Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142924
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλλη ράτσα αυτές οι Ουκρανες. Αγρια αγερωχα σκληραγωγημενα αλογα μαθημενα να καλπάζουν στις απεραντες πεδιαδες της...
Απ οταν ειδα τις φωτογραφιες της ειχε κλειδωσει.
Αυτο που δεν καταλαβα απ αυτες, ειναι οτι ειναι αρκετα μεγαλόσωμη και μυωδεις. Την περιμενα πιο εύθραυστη. Το προσωπο της, μαλλον αδιαφορο.
Στη διαθεση και την ενεργεια της, οτιδηποτε κατω απο 10, θα την αδικουσε.
Στον αισθησιασμο, την τσαχπινιά, τη θυληκοτητα...6 Λύπη

Ειπαμε, αγριο αλογο αποστασεων. Οχι ναζιαρα γατούλα.
Διαβασα με προσοχη τις προηγούμενες κριτικές. Δεν είδα πουθενά το ντροπαλο συνεσταλμενο κορίτσι.
Δεν ειναι στις προθεσεις μου να την αδικησω. Μου φερθηκε άψογα, καταναλωσε ενεργεια, δεν ειπε σε τιποτα οχι, τιμησε και το τελευταιο ευρω που της έδωσα, αλλα....κατι μου έλειπε. Ας πουμε οτι τη βρηκα αρκετα "πλαστικη" χωρις να εχει τιποτα πλαστικο πανω της. Ισα ισα, το κορμι της, ειδικα απ τη μεση και κατω, ειναι πολυ ωραιο!!
Η ορεξη της ηταν τετοια, που...δεν την αφησα να ανεβει πανω μου, γιατι φοβηθηκα κανεναν τραυματισμο Χαμόγελο
Τωρα κανονικα μ αυτα που εγραψα, μου αξιζει να μου τυχει κανένα κομοδινο την επόμενη φορα, μπας και βάλω μυαλο...Χαμόγελο
Όσοι ψάχνετε hard sex, δεν πρεπει να τη χάσετε. Οσο για μενα, ειμαι αρκετά μεγαλος για να αλλαξω συνήθειες και γουστα.
Και κατι ακομα: Οταν το πρόγραμμα περιλαμβανει τελείωμα στο στόμα, αυτο ειναι εντελως αποτρεπτικο για μενα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Σοφία
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού