Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198106
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Συναγωνιστές καλησπέρα! Έχοντας διαβάσει διάφορα για το εν λόγω μπαρ και έχοντας επιτέλους ρεπό Κουλ μετά από δεν θυμάμαι πόσες μέρες, και έχοντας πιεί νωρίτερα τις μπύρες μου με τους κουμπάρους μου, κατά τις 04:10 παίρνω το δρόμο για Συγγρού και X-Bar! Παρκάρισμα πανεύκολο ακριβώς έξω από το μαγαζί (γι αυτό και η υψηλή βαθμολογία στο Πρόσβαση/parking) Πρώτη μου φορά στο συγκεκριμένο χώρο να το αναφέρω αυτό. Μπαίνω μέσα και κάθομαι στο μπαρ, όπου παραγγέλνω Bacardi-cola και στρίβω τσιγάρο. Στα 7 λεπτά ένα καμπυλάτο με πανεμορφα πιασίματα μελαχρινό πλάσμα Έρωτας , με πλησιάζει και αράζει πάνω στο εργαλείο μου Έρωτας ! Το όνομα αυτής ΝΤΑΛΙΑ εκ Ρουμανίας! Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να σας πω ότι λατρεύω τα καμπυλάτα με πιασίματα κορμιά γι αυτό και ενέδωσα στο ψηστήρι της...Αν και υπήρχαν και μερικά θανατηφόρα κορμιά γύρω γύρω προτίμησα τη μελαχρινή καμπυλάτη κορασίδα...Με ρώτησε αν θέλω να κεράσω ποτό εξηγώντας μου ότι υπάρχει το απλό στα 20€ και το special στα 40€. Εννοείται κέρασα το απλό το οποίο το παρήγγηλε προσφωνόντας το special...Σε ερώτησή μου γιατί απάντησε ότι έτσι λένε το απλό ενώ το 40αρι εννοούν Σαμπάνια Χμμμ; Χμμμ;!! Μετά από το απαραίτητο άσκοπο μπλά μπλά με ρωτάει αν θέλω να κάνω κάτι...εξηγώντας ότι υπάρχει το μισάωρο στα 90€ και η ώρα στα 160€! Μόλις άδειασε δωμάτιο με παίρνει από το χέρι και ανεβαίνουμε στα ενδότερα. Πληρώνω τα 90€ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και μου λέει ''πάω να παρω προφυλακτικά κ έρχομαι. Σε θέλω γυμνό μόλις γυρίσω''. Σε χρόνο dt έχω γδυθεί και την αναμένω και ευτυχώς δεν αργεί. Και εδώ αρχίζουν τα κουλά. Καύλα η κοπέλα δεν μπορώ να πω, με αρχίζει στα χάδια στα ξόφαλτσα φιλιά στο στόμα γλυφίματα στο λαιμό κλπ κλπ! Εδώ πρέπει να σας πω πως παρά τις προσπάθειές μου για κανονικό φιλί, απέτυχα παταγωδώς αφού τα απέφυγε επιμελώς. Την ξαπλώνω τελοσπάντων και την ξεκινάω στο γλυφομούνι όπου έδειχνε να το απολαμβάνει! Στο δεκάλεπτο με ξαπλώνει φοράει σκουφάκι και ξεκινάει πίπα!!! Ομολογώ ότι αν και θα προτιμούσα άνευ, η κοπέλα ήξερε να το κάνει καλά. Σε λίγο με έχει καβαλήσει και απλά το απολαμβάνει με τρομερά λικνίσματα...Σε λίγο έχει σηθεί στα 4 όπου τη σφυροκοπώ ακούγοντας τις διακριτικές κραυγούλες της... Έρωτας Έρωτας και κάπου εκεί έρχεται η κατάθεση!! Αράζουμε στο κρεβάτι όπου με κερνάει τσιγάρο! Λίγα λεπτά μετά έχει ντυθεί και έχει αποχωρήσει!
Συμπερασματικά: μπορεί η κοπέλα να ήταν εμφανίσημη (για τα δικά μου γούστα) μπορεί να έκανε ένα συμπαθητικό πρόγραμμα, όμως πιστεύω ότι το πακέτο για να περάσει κανείς καλά εκεί μέσα είναι αρκετά έως πολύ τσιμπημένο---> Bacardi/Cola8€ + ποτό κοπέλας20€ + μισάωρο σεξάκι90€ = 118€ Χμμμ; Κεφάλι σε τοίχο! Μαλακία Θυμός Χμμμ;

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2013
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
59
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2013
108 ευρω!! Δεν τους ελεγες να πανε να γαμηθουνε!
31 Αυγούστου, 2013
Το μαγαζι σαν χωρος και οι κοπελες ειναι πολυ καλο αλλα οι τιμες τσουζουν.... Αν θελουνε πελατεια πρεπει να τις ριξουνε και θα κανουνε μεγαλο τζιρο
31 Αυγούστου, 2013
Ρε παιδιά εχω μια απορία......?Χμμμ;Χμμμ; Γιατι να πληρώσω 115 ευρώ ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία την στιγμη που όλες αυτες οι κορασίδες δουλεύουν σε κάποιο STUDIO Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και κάνουν το ίδιο πρόγραμμα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης με 50 ευρώ?
Z
z4
01 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ακριβώς αυτό κάνω εγώ.... Είπαμε κομμένα τα κασκαντεριλίκια. Δεν είμαστε 18χρονοί να μας παραμυθιάζουν με αγάπουλες. Έρωτας:oldman
06 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο μόνος λόγος που το έκανα φίλε μου ήταν γιατί δεν είχα ξαναπάει και γιατί έπεσα θύμα παραπληροφόρησης κάποιων άλλων απο δω μέσα! Διότι όταν διαβάζεις από άλλον που έχει πάει ότι με 75€ πίνεις το ποτό σου και πηδάς κιόλας σε έναν τόσο ωραίο κατα γενική ομολογία χώρο, θα πας δε θα πας;;; Η αλήθεια όμως είναι αυτή που σας έγραψα ΔΥΣΤΥΧΩΣ: 118€ για το φουλ πακετο ποτού και αγώνα...ΚΡΙΜΑ
14 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου δε φταιει η παραπληροφορηση. Φταιει το οτι το μαγαζι δεν εχει ενιαια πολιτικη. Ετσι, τα κοριτσια λενε οτι τιμη θελουν και οσα λεπτα στο δωματιο θελουν, αναλογα το υψος του καλαμιου που εχει ιππευσει η καθεμια. Αυτο πρεπει να το κοιταξει το μαγαζι. Ειναι που ειναι ακριβα, εχει και διαφορές στο χρονο και στα χρηματα απο κοπελα σε κοπελα. Προσοχη θελει και το 20λεπτο το οποιο δεν υπαρχει στα περισσοτερα στουντιο. Πχ η τιμη μπορει να ειναι ιδια με ενα στουντιο για σερβις 30 λεπτων, αλλα εδω να παρεχεται για 20 λεπτα μονο!
Αν δεν γινουν καποιες διορθωσεις, θα πατωσει. Ηδη το ειδα το σαββατο που ειχε 3 πελατες και δεν εκατσα καν.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6