Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δευτέρα απόγευμα κατά τις 18 μπαίνω στον εν λόγω οίκο,

η τσατσά ευγενέστατη μου παρουσιάζει την κοπέλα:
Μαύρο σπαστό μαλλί, περί το 1,70 άνευ κοθόρνων, με απίστευτα 4άρια βυζιά και την μαύρη ρώγα να ασφυκτιά και να ξεπροβάλλει από το σουτιέν που μάταια προσπαθούσε να μαζέψει (μέγα λάθος να μην διαβάσω την γλώσσα του σώματος...).

Είσοδος στο πεντακάθαρο δωμάτιο με δικαίωμα επιλογής και μετά από λίγο καταφθάνει η Μισέλ. Κάνω να τις γλέιψω τις βυζάρες, όχι, να φιλήσω ούτε...

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκινάει το κλαρίνο σε απόσταση ασφαλείας, με εμένα να χουφτώνω τα βυζιά εν μέσω γκρίνιας, πιο μαλακά και τέτοια, χωρίς να είμαι βίαιος. Συνέχεια ιεραποστολικά με αρχικά χέρι για να μην επιτρέπει πλήρη διείσδυση και στη συνέχεια κάλυψη στήθους. Πισωκολλητό ωραία θέα και γκρίνια για να χύσω. Τρίτη στάση cowgirl με την "άμυνα" να συνεχίζεται. Τελείωμα με χείρα βοηθείας.

Σε ερώτηση γιατί δεν αφήνει δράση στα βυζιά της, μήπως θα της έρθει περίοδος, η απάντηση ήταν ότι είναι πολύ μεγάλα και πονάνε (ακόμα και στο γλύψιμοΚεφάλι σε τοίχο!Μαλακία).

Συμπέρασμα: κλασσική ξεπέτα, άκρως παραπλανητικά προσόντα αφού δεν αξιοποιούνται στο δωμάτιο... Μακριά και αλάργα.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
ficki_ficki
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού