Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μολις επεστρεψα απο ιλαροτραγικο σκηνικο, στην οδο της μεγαλης ξεπετας...
Ριχνω πατωκορφα ασσους, οχι, βεβαια με κριτηρια αντικειμενικα, αλλα μονο και μονο επειδη μπορω... (σσ να χαμηλωνω τους μεσους ορους εκεινων που πρεπει)
Και αρχιναω, που λες, αφηγηση:


Εγκαταλειποντας τον Πειραια μισοπιωμενος, στις 6 παρα τεταρτο, ηξερα πως οι επιλογες δεν θα 'ναι πολλες.
Ωστοσο, η υπρδιεγερση καποιου που ξυπνησε στις 6 το απογευμα και που εχει αρκετη βενιζνη για να παει και να 'ρθει, φανταζε αναποδραστη.
ΕΠΡΕΠΕ να βγω μπουρδελοτσαρκα! Κι ας μου κουνησαν οι (εξισου πιωμενοι) φιλοι μου μαντηλι...

Βασικη σημειωση: Σπανιως συνδυαζω τη μπουρδελοτσαρκα με γαμησι/ Τις περισσοτερες φορες ,δε, απο λαθος ή αδυναμια της στιγμης, κι οχι προμελετημενα...
Σημειωση(2): Συνηθως παω μπουρδελοτσαρκα ΧΩΡΙΣ λεφτα επανω μου.
Τοσο για λογους ασφαλειας (εχω κι ενα κινητο που στοιχιζει περι τα 3- 3,5 ευρω), οσο και για να μην μπω στον πειρασμο να γαμησω.
Οσες φορες μπηκα στον πειρασμο, ειτε στη Φυλης ειτε στο Μεταξι, τα 'κλαψα...

Ωστοσο, το πολλακις εξαμαρτειν, ουκ ανδρος σοφου, κι εγω μονο σοφος δεν ειμαι.

Εφθασα Φυλης με 50 ευρω στην τσεπη (δουλεμενα λεφτα των γονιων μου, και διολου ευκαταφρονητα για κεινους/ για μενα).
Δεν ειχα την παραμικρη προθεση να τ' ανασυρω απο εκει - Εξαλλου, τα ανοιχτα μαγαζια ηταν ελαχιστα και η ποικιλια μικρη. Εξαλλου, μες στην ερχομενη βδομαδα ετοιμαζομαι για call girl, και ξερω πως θα ξεδωσω μια και καλη...

Ομως, ειπαμε, δεν ειμαι σοφος - κι ας ειμαι εξυπνος. Κι ας ειμαι "πονηρεμενος" επι τετοιων θεματων...

Η τσατσα του Φ80 μου ξεφουρνισε μια Εμανουελα.
"Αρχη βαρδιας (πραγματι, ειχα δει μια ξανθια να αποχωρει ελαφρως ενδεδυμενη), θα ΄σαι πρωτος πελατης, η κοπελα ειναι ξεκουραστη κι ολοφρεσκια, η κοπελα κανει πρωκτικο, η κοπελα κανει τα παντα..."

Χμμμ... Πρωκτικο, ε? Με 20...
Χμμμ... Πρωτος-πρωτος, ε?
"Καινουρια σεντονια", ε?
Και δεν ειναι ασχημο μουνι. Ψηλη, με θηλυκο σωμα στα προθυρα του μιλφ, με φυσικες βυζαρες, αχλαδωτο κωλο, πουτανέ βλεμμα... All-inclusive με 20...
Δε βαριεσαι, ας μπω. Ποσο ασχημα μπορει να παει...
(Ε, λοιπον, η ιδια ερωτηση εχει ξανατεθει πολλακις απ' τον kosamf στον kosamf, κι η πραγματικοτητα παντα τον ξεπερνα!
Ε, λοιπον...ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ, μαλακα μου... ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!!!)

Η Εμανουελα (ή οπως διαολο λεγεται), μπουκαρε στο δωματιο αμιλητη/αγελαστη, ντριπλαρε αυθωρει την προσπαθεια μου να την αγγιξω ή να χαριεντιστω, σωριαστηκε στο κρεβατι, με προετρεψε κοφτα να πραξω το ιδιο.
Αφου μου πασαρε, βαρυθυμα, τ' ονομά της (ουτε λεξη περαν αυτου), εντυσε με νάυλον την ημισσηκωμενη μου ψωλη, κι αρχισε να την γλειφει νωθρα.

Την σταματαω και της ζηταω να στηθει στα 4.
Στηνεται.
Μια τραγικη, πρωτογνωρη, ανειπωτη μποχα εκλυεται απ΄τις γειτνιαζουσες τρυπες της (θαρρω ΚΑΙ απο τις δυο) για να κατισχυσει στο δωματιο, στο μπουρδελο, στο δρομο, στην πολη...
"Φρεσκια", ε? "Πρωτος πελατης", ε?
Σκεπτομενος το κουτοπονηρο, λιμαρικο, χαμογελο της τσατσας, στο εμπα μου (ειχε προηγηθει ειρωνια και αλλογλωσσο μπινελικι, οταν εφυγα - και μεχρις οτου ξαναγυρισω και μπω), χαιρετω τα τελευταια υπολλειματα στυσης...

Εχοντας κανει το λαθος να δοκιμασω το all-inclusive πρωκτικο, εχω "αχρηστευσει" μια καποτα. Αλλη καποτα δεν προβλεπεται. Περεταιρω γαμησι δεν προβλεπεται (γιοκ μουνι, γιοκ στυση για κωλο). Η μποχα επιμενει - επικαλυπτει τα παντα.
Ισπανικο δεν προβλεπεται.
Μαλακεια ΔΕΝ (!!!) προβλεπεται.
Αγγιγματα δεν προβλεπονται.

Ευρισκομενος σε ανοσια, μετα τα ουισκια της βραδιας, και μετα την επαρκη εμπειρια μου στον υποκοσμο της μποχας και δυσωδιας του πληρωμενου σεξ, αποφασιζω να τελειωσω - ακομη και υπ' αυτες τις συνθηκες.
Βγαζω την καποτα κι αρχιζω να τον παιζω μονος μου (!), πιανοντας το κωλομερι του επιπλ... εε... σορρυ, της κοπελας εννοουσα, που εν τω μεταξυ παρακολουθει τον αυνανισμο μου, αμετοχη.
Η κοπελα προειδοποιει "προσεχε μην πιτσιλισεις, ε!"
Παω να της πω "αει πλυσου, πρωτα, μωρη βρωμιαρα. Βλαχα, αμορφωτη, τελευταια, που δεν εισαι αξια ουτε ενα καυλι ν' αρμεξεις", αλλα αυτοπεριοριζομαι σ' ενα σφιξιμο των δοντιων (υστατη προσπαθεια εκσπερματωσης, καθως και παραμονης μου στην κοσμιοτητα).

Χυνω.
Φευγει χωρις γεια.
Τα χερια μου ζεχνουν απο την μποχα της "φρεσκιας" γκομενας.
Το σαπουνι εχει τελειωσει.
Βγαινω απο το κωλοχανειο, με αισθημα σιχαμαρας - αυτολυπησης, χαιρετωντας ευγενικα την κουτοπονηρη, χυδαια τσατσα.
Δεν μου φταιει σε τιποτα - Ουτε αυτη, ουτε η βρωμερη της πραματεια. Το 100% της ευθυνης βρισκεται πανω μου. Επειδη πηγα εκει με λεφτα. Επειδη παραβιασα, για ακομη μια φορα, τον νο1 κανονα του πληρωμενου ερωτα: Μην-γαμας-σε-μπουρδελα!
Μονο ματι, βολτα, και γεια!

Φθανοντας στο αμαξι, τα χερια μου συνεχιζουν να ζεχνουν. Αδειαζοντας ενα κουτι αρωματικα μαντηλακια, τα χερια μου συνεχιζουν να ζεχνουν.

Σχεδον σκεφτομαι πως πρεπει να βρω, επιτελους, γκομενα.
Οχι - πλακα κανω. Δεν εφτασα ως εκει, αλλα κοντεψα...

"Πρεπει να βγαλεις πολλα λεφτα, μαλακα μου", αυθυποβληθηκα τωρα, σοβαρα.
"Μπορει να σ' απωθουν τα μεγαλα σκαφη, τα κυριλε οχηματα, οι λουσατες, καθωσπρεπει νυφες, μπορει να μην ζηλευεις ουτε στο ελαχιστο τα ευγενη προαστια των Αθηνων και τις εκει κατοικιες... να κουβαλας ολα τα κομπλεξ και τις αρνησεις ενος ορκισμενου αριστερου...
ομως, αγορι μου, το καυλι ειναι καυλι, και δεν εχει αισθητικη - ή πολιτικη ταυτοτητα.
Το γαμησι ειναι ακριβο σπορ - και, δη, οταν απαιτεις να ειναι αξιοπρεπες.
Οσο για τους φτωχους, ε, γι' αυτους επινοηθηκε η οικογενεια.
Εσυ, ομως, εχεις διαβασει πολυ Μαρξ, για να μπορεσεις να την ανεχθεις..."

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.786
Πόντοι:
2.537
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Ρε φιλαρακι πολυ δραματικα τα λες....ενταξει εφαγες μια φολα και εχασες 20ευρω ουτε ο πρωτος εισαι ουτε ο τελευταιος που τα εκλαψε τα λεφτα του.Ομως μην εισαι και απολυτος οτι μην γαματε σε μπουρδελα κανονας 1ος δεν αξιζει κλπ .Δηλαδη εμεις που γαμαμε στα μπουρδελα χρονια και περναμε καλα τις πιο πολλες φορες τι ειμαστε απο αλλο πλανητη Χμμμ;
Και οσο για τον Μαρξ να τον κοψεις δεν κανει καλο Γλώσσα
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Επειδη υπαρχουν και μπολικοι κακεντρεχεις εδω γυρω, ετοιμοι να με ξεσκισουν με την παραμικρη αφορμη...
Το ανορθογραφο "περαιτερω", στο κειμενο, ας θεωρηθει προϊον βιασυνης

(Btw, παλια μπορουσαμε να επεμβουμε στις κριτικες και να τις ρετουσαρουμε, ή ειναι η ιδεα μου? Χμμμ; )
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Η κριτικη ενος ιδεολογου αριστερου, αλλα χωρις τις αριστερες ιδεολογικοηθικες αναστολες που συνηθως επιβαλλει το "κομμα", με την καταλληλη πλυση εγκεφαλου...
Οι τελευταιες δυο παραγραφοι, απλα αριστουργηματικοι, πρεπει να καταχωρηθουν στο "μανιφεστο" του γνησιου αλλα και συγχρονου μπουρδελιαρη...
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Aσε του κανονες δεν-γαμαμε-στα μπουρδελα και αρχισε να βγαζεις κανονες οπως δεν-μπαινουμε-στοφ80-καθως το 99%-ειναι-ξεπετες. Και μαθε να κρινεις πριν μπεις οχι να ακους τι λεει η τσατσα..εχεις ακουσει εσυ τσατσα να πει κατι ασχημο για την κοπελα? δηλαδη ελεος αμα παρασυρεσε με αυτα καλα κανεις και δεν μπαινεις. Γερο-μύστης
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Εμμανουελα(ή αλλιως Εμμυ)
Μεγαλη φολα την ειχα παρει στο Διδυμου8Β πριν κανα 5μηνο και ακομα τα κλαιω τα λεφτα μου.

Καλογραμμενη κριτικη αλλα η αποψη σου για τα μπουρδελα ειναι μαλακια. Αν κατσεις και διαβασεις λιγο τα βασικα θρεντ του σαιτ(και οχι τα ασχετα σπαμοθρεντ που καιγεσαι ολη μερα) θα δεις οτι υπαρχουν εξαιρετικες περιπτωσεις με 20 ευρω.
C
COBRA1986
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Δε σε πιστεύω σύντροφε συναγωνιστή ...
Πέφτω απ' τα σύννεφα!!! Μεγάλο χαμόγελο
Εδώ σε τούτο τον ιστότοπο τιμημένοι και τελείως καμένοι :Μαλακία μας έχουν ζαλίσει τα αρχίδια για τις φοβερές μουνάρες, που κυκλοφορούν στη Φυλής και γενικότερα για το τρομερό της επίπεδο σε γυναίκες!!!
Δεν πιστεύω να μας γράφουν ψέματα, γιατί να το κάνουν άλλωστε ...
Δεν μπορεί να έφαγες τέτοια φόλα από τη βρωμιάρα!
Δεν ακολούθησες κατά γράμμα τις συμβουλές των τιμημένων - καμένων - ρουφιάνων, να γλυτώσεις τις κακοτοπιές;;;
ΥΓ: Είχε και ταγάρι η άπλυτη, σύντροφε;
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
01 Σεπτεμβρίου, 2013
"Ομως μην εισαι και απολυτος οτι μην γαματε σε μπουρδελα κανονας 1ος δεν αξιζει κλπ .Δηλαδη εμεις που γαμαμε στα μπουρδελα χρονια και περναμε καλα τις πιο πολλες φορες τι ειμαστε απο αλλο πλανητη Χμμμ;"

Ισως πηγαινετε πιο στοχευμενα, σε ενδεδειγμενες κοπελες
Ισως εχετε καλυτερο αισθητηριο, εκεινη τη στιγμη
Ισως ειστε περισσοτερο καλοβολοι και αποφασισμενοι για ολα
Ισως δεν εχετε παρει ποτε cg - ct και, αρα, δεν εχετε μετρο συγκρισης...
(Μη νομιζεις - κι εγω εχω παρει ελαχιστες φορες- σχεδον ολες ανηρτησα και κριτικη / Εχω καταληξει να γαμαω λιγο, αλλα υποφερτα, κι οχι συχνα και σαπια...)
02 Σεπτεμβρίου, 2013
Οχι cg-ct δεν εχουμε παρει οι περισοτεροι εδω μεσα γιατι προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν αξιζει τον κοπο και το χρημα πανω απο ολα για 1 ωρα με δαυτες.Γενικα το να χαλας πανω απο 20 ευρω για γυναικα και δει τανα ειναι μαλακια.Δινεις το 20αρικακι ξεκαβλωνεις και γεια.Δεν θα την παντρευτεις κιολας για ενα πηδημα ειναι.Απλα πρεπει για να μην κλαις ακομα και το 20αρι να εισαι λιγο διαβασμενος Γερο-μύστης
Τεσπα εσυ οπως ειπαν και οι απο πανω ετυχε να πας αδιαβαστος στο χειροτερο κατ εμε μαγαζι της Φυλης(φολαδικο γαρ).
02 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι η αληθεια ειναι οτι δυσκολα θα βρεις εκει τις σαπιες σοβιετικες που ψαχνεις για να σε στραποναρουν..
Και προφανως λογο της βρωμιας και της ασχημιας σου, τρως συνεχεια φολες απ τα ομορφα πιπινακια, γι αυτο και τα απαξιωνεις..

Εισαι ο μοναδικος που μιλαει για χαμηλο επιπεδο εμφανισης στη Φυλης.. Τι να πρωτοαναφερω... Νικολετα, Ντενισα, Αντελινα, Αννα, Ισαμπελλα, Ροζα, Μαρινα, Νταιανα, Λιζα, Τζουλια, Ορορα, ΑνναΙλονα, Ρενατα, Κατριν, Μαγια, Αννυ, Αντζελινα και αλλες... Ακομα και οι στουντιακηδες το παραδεχονται.

Σταματα να ασχολεισαι με τη Φυλης, δεν ειναι για σενα αγαπητε συναγωνιστη/μιζερο και αξιοθρηνιτο κλωναρι
C
COBRA1986
02 Σεπτεμβρίου, 2013
Δεν ειμαι και τοσο αδιαβαστος. Απλα, την ωρα που εσκασα μυτη εκει περα, δεν υπηρχαν επιλογες.

Οσο για cg...
Πιστεψέ με, αξιζει τον κοπο.
Αν θεωρησουμε μια μεση τιμη, μαζι με ξενοδοχειο, τα 120, νομιζω πως άξια αναλογει σε 6 μπουρδελογαμησια.

ΚΑΙ χρονικα (οριακα), ΚΑΙ ποιοτικα.

Η καθαριοτητα (κοπελας και χωρου), η ανεση, τα γλωσσοφιλα, οι αγκαλιες, τα χυσιματα εντος-εκτος και επι τα αυτα... Πραματα που σε μπουρδελο δεν παιζουν - εκτος κι αν εισαι μυημενος.

Απ' την αλλη, εξαρταται πως το βλεπει κανεις.
Πχ, εγω προτιμαω να μην γαμησω πολυ, προκειμενου ΟΤΑΝ γαμησω, να ειναι καλα. Αλλος δεν κρατιεται, και θελει ποσοτητα.

Αντιλαμβανομαι και τις 2 εκδοχες.

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2