Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Φίλοι συναγωνιστές καλησπέρα!
Λόγω οικονομικών στενοτήτων τον τελευταίο καιρό και μιας και όλη μέρα χτες ήμουν στο δρόμο προσπαθώντας να τελειώσω τις δουλειές μου, σκέφτηκα να περάσω από το εν λόγω κατάστημα μήπως πετύχαινα την Έμυ που έχω διαβάσει πολλά και διάφορα. Βγαίνει λοιπόν η τσατσά, μια κυρία πραγματικά ευγενέστατη και χαμογελαστή και ενημερώνει ότι η πρωινή κοπέλα (δλδ η Έμυ) εχει περίοδο και έχει γυρίσει πρωί η Σάντρα. Λέω κι εγώ σας μπώ να δοκιμάσω την εκ Ρωσίας ορμώμενη κορασίδα...
Μέγα λάθος κύριοι Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! !!!
Εκτός του ότι περίμενα μέσα 25 λεπτά καθώς είχε πρώτα να μπει σε δυο μεσήλικες...έρχεται κάποια στιγμή και το πρώτο άκυρο κάνει την εμφάνιση του: ΔΕΝ ΜΙΛΆΕΙ ΓΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΑ!!! Μαλακία Κεφάλι σε τοίχο! Δηλαδή ρε κοπελιά πώς περιμένεις να συνεννοηθούμε μόνο με τα Ρώσικα μου λες Χμμμ; Χμμμ; ;;; Κάθε φορά που προσπαθούσα να της πω κάτι με κάθε τρόπο η απάντηση ήταν: ''что'' που βάσει του google translator σημαίνει ''τι;'' Μαλακία Μαλακία
Στα του αγώνα πραγματικά η κυριολεξία της μετριότητας. Πίπα χωρίς σκούφο αλλά με αρκετό δόντι και προσπάθεια περιποίησης στα μπαλάκια αλλά με τόσο δυνατό ρούφηγμα, που πραγματικά πόνεσα ρε παιδιά... Money Mouth Θυμός Κεφάλι σε τοίχο!
Τελοσπάντων, τη φέρνω από πάνω μου όπου την άφησα να κάνει τα δικά της και κάποια στιγμή την κατεβάζω βγάζω σκούφο και της τα δίνω όλα στο στόμα.
Συμπερασματικά, ούτε να την ξαναδώ δεν θέλω! Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχει τηλέφωνο επικοινωνίας με τον οίκο γιατί, να τραβιόμαστε από την άλλη άκρη της Αθήνας εκεί πέρα για ένα τέτοιο άκυρο είναι too much...

ΥΓ: Το 10 στο πάρκιν μπήκε γιατί πάρκαρα σχεδόν απ έξω. Όσο για την εμφάνιση της κοπέλας αν δεν είχε αυτό το ναζιάρικο χαμόγελο δεν παίζει ούτε στο δρόμο να την πείραζα εγώ προσωπικά ακόμα και αν ήταν ημίγυμνη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2013
άμα δεν έχει η πουτάνα προφίσιενσι, ecdl, και μαστεράκι στην ψυχοκοινωνιολογία τι να την κάνεις!
06 Σεπτεμβρίου, 2013
Ωραία η ειρωνία σου δε λέω...αλλά αφού τα λες τόσο όμορφα γιατί δεν πας εσύ να συνεννοηθείς μαζί της και να της πεις τι θέλεις να σου κάνει;
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Μια κακάσχημη είναι αυτή που την έχουν περιγράψει σαν δυναμίτη στο κρεββάτι. Εγώ μόλις την είδα το έβαλα στα πόδια.
N
nick07
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3