Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλησπερα σε ολους βραδυ δευτερας και εχω ξεκινησει μεταμεσονυκτια στουντιακη τσαρκα χωρις ομως να ενθουσιαστω με κατι αντιθετως μαλιστα θα αναφερθω στην αντιστοιχη ενοτητα.Ετσι λοιπον τι να κανω λεω και αφου εχω αρχισει να βαριεμαι λεω ας περασω μια τελικη βολτα απο βεργας μπαινω λοιπον στο2α και η τσατσα μου παρουσιαζει την αλεξανδρα που δεν ειχα ξαναδει(καινουργια)η οποια ηταν αξιολογη και ειχε ωραια ποδαρακια χωρις σκεψη δινω το μπλε παραβολο και περναω μετα απο λιγο ερχεται η αλεξανδρα χαμογελαστη και ορεξατη και αρχιζει καποια καλα προκαταρκτικα κανει ενα καλο ισπανικο και στη συνεχεια προχωραει με ενα καλο οχι σπουδαιο ομως τσιμπουκι μπορει να βελτιωθει στη συνεχεια την βαζω ιεραποστολικο και καταθετω δυνατα στο ελαφρως λαδωμενο με λιπαντικο (οχι υπερβολικα) μουνακι της παντως εχει πολυ ωραια υφη η επιδερμιδα της σαν να πλενεται με γαλα εχει κατι αριστοκρατικο η τυπισσα οχι αλλαζονικο ειναι πολυ καλη και ευγενικη και συμετεχει πολυ καλα στο σεξ περασα ομορφα μαζι της νομιζω πλεον οτι βρηκα μια πολυ καλη καλη επιλογη στα μιλφ σε σχεση με οτι κυκλοφορει προτεινεται ανεπιφυλακτα καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού