Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είπα και εγω μετα απο καιρο να τιμησω ενα call girl χωρις να μεινω ομως ικανοποιημενος. Είχα δει τις φωτογραφιες της Στελας και μπορω να πω οτι μου αρεσαν. Κοκκινομαλα κιολας με καλες αναλογιες δεν ειχα ξαναπαρει. Ελα ομως που διαψευστηκα απο κοντα. Καταρχας αμφιβαλλω αν η κοπελα ειναι απο την Πολωνια πιο πολυ για αλβανο μου εκανε. Σωμα μετριο με κρεμασμενα βυζια και γεματη μελανιες ειδικα στα ποδια λες και ειχε φαει ξυλο. Προσωπο λες και ηταν πρεζακι της Ομονοιας. Απο συμπεριφορα και ομιλιτικοτητα ελαχιστα πραγματα μπορει να οφειλεται βεβαια και στο γεγονος οτι την πηρα αργα τη νυχτα και ειχε κουραστει. Αλλα η αγγαρεια εμφανεστατη. Πιπα και καταθεση εντελως τυπικη διαδικασια. Οταν τελειωσαμε καναμε ενα ντουσακι και ενα τσιγαρο. Ειχε μεινει αλλη μιση ωρα. Της λεω εισαι για ενα 2ο γυρο. Πραγμα που αναφερεται μεσα στην τιμη. Και μου απαντησε οτι ποναγε και δεν αντεχε αλλο. Και μετα μου πεταει και το θεικο. Μπορεις να παρεις τηλεφωνο το γραφειο να στειλουν τον οδηγο να με παρει για να φυγω. Ε μετα και εγω ειχα ξενερωσει οποτε την εστειλα. Γενικα χαλια εμπειρια απο τις χειροτερες μου. Ο επομενος καλο θα ειναι να το σκεφτει αν θελει να προτιμησει αυτην την κοπελα γιατι τα 100 σημερα δεν ειναι και λιγα. Σιγουρα θα υπαρχουν καλυτερες επιλογες αν το ψαξεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2013
Η συγκεκριμένη φίλε δουλεύει σε ένα μπαράκι στα κάτω πετράλωνα ονόματι deep blu και κάνει αρπαχτές. Τον άλλο μήνα θα φύγει για ΦΥΡΟΜ.
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Με αυτό το αβαταρ που διλαλεξες όλο σούπες θα τρως Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2