Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συναντηση εγινε στο σπιτι κοντα στο καλλιμαρμαρο.Μου ανοιξε η Ιβανα και με οδηγησε στο δωματιο οπου μετα απο λιγα λεπτα ηρθε η Victoria.Ξανθια με μακρυα μαλλια,περιπου στο υψος μου 181-182(οταν μπηκε με τα τακουνια ηταν κοντα στο 1.90)χαμογελαστη.Το σωμα της απλα εξαιρετικο,βυζαρες κωλαρα και το κυριοτερο καθαρη(μυριζε αρωμα βανιλιας)και ατριχη παντου.Οσο για τον πουτσο της ονειρο 19-20 ποντοι αλλα με πολυ καλο παχος.Στα της συνευρεσης τωρα ,ηταν μια GFE κατασταση με καλα γλωσσοφιλα και φιλια παντου.Το εργαλειο της σηκωθηκε απο την πρωτη αγκαλια και δεν ειναι υπερβολη να πω οτι δεν της ξαναεπεσε.Η πιπα της δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο αλλα στο γαμησι εδωσε ρεστα και στους δυο ρολους,με γαμησε καλα ενω απολαυσε και το δικο μου σφυροκοπημα.Στην επικοινωνια ξερει καποια λιγα αγγλικα.
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
91
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2019
Πάντως στον ενεργητικό ρόλο είναι η πρώτη!! Μου έδωσε και κατάλαβα!! Με γάμησε πολύ όμορφα χωρίς αγριάδες!! Με έστησε στα τέσσερα και ανέβηκα επάνω της!! Της ζήτησα να χύσει στο στόμα μου και δεν μου χάλασε χατήρι!!
Ξέρει να γαμιέται!! Αλλά πίπα δεν λέει τίποτα!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1