Πρόκειται για μία εντυπωσιακή μιλφ γυναίκα με μακρύ καστανό μαλλί μέχρι τα οπίσθια,όμορφο σώμα,ενισχυμένο στήθος και μέτριο πρόσωπο.Το σκέφτηκα το ξανασκέφτηκα και τελικά έδωσα το 20ρικο και πέρασα στο δωμάτιο.Ο κύριος της υποδοχής μπήκε μάλιστα και να σφουγγαρίσει αλλά η σφουγγαρίστρα σκυλοβρόμαγε,με αποτέλεσμα να μυρίζει όλο το δωματιάκι...Για το χώρο δεν έχω να πω πολλά,μικρό δωμάτιο με χτιστό κρεβάτι,νιπτήρα και κλιματιστικό το οποίο δεν αποδίδει καθώς και τη δυσάρεστη οσμή της σφουγγαρίστρας η οποία συνόδευε όλη τη συνεύρεση.Με λίγα λόγια χάλια χώρος και απεριποίητος καθώς υπάρχουν πολύ καλύτερα στη Φυλής.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι με το εσώρουχό μου για να την περιμένω.Μετά από περίπου πέντε λεπτά ήρθε στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη.Με το που μπήκε με ρώτησε πως με λένε και αφού της είπα μου είπε να βγάλω το εσώρουχό μου...Ξεκίνησε με κάποια τριψίματα στο σώμα μου και αμέσως πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Μονότονο με πολύ χρήση χεριού,χωρίς βέβαια περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και αρκετά σύντομο.Για δαχτυλοσκοπήσεις και φιλιά δεν το συζητώ,ούτε λόγος...!Έναρξη στο σεξ πρώτη στάση το πισωκολλητό μίας και διαθέτει σώμα για τέτοια στάση.Αλλαγή για λίγο στα πλάγια όπου η συμμετοχή της ήταν υπό το μηδέν.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με λίγο πιο γρήγορους ρυθμούς μας βρήκε το τέλος.

Σηκώθηκε με ευχαρίστησε,με ρώτησε αν κουράστηκα και εκεί φυσικά γέλασα και αποχώρησε...Ντύθηκα και αποχώρησα από τον οίκο ρίχνοντας μαύρη πέτρα...!

Συμπερασματικά,μία κοπέλα που δεν έχει καθόλου όρεξη για μία τέτοια δουλειά.Πιο παλιά ίσως να ήταν καλή,τώρα όμως είναι πολύ τυπική σε σημείο που θεωρείς ότι πέταξες τα λεφτά σου.Αν κάποιος ζητήσει τη γνώμη μου πιστεύω πως υπάρχουν καλύτερες επιλογές στη Φυλής απ'την Μαρίνα...

Τέλος,πολλοί θα με έχουν συνηθίσει να είμαι πιο επιεικείς στη βαθμολογία μου αλλά και στον τρόπο που γράφω καθώς ο ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ δεν ήταν ποτέ καυστικός...Αλλά ρε παιδιά νομίζω πως τέτοια συμπεριφορά ξεπέτας κάπου δεν την δέχομαι...Αυτά είχα να σας περιγράψω απ'την συνεύρεση μου με την Μαρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Τελικά το τηλεφώνημα πριν περάσω ήταν σημαδιακό αλλά εγώ δεν άκουσα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Κριμα ρε γαμωτο..
Και ειναι φοβερο μουνι.. Λύπη
C
COBRA1986
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Aν πρεπει να παρεις κατι θετικο απο αυτη τη συναντηση,ειναι αυτο ακριβως που σου ειχα επισημανει σ ενα αλλο σχολιο..οτι πρεπει να γινεις πιο τολμηρος και ουσιαστικος στη γραφη,πιο καυστικος οταν πρεπει.Ειναι η πρωτη κριτικη που δεν θυμιζει τσεγιεν,και αυτο ειλικρινα μ αρεσει
Τελικα τα μπουρδελακια σκληραγωγουν το χαρακτηρα,κατι που θα σου χρησιμευσει πολυ στη συνεχεια
Μπραβο βασιλη
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βασίλη μου , δεν θα το κρύψω με εμένα μίλησες στο τηλέφωνο και ήμουν αντίθετος στο να περάσεις μαζί της...την πρόσθεσες στο παλμαρέ που λέει και κοινός μας γνωστός.
+1000 στο σχόλιο του xilnik.. .εσείς οι "στουντιαδες"στις κριτικές σας φοβάστε να σπάσετε να αυγά , να πείτε ωμά την αλήθεια και ωραιοποιείται αρκετά πράγματα
και για να μη παρεξηγηθώ , δεν λέω ότι γράφετε ψέμματα...απλά δεν γράφεται πάντα όλη την αλήθεια
08 Σεπτεμβρίου, 2013
Οκ παιδιά έχετε δίκιο σε όλα που αναφέρετε!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4