Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μαλακιζόμενος στο διαδίκτυο (λόγω φόρτου εργασίας), έπεσε το μάτι μου πάνω στην κριτική της Serena…
Μου πετάχτηκε το μάτι, γιατί είμαι 99% σίγουρος ότι το συγκεκριμένο προϊόν το είχα κάνει test drive στη Σαγκάη πριν 3(?) χρόνια. Διατηρώ μια μικρή επιφύλαξη (1%) γιατί το συγκεκριμένο βράδυ είχα πιεί το Βόσπορο και πραγματικά δεν θα έγραφα την κριτική αυτή, εάν στην εν λόγω μάχη δεν ήταν συμπολεμιστής μου και ο συνεταίρος μου ο lex. Είναι όμως και η δικιά του βεβαιότητα ότι πρόκειται για την ίδια κοπέλα (από την άλλη και αυτός είχε πιεί την Υλίκη).
Εάν τελικά η κοπέλα δεν είναι αυτή της ζητάω προκαταβολικά συγνώμη…
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Τη συγκεκριμένη κορασίδα λοιπόν την ψωνίσαμε από γνωστό κεντρικό κρεοπωλείο (pickup bar) της Σαγκάης τις πρώτες πρωινές ώρες κάποιας Παρασκευής. Εκεί μας συστήθηκε ως Kiki (υποθέτω θα ήταν πιο εύκολο για τους κιτρινιάρηδες). Αφού έγινε το γνωστό Κινέζικο νταραβέρι κανονίσαμε παρτούζα με owo cim/cif double και anal για 150 ευρά (έκαστος) για τη νυχτιά. Εδώ πρέπει να πω ότι για τη Σαγκάη ένα καλό μουνί (μοντελάκια της σειράς) στοιχίζει από 80-120 ευρά (700-1000 rmb) τη βραδιά (εκεί δεν παίζει με ώρα…) all inclusive. Τα γνωστά μοντέλα πάνε κανα 250άρι τη βραδιά, τα διαστημικά Ρωσίδια - Μόγγολα γύρω στα 350 και με 500-600 παίρνεις την κόρη του προέδρου (και δώρο τον πρόεδρο)…

Εντυπωσιακό καυλάκι (όπως φαίνεται στις φωτό). Το φορτώνουμε στο ταξί, πάμε hotel, μπαίνουμε για μπάνιο εμείς και μετά αυτή. Εκεί άρχισαν και τα δράματα… Μετά από κανά δεκάλεπτο στο ντους (βαρεθήκαμε να περιμένουμε και) αποφασίσαμε να μπούμε και εμείς μαζί μπας και αρχίσει το ματς, ανοίγουμε την πόρτα και βάζει κάτι τσιρίδες «no» και «I want alone» κτλ κτλ… Τεσπά λέμε και πάμε έξω… (1η ξενέρα).
Βγαίνει από το ντους, έρχεται προς εμένα με ύφος ξινισμένου λάχανου. Το βγάζω να της τον δώσω στο στόμα και αμέσως βγάζει ένα προφυλακτικό! ΕΕΕΕΕ! Τι έγινε το owo μωρή??? (2η ξενέρα). Με τα πολλά μπλαμπλα τον ρουφάει bareback, ενώ ο συναθλητής αρχίζει να τη χουφτώνει και πάει να της βάλει δάχτυλο… «no no – one by one only!» (3η ξενέρα) Τιιιι??? Τι λέει πάλι??? Που πήγε το double??? Τι one by one και μαλακίες??? Είπαμε είμαστε τύφλα, αλλά δεν είμαστε και μαλάκες Κινέζοι… Άντε πάλι μπλαμπλα κτλ κτλ, μας παίρνει πίπα και στους δύο – μια τον ένα στο στόμα και στον άλλο μαλακία, μια τον άλλο, με τον πιο μηχανικό ξενερουά τρόπο που μπορεί μια γκόμενα να ρουφήξει καυλί (4η ξενέρα)… Μετά από κανα 5λεπτο σταματάει το ρούφηγμα και είχε μόνο μαλακία… «neck tired» μας πετάει (!!!)(5η ξενέρα). Με τα πολλά, και αφού δεν βλέπαμε φώς στον ορίζοντα, μας πιπώνει και της λέμε να τη χύσουμε στη μάπα (μπας και σώζαμε τίποτα) και μας πετάει το θεϊκό «nooo – this is extra»!!! Εκεί λοιπόν δεν αντέξαμε και αρχίσαμε να την κυνηγάμε με τη ψωλή στο χέρι σα τους πιγκουίνους για να την κάνουμε άσπρη, αλλά μας ξέφυγε και το μόνο που καταφέραμε ήταν να κάνουμε μουνί την τηλεόραση, τις κουρτίνες και το κομοδίνο (Βέβαια μετά λυσσάξαμε στα γέλια από το σκηνικό)… Εκεί κάπου λοιπόν το λήξαμε, της δώσαμε από ένα 50άρι (και πολλά ήταν) και τη σουτάραμε από το δωμάτιο.

Αν τώρα λοιπόν η kiki που έψαχνε κορόιδα Κινέζους στη Σαγκάη για να γαμηθεί με 100 ευρά το βράδυ, έγινε call girl πολυτελείας και ζητάει 250 την ώρα, τότε χαρά σ’αυτούς που θα τα ακουμπήσουνε! Κατά τη γνώμη μου οι άνθρωποι πολύ δύσκολα αλλάζουν και οι πουτάνες ακόμα δυσκολότερα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2010
Διάρκεια συνάντησης
8 ώρες
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Nick1000, rodriguez65 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού