Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατάθεση μετά από μηνύματα (Π.Μ) του Κωστάκη και του Αλεφαντου που πήγε ο φίλος του και πέρασε καλά . Στην αρχή δεν με φαινόταν ούτε στην υποδοχή καλή και δίσταζα να μπω να μην φάω πατάτα βροντου , μετά άρχισε με τον καιρό να μαθαίνει και την γλώσσα και γίνε συμπαθητική στην υποδοχή πριν λίγο καιρό ψηνόμουν να την μαμησο και πήρα απόφαση το ΣΚ 31.08.2013 και 1.09.2013 .

1η κατάθεση Σάββατο 31.08.2013 21,50 η ώρα. Κατσικογάμης
2η κατάθεση Κυριακή 01.09.2013 γύρω στις 19,00 η ώρα . Κατσικογάμης

Έχει πολύ καιρό στις Σέρρες . Η Μόνικα από Βουλγαρία 32 χρονών 1.7 μ . ναζιάρα μουναρα , καστανο -ξανθιά με βελούδινο σωματάκι και βυζιά μεγάλα για χούφτωμα. Κάνει πολύ καλά προκαταρτικά προγράμματα απλό με 30 ευρώ 40 ευρώ ισπανικό και 69 με 50 ευρώ. Να χορταίνεις να γλύφεις τέτοιο καθαρό ξυρισμένο μουνακι . Πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ και χόρτασα να γλύφω βυζιά και μουνακι. Η κοπέλα δεν βιάζεται στο δωμάτιο είναι ευγενική .. Μόνο που μιλεί λίγο τα ελληνικά .
Άρχισε στο κρεβάτι να με γλύφει τις ρώγες μου να με χαϊδεύει και να με φιλά όλο μου το σώμα να με αγκαλιάζει σφιχτά Έρωτας. Μου κανε στην αρχή καλή πίπα με προφυλακτικό αφού τον σήκωσε με τα σπέσιαλ προκαταρτικά της. Έπειτα ανέβηκε από πάνω μου μετά την σφυροκοπησα στο ιεραποστολικό , έπειτα την έγλυφα όπως ήταν ξαπλωμένη όλο της το σώμα και τα καυλομενα φυσικά βυζιά της , την πήρα και στα 4 , το γυρίσαμε στο 69 χόρτασα να γλύφω το μουνακι της μετά πλάγια στάση όπου και ήρθα .

Δεν κάνει καραμπαλινκ και ακαποτο τσιμπουκι για όσους θα θελαν δεν παρέχει τέτοια υπηρεσία .Money Mouth

Κατά τα άλλα δεν βιάζεται δεν έχει τσατσα χώρος σχετικά καθαρός .

Την συστήνω να την δοκιμάστε !

Την ξανά τίμησα την Κυριακή 1.09.2013.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού